BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 18-19 ГРУДНЯ 2001 року |

ХРОНІКА

ЗА ЕЛЕКТРИКУ НЕ ПЛАТЯТЬ ЗАМОЖНІ

За даними начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Богдана Маєвського, борги області за спожиту електроенергію сягають 108,7 млн. грн. Однак, стверджує ІА “Медіа-Простір”, ця сума тягнеться ще попередніх років. Та цікаво, що проблему т. зв. “принципових неплатників” створюють передусім ті, хто займає серйозні посади й отримує чималу зарплатню. Питома вага таких громадян серед решти неплатників становить ледве не третину, а донедавна у їх когорті були й депутати облради. “Відрізати батарею чи відключити тепло в одній квартирі ми не можемо, а люди цим користуються, — каже Богдан Маєвський. — Виходом із цієї ситуації могло б стати прийняття Житлового кодексу, згідно з яким неплатників можна виселяти з квартири”.


СЕМІНАРИСТІВ РОЗІЗЛИЛИ

Через тиждень студенти духовної семінарії Львівської архієпархії УАПЦ мають намір влаштувати пікет Львівської облдержадміністрації. Як пояснив “Медіа-Простору” єпископ Львівський УАПЦ Макарій, причиною такого радикального кроку є те, що влада зволікає з наданням приміщення для семінарії. “Зараз цим питанням займається заступник голови облдержадміністрації Володимир Герич, і він просив нас відкласти пікетування на тиждень-півтора. Ми чекаємо на рішення влади”, — говорить єпископ Макарій. Наразі 60 семінаристів УАПЦ і ще 30 заочників навчаються у 4-кімнатній квартирі, яка є власністю Святоуспенського собору.


ГРЕЧКА ЗІ СПИРТОМ

Співробітники управління оперативного контролю та запобігання порушенням у сфері діяльності суб’єктів підприємництва ДПА у Львівській області на кільцевій дорозі затримали КамАЗ із причепом, в якому “їхали” 15000 кг гречаної крупи й рідина з запахом спирту в бочках без жодних супровідних документів. Як пояснив затриманий водій, у Радехові невідомий мужчина попросив перевезти вантаж, а саме — гречку, до Стрия. Сторони дійшли згоди, в КамАЗ було завантажено 48 бочок рідини із запахом спирту, які зверху були прикриті мішками з гречаною крупою. За дивним збігом обставин, водій не був присутній при завантаженні власного автомобіля, а тому не зміг дати відповідь на запитання: “Що ви везете?”.


МИКОЛАЙКО ПІД ПАТРОНАТОМ

Акція “Святий Миколай тебе не забуде” відбуватиметься під патронатом Блаженнішого Любомира Гузара та за особистої опіки міського голови Василя Куйбіди. Таке рішення прийнято на нараді мера із представниками молодіжних організацій-учасниками згаданої акції. Як сповіщає ІА “Медіа-Простір”, молоді активісти зазначили, що для вчасного розвезення подарунків знедоленим дітям міська влада повинна забезпечити безкоштовний проїзд волонтерів акції у громадському транспорті 19 грудня. У свою чергу, “опікун” акції запевнив, що транспорт буде забезпечено. Загальну ж координацію акції забезпечуватиме департамент гуманітарної політики міської ради, який складе єдиний список усіх потребуючих дітей.

Підготував Остап ДРОЗДОВ

POSTUP - ПОСТУП
№193 (851),
18-19 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Цензура заборонила Шевченка
·Облави в Інтернеті
·ВСЕРЕДИНІ
·"Карпати" змінюють обличчя

ПОГЛЯД
·Безпека і приватність
·Відкритий лист голові СБУ
·ПРП визначилася
·Сихів - зона ризику

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Учителі битимуть на сполох
·Релігійний конфлікт у Червонограді
·ХРОНІКА
·Школярі стали Миколаями
·Звільнення від посту

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Готівковий євро, на старт!
·Газова суперечка з Москвою триває

ПОСТУП У СВІТ
·Мечіяр бере реванш у регіонах
·Не "Аль-Каїда", а пакистанська розвідка
·За справу миру взялась Україна
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Миколай на "Електронному вернісажі"
·Ґарджєніце: світло в снігах
·Бандера перед санаторієм

СПОРТ-ПОСТУП
·"Віслюки" знову очолили Серію "А"
·Великий успіх львів'ян
·"Львівська Політехніка" шлях на гору

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Відкриття Пізанської вежі буде скромним

 


 

Wertep top 100