BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 18-19 ГРУДНЯ 2001 року |

Сихів - зона ризику

Пожежники не гарантують безпеки мешканцям багатоповерхових будинків

ФІНАНСУВАННЯ

Ірина БЖЕЗІНСЬКА

Через брак фінансування пожежники не можуть гарантувати безпеки мешканцям багатоповерхових будинків.

Щодоби у Львові спалахує 2-3 пожежі. Однак, як зазначив Іван Лобода, начальник Центру громадських зв’язків УДПО УМВСУ у Львівській області, ані управління житлового господарства міськвиконкому, ані ЖЕКи причини цих пожеж не аналізують та не вживають відповідних запобіжних заходів. А при формуванні бюджетів питання про внесення в річний бюджет кошторису з оплати праці, енергоносіїв та матеріально-технічного забезпечення підрозділів пожежної охорони міста Львова на сесію міської ради навіть не виносилися.

Під час 2530 пожеж, які сталися за останні п’ять років, загинуло 110 чоловік, 544 особи отримали опіки. Збитки, завдані вогнем, становлять 12,6 млн. гривень.

За статистикою пожежників, протягом останніх п’яти років на Сихові виникло 287 пожеж, у яких загинуло 12 чоловік, а 27 отримали опіки. Саме в цьому житловому масиві робота пожежників є надзвичайно складною. Як повідомив Іван Лобода, протягом останніх років не вирішується питання щодо фінансування робіт із ремонту інженерних систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості. Із 80 будинків підвищеної поверховості в 45 системи димовидалення та автоматичної пожежної сигналізації несправні, а внутрішні крани не укомплектовані пожежними рукавами і стволами. Мерія міста не виконує власних розпоряджень від 31.03.98 року № 179 та 219 від 07.05.99 року щодо придбання автодрабини або колінчастого підіймача висотою понад 45 метрів для гасіння пожеж і рятування людей у будинках підвищеної поверховості.

По сьогодні заморожене будівництво пожежного депо у Сихівському житловому масиві, розпочате у 1999 році (фінансування цієї новобудови було передбачене рішенням Колегії облдержадміністрації № 110 від 05.04.2000, а також рішенням Львівської міської ради № 219 від 07.005.1999 року про будівництво пожежного депо в Сихівському житловому масиві).

Щороку погіршується протипожежне водопостачання міста. Не вирішено питання будівництва пожежного водоймища театру опери та балету ім. М. Заньковецької. Викликає тривогу протипожежний стан театру Марії Заньковецької, Львівської картинної галереї, Палацу культури ім. Гната Хоткевича. Жодне фондосховище не обладнане автоматичною системою газового пожежогасіння.

Як зазначив Іван Лобода, пожежникам бракує елементарних речей, включаючи спеціальний одяг. А поза тим за останні п’ять років під час боротьби з вогняною стихією постраждали 546 пожежників, із них 37 загинули.

POSTUP - ПОСТУП
№193 (851),
18-19 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Цензура заборонила Шевченка
·Облави в Інтернеті
·ВСЕРЕДИНІ
·"Карпати" змінюють обличчя

ПОГЛЯД
·Безпека і приватність
·Відкритий лист голові СБУ
·ПРП визначилася
·Сихів - зона ризику

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Учителі битимуть на сполох
·Релігійний конфлікт у Червонограді
·ХРОНІКА
·Школярі стали Миколаями
·Звільнення від посту

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Готівковий євро, на старт!
·Газова суперечка з Москвою триває

ПОСТУП У СВІТ
·Мечіяр бере реванш у регіонах
·Не "Аль-Каїда", а пакистанська розвідка
·За справу миру взялась Україна
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Миколай на "Електронному вернісажі"
·Ґарджєніце: світло в снігах
·Бандера перед санаторієм

СПОРТ-ПОСТУП
·"Віслюки" знову очолили Серію "А"
·Великий успіх львів'ян
·"Львівська Політехніка" шлях на гору

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Відкриття Пізанської вежі буде скромним

 


 

Wertep top 100