BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 18-19 ГРУДНЯ 2001 року |

ПРП визначилася

У неділю лідери "ріпки" оприлюднили кандидатуру на мера і на народних депутатів від Львова

ОБРАНЦІ

Остап ДРОЗДОВ

Цієї неділі в приміщенні кінотеатру “Галичина” відбулася зустріч народних депутатів Верховної Ради і членів партії “Реформи і порядок” Михайла Косіва, Тараса Стецьківа й Тараса Чорновола із виборцями. Разом зі згаданими політиками до розмови з мешканцями міста долучився депутат міської ради, директор Інституту розвитку міста Андрій Садовий. Варто наголосити, що, попри холоднечу, у залі було близько тисячі людей.

Михайло Косів попросив львів’ян підтримати на виборах до Верховної Ради у своїх округах Тараса Чорновола (115 округ), Ігоря Коліушка (116) і Тараса Стецьківа (117). Стосовно виборів до міської та обласної рад, то Михайло Косів сказав: “Львову та Львівщині не пощастило з владою як міською, так і обласною. Я особисто голосував би за депутата Львівської міської ради Андрія Садового”.

Таку заяву підтримали всі присутні депутати. Відтак можна вважати, що директор Інституту розвитку міста Андрій Садовий фактично здобув оприлюднену підтримку ПРП на виборах міського голови. Його реакція була стриманою: “Я працював у Львові – й працюватиму доти, поки не зроблю все, що заплановано”. Вражений кількістю виборців, які прийшли на зустріч, Садовий сказав: “Я не побачив апатії виборців, про яку нам постійно говорять. Більше того, мешканці Львова – це справді та громада, яка разом із політиками активно думає над вирішенням проблем і прагне реально впливати на прийняття політичних рішень”.

Тарас Стецьків заявив, що фракції НРУ, УНР та ПРП звернулися до голови ДПА України Миколи Азарова з клопотанням звільнити з посади шефа податківців Львівської області Сергія Медведчука. Депутати не оминули й нашумілої відставки першого заступника спікера парламенту Віктора Медведчука. “За словами Тараса Стецьківа, Віктора Медведчука необхідно було терміново позбавити посади,” – повідомляє ІА “Медіа-простір”. Те, чому праві ініціювали цей “маленький переворот”, Стецьків назвав “політичними причинами”. При цьому лідер ЛОО ПРП заявив, що має докази, нібито Віктор Медведчук здійснював тиск на суддів і обласних намісників, аби ті приймали рішення на користь СДПУ(о). За словами Тараса Стецьківа, Медведчука необхідно було терміново позбавити посади ще й через те, що фракція саме СДПУ(о) ініціювала внесення законопроекту про визнання російської мови офіційною.

POSTUP - ПОСТУП
№193 (851),
18-19 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Цензура заборонила Шевченка
·Облави в Інтернеті
·ВСЕРЕДИНІ
·"Карпати" змінюють обличчя

ПОГЛЯД
·Безпека і приватність
·Відкритий лист голові СБУ
·ПРП визначилася
·Сихів - зона ризику

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Учителі битимуть на сполох
·Релігійний конфлікт у Червонограді
·ХРОНІКА
·Школярі стали Миколаями
·Звільнення від посту

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Готівковий євро, на старт!
·Газова суперечка з Москвою триває

ПОСТУП У СВІТ
·Мечіяр бере реванш у регіонах
·Не "Аль-Каїда", а пакистанська розвідка
·За справу миру взялась Україна
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Миколай на "Електронному вернісажі"
·Ґарджєніце: світло в снігах
·Бандера перед санаторієм

СПОРТ-ПОСТУП
·"Віслюки" знову очолили Серію "А"
·Великий успіх львів'ян
·"Львівська Політехніка" шлях на гору

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Відкриття Пізанської вежі буде скромним

 


 

Wertep top 100