BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 11-12 ГРУДНЯ 2001 року |

Усе менше місць

НРУ, УНР, ПРП і "Солідарність" отримають по 20% виборчих квот у списку блоку "Наша Україна"

ПАРТЗ'ЇЗДИ

Дмитро ЯЦЕНКО


Лідерові НРУ Геннадію Удовенкові вдалося зберегти за собою крісло голови партії, але довелося змиритися зі зменшенням кількості членів НРУ у виборчому списку "Нашої України"

У суботу дві рухівських партії – НРУ й УНР – провели свої з’їзди. Кардинальних змін у керівництві та нових розколів не сталося, однак і планованого об’єднання очікувати поки що зарано. Хоча присутній на кожному з двох зібрань лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко і закликав до об’єднання Руху, з’їзди вирішили перенести злиття до завершення виборів, а як попередній крок ухвалили провести об’єднавчий з’їзд 22 січня наступного року.

Головними темами з’їздів стало наближення виборів і вирішення у зв’язку з цим проблеми партійних квот у блоці “Наша Україна”. Лише Народний рух України провів ще й певну “чистку” своїх лав: виключив з партії лідера дніпропетровської обласної організації Сергія Конєва, адже той є противником входження НРУ до блоку “Наша Україна” та виступає за зближення з партією “НРУ за єдність”, яку керівництво НРУ не визнає. Статусу члена Проводу було також позбавлено Романа Василишина і прес-секретаря НРУ Дмитра Понамарчука. Обидва відстоювали позицію самостійної участі партії у виборах.

Щодо квот, то раніше три партії-засновниці блоку – НРУ, УНР і ПРП – вимагали рівного розподілу місць у списку між собою і головою “Нашої України” Віктором Ющенком – по 25%. Однак напередодні з’їздів стало відомо, що число засновників збільшилося на одну партію – “Солідарність” (її лідер Петро Порошенко заявив про свій вихід із Партії регіонів Миколи Азарова), а у п’ятницю лідери чотирьох партій разом із Ющенком підписали протокол про розподіл квот уже по 20%.

Окрім того, схоже, що з наближенням виборів націонал-демократична частина “Нашої України” все стрімкіше втрачає свої впливи. Якщо спочатку НРУ, УНР і ПРП розглядалися як головні учасники блоку, то згодом їх почали посувати інші: це і вже згадувана вище “Солідарність”, і тепер уже остаточно визначена як учасник блоку Ліберальна партія України. І якщо колись входження ЛПУ в “Нашу Україну” сприймалося ледь не вороже, то з’їзди остаточно засвідчили, що Рухи терпітимуть таке сусідство без жодного спротиву. А попри це, з’їзди Рухів не стали демонстрацією сили партій.

Це радше було лише нагадування про колишню міць...

POSTUP - ПОСТУП
№189 (847),
11-12 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Усе менше місць
·ВСЕРЕДИНІ
·Відеодоказ вини бін Ладена

ПОГЛЯД
·Про права людини
·Підвішений президент
·Шахтарі вимагають відставки уряду
·Земля як золоте дно

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Закон про списання боргів населенню виявився мильною бульбашкою
·Нас рахують неправильно
·Кендзьор знаходить союзників
·ХРОНІКА
·Турбота про Чечню
·Львів претендує на наймасовішу президентську відзнаку

ПОСТУП З КРАЮ
·В Криму - неочікувані канікули
·Усіх - на примусові дебати!

ПОСТУП У СВІТ
·Скільки коштує посада мера
·Успіх акції жандармів
·Найшвидший лазер у світі
·СВІТООГЛЯД

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Ігор Гайдучок: Стабільний та довготривалий бізнес - це насамперед чесний бізнес

СПОРТ-ПОСТУП
·В нашому гандболі - криза
·Виїзна перемога львів'ян
·Помста вийшла цілком повноцінною
·"Червоні дияволи" - за крок від краху

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 







 

Wertep top 100