BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 6-12 ГРУДНЯ 2001 року |

Як створити дитині імунітет?

Сучасні фармацевтичні препарати дозволяють захистити дитину від хворобливості

ПРОФІЛАКТИКА

Маргарита НОВАК


Здорові діти - радість батьків. Світлина з архіву "Поступу"

Допоможіть своїм дітям впоратися з хворобами! З таким закликом лікарі-педіатри та лікарі-імунологи звертаються до батьків. Діти, які часто хворіють, потребують імунологічного дослідження крові та консультації лікаря-імунолога, аби індивідуально підібрати комплекс лікування.

Наразі в арсеналі лікарів дуже багато препаратів, які впливають на функцію імунної системи: від сильних імуностимуляторів до гомеопатичних засобів. Слід пам’ятати, що медикаменти, які впливають на показники імунітету (рибомуніл, бронхо-мунал, аміксин, лаферон та ін.) можна використовувати тільки після консультації з лікарем та імунологічного обстеження. Причому аналіз крові на імунітет треба обов’язково повторювати після проведеного лікування. Препарати рослинного походження і гомеопатичні засоби можна призначати без імунологічного контролю.

Пропонуємо до уваги читача характеристику деяких препаратів, що мають здатність відновлювати функцію імунної системи дитини. Серед них є засоби, що діють переважно місцево – на слизову оболонку порожнини рота і носа (ІРС-19 та імудон), і з загальною дією – бронхо-мунал і рибомуніл.

До складу препаратів цієї групи входять частинки “вбитих” мікроорганізмів, які найчастіше є причиною гострих і повторних респіраторних захворювань. Ці частинки мікробів називають “лизатами” (від слова lysis – розчинення, розпад під впливом спеціальної речовини). Механізм дії імунотропних препаратів бактеріального походження близький до вакцин, тому їх іноді називають “терапевтичними” вакцинами. Застосування лизатів бактерій дозволяє уникнути ускладнень і поширення збудника з препарату в організмі. При їхньому застосуванні не треба дотримуватися особливих технічних умов, як при роботі з іншими вакцинними препаратами. Препарати можуть бути в рідкому вигляді, у вигляді назальних аерозолів, таблеток або капсул в оболонці. Перспективність застосування “вакцин у таблетках” визначається тим, що вони формують активний захист самого організму і не призводять до патологічної зміни мікробного спектру з формуванням дисбактеріозу (як, наприклад, антибіотики).

Імудон (Solvay Pharma, Франція). Таблетки призначені для розсмоктування в порожнині рота і забезпечують місцеву протизапальну та імунокорегуючу дію. Діти охоче погоджуються приймати імудон, тому що він має приємний м’ятний смак і не подразнює слизову оболонку рота.

Препарат ІРС-19 (Solvay Pharma, Франція) містить гідролизати 19 бактерій. Препарат має аерозольну упаковку. Введення препарату через ніс забезпечує швидкий ефект посилення місцевих систем захисту за рахунок безпосереднього контакту зі структурами слизової оболонки.

Добре зарекомендував себе препарат “Бронхо-Мунал” (фірма Lek, Словенія). До його складу входять лизати восьми найпоширеніших бактерій. Препарат стимулює імунну відповідь, збільшуючи опірність хвороботворним мікробам. При цьому зменшується частота інфекцій, а також потреба в антибактеріальних препаратах.

“Рибомуніл” (фірма Pierre Fabre Medicament, Франція). Препарат містить рибосомальні (рибосома – частина клітини бактерії) фракції чотирьох бактерій, які найчастіше ускладнюють захворювання респіраторного тракту і ЛОР-органів. Рибомуніл бажано застосовувати під імунологічним лабораторним контролем.

Препарат “Імунал” (Lek, Словенія) містить сік ехінацеї пурпурної 80% і спирт – 20 %. Імунологи рекомендують застосовувати його при порушенні активності імунних клітин – фагоцитів. Ці клітини крові забезпечують захоплення і перетравлення мікробних клітин.

Але безконтрольне вживання препаратів ехінацеї без консультації лікаря й імунолога не рекомендується. Малятам раннього віку та дітям із легко збудливою нервовою системою не варто вживати препарати, що містять спирт.

Високоефективним методом профілактики повторних респіраторних захворювань у дітей, які часто хворіють, є гомеопатичні засоби. Безумовно, найкращий ефект буде досягнутий при індивідуальному доборі препаратів досвідченим лікарем-гомеопатом. Але нині широко представлений вибір гомеопатичних комплексів, що допоможуть справитися з ГРЗ і запобігти повторному захворюванню.

Серед них: український “Антигрипін”, російський “Агрі” тощо. Ефективним є застосування препаратів Німецької гомеопатичної спілки (DHU): “Інфлюцид”, “Цинабсин”. Багато сімей із добрим ефектом застосовують “Афлубін” (Bittner).

POSTUP - ПОСТУП
№186 (844),
6-12 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Шоу не буде
·Хто стане наступним мером Львова?
·ВСЕРЕДИНІ
·Спонсори мимоволі

ПОГЛЯД
·Слово як зброя
·Теледебати з глухими
·За нашу вільну Україну
·Хто стане наступним мером Львова?

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Спонсори мимоволі
·ХРОНІКА
·Закриття шахт
·Телефон соціального здоров'я

ПОСТУП В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
·Франківчани отримають два мільйони

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Телевізійного шоу не буде
·Слідчі катують людей

ПОСТУП У СВІТ
·Війна проти Арафата
·У Бонні переміг Вашингтон
·Проект: Сполучені Штати Кіпру
·СВІТООГЛЯД

МЕДИЧНИЙ ПОСТУП
·МЕДОГЛЯД
·Виялено причину синдрому хронічної втоми
·Як створити дитині імунітет?
·Цей страшний хламідіоз

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛ
·ХРОНІКА
·"Бізнес є бізнес"
·У "рейковій епопеї" залізничники зазнали серйозних утрат

"ПОСТУП КОМП""ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
·Counter Strike: тактика командних дій
·Гейтс почав кар'єру кіноактора з ролі психа
·У Мережі вкрали 4,3 млн. USD
·Гаррі Поттер популярніший за Білла Гейтса
·Пошук фотографій Білла Гейтса буде кращим

МУЗИЧНИЙ ПОСТУП
·Рок-музика померла

СПОРТ-ПОСТУП
·Без Цигиці й Вергелюк нашій збірній - каюк?
·Ігор Савицький: "Львівській Політехніці" запропонували грати у NEBL"
·"Реал" пішов на перерву без втрат
·СПОРТ-БЛІЦ

ТЕЛЕПОСТУП
·Київська Диканька

КІНОПОСТУП
·Механізми насильства
·Пенелопа Круз - пристрасна мадридська мадонна

РОЗВАГИ
·Астрологічний прогноз
·Сміх і характер

НАША АФІША
·Прем'єра від Романа Віктюка
·Генеза любові
·Легенда про прозріння
·Кераміка Василя Гудака
·Ліжник - панно й одяг
·Лялька як модель людини
·акція тижня - Українсько-польський джазовий фестиваль Jazz bez...
·ТЕАТРИ, ГАСТРОЛІ, ІМПРЕЗИ
·ВИСТАВКИ
·КІНОТЕАТРИ
·НІЧНІ КЛУБИ ТА БАРИ,КНАЙПИ

ПОСТ-FACTUM
·у п'ятницю в поступі
·КАЛЕНДАР
·Вім Вендерс планує провести міжнародний кінофестиваль
·Найпривабливіша "ящірка"

 


 

Wertep top 100