"Реал" пішов на перерву без втрат
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Остап АНДРЕЙЧУК
Відбувся другий тур у групах “С” та “D”, але якихось надзвичайних сенсацій та несподіванок він не приніс. Усе закономірно. Найцікавіша ситуація склалася у групі “D”, де всі команди набрали по три очки. А тепер про все по порядку.
Група “C”
“Реал” (Іспанія) – “Панатінаїкос” (Греція) – 3:0 (Ельгера, 41', Рауль, 66', 72'). “Порто” (Португалія) – “Спарта” (Чехія) – 0:1 (Сьйонко, 75'). Іспанський гранд уже може спокійно думати про другий етап. У своїй групі в нього просто немає гідних суперників. Потішила своїх численних уболівальників і чеська “Спарта”, яка у Порто перемогла місцеве “Порто” – 1:0.
Становище команд: 1. “Реал” – 6, 2. “Спарта” – 3, 3. “Порто” – 1, 4. “Панатінаїкос” – 1.
Група “D”
“Арсенал” (Англія) – “Ювентус” (Італія) – 3:1 (Люнберг, 21', 88', Анрі, 28' – Тейлор, 49' (автогол), “Баєр” (Німеччина) – “Депортіво” (Іспанія) – 3:0 (Зе Роберто, 64', Нойвілл, 67', Баллак, 79'). У цій групі вся боротьба ще попереду. Причому всі команди перебувають у рівних шансах. А перемагають поки що тільки господарі. Гості ж виступають у ролі статистів. Так було й цього разу. Особливо хочеться відзначити красиву гру в Лондоні. Команда Олега Лужного (за відсутності українця) провела один із найкращих своїх матчів у сезоні, та так, що туринський клуб так і не зумів отямитися. Особливо активним у господарів був швед Люнберг. Хоча не можна не відзначити і вдале входження у гру ветерана “Арсеналу” Деніса Бергкампа. А в Леверкузені “фармацевти” за 15 хвилин вирішили долю матчу. Отже, у групах “С” та “D” матчі поновляться вже наступного року.
Становище команд: 1. “Ювентус” – 3 (4:3), 2. “Арсенал” – 3 (3:3), 3. “Депортіво” – 3 (2:3), 4. “Баєр” – 3 (3:4)
|