BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 20-21 ЛИСТОПАДА 2001 року |

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Мешканцям будинків № 51а, 49, 47 по вул. Академіка Єфремова, депутатам Львівської міської ради
Львівське міське управлінням земельних ресурсів з болем сприйняло відкритого листа мешканців будинків № 51а, 49,4 7 до міського голови та депутатів Львівської міської ради (“Поступ”, ч.173 від 13-14 листопада 2001 року).

Насамперед зазначимо, що думка і позиція мешканців, по суті, нічим не відрізняється від позиції нашого управління щодо використання земельної ділянки під будівництво багатоквартирних житлових будинків саме в існуючому саду будинків
№ 51а, 49, 47 по вул. Ак. Єфремова.

Одночасно стисло повідомляємо обдурених і не до кінця поінформованих мешканців, що подані так звані “факти діянь” місцевих чиновників мали інший характер діловиробництва. А саме і насправді.

Львівському міському управлінню земельних ресурсів іще з весни 2001 року надійшло декілька звернень від зацікавлених підприємств щодо надання земельної ділянки для спорудження багатоквартирного житлового будинку по вул. Мельника, 21а. Із цього приводу наше управління розпочало роботи з підготовки матеріалів на розгляд постійної комісії землекористування, будівництва й архітектури Львівської міської ради, де вперше було обговорено інформацію щодо існуючих поховань на цій території. І ухвалою Львівської міської ради від 07.06.2001р. за №1101 прийнято рішення встановити на цьому місці пам’ятний хрест. До речі, цього рішення поки що ніхто не скасовував. Було виявлено й інші факти.

Однак протягом останнього часу в міську раду повторно надійшли звернення зацікавлених підприємств на зведення житлових будинків на цій території. При цьому зазначимо цікавий факт: одне з підприємств – саме те, яке зобов’язано вищезгаданою ухвалою встановити пам’ятний хрест на території, де здійснено поховання.

У зв’язку з цим, згідно з процедурою розгляду, заступник начальника управління п. Ю. Солярчук справді дав відповідне доручення винести питання на розгляд постійної комісії землекористування будівництва й архітектури. Метою було за результатами майбутнього обговорення в комісії підготувати, як це вимагає закон, умотивовану відмову.

І як підтвердження цьому, начальник управління земельних ресурсів п. І. Кузьмак напередодні засідання комісії, вважаючи, що для обговорення питання зібрано недостатньо документів, дав вказівку працівникам управління питання не доповідати, а натомість провести фотофіксацію фактичного стану ділянки, на якій уже встановлено хрест, фігуру Божої Матері, надіслати додатково запити в церкву Святого Климентія й інші відповідні установи.

А далі, як грім з ясного неба, – відкритий лист мешканців у газеті “Поступ”.

Наше управління не ставить собі за мету знайти особу, яка підбурила мешканців, не перевіривши фактів і не ознайомившись із офіційною позицією управління. Тривожить лише одне: чому в протоколі постійної депутатської комісії від 31.10.01 р. № 147 здійснено запис про те, що слухали управління земельних ресурсів щодо погодження місця розташування земельної ділянки для будівництва житлового будинку по вул. Мельника, 21а? Насправді після публікації комісія не дала відповіді на офіційний запит нашого управління, хто саме з працівників це питання доповідав.

Даємо відповідь читачам – ніхто. Таки, мабуть, вигідно ворушити “кістки невинних жертв”, ганьбити чиновників (адже вибори – не за горами) та від імені мешканців провокувати такі публікації.

Зі свого боку, управління запрошує зацікавлених мешканців ознайомитися із документами, де є факти, наведені в публікації, аби остаточно переконатися у зворотному.

Львівське міське управління земельних ресурсів

POSTUP - ПОСТУП
№177 (835),
20-21 ЛИСТОПАДА 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Розкол в УНА-УНСО?
·Парадокс влади
·ВСЕРЕДИНІ
·До виборів електроенергія не подорожчає

ПОГЛЯД
·Ви боїтеся відпускати дітей до школи?
·Страшно, бо назавжди

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кендзьор:СДПУ(о) - рахунок 1:0
·3 грудня місто може опинитись без води
·ХРОНІКА
·Владі двірники не потрібні

НАША СТОЛИЦЯ
·Партія влади визначилась
·На кордоні незвична активність
·"Дембель" стартує
·"Віва-чемпіон"
·Вечірка для вибраних - під знаком романтики

ПОСТУП З КРАЮ
·Масове отруєння дітей
·Інтелектуальна власність в Україні стає більш захищеною
·Міських депутатів обиратимуть по-новому?
·Розкол в УНА-УНСО?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Солтис - утікач чи самогубця?
·Ібрагім Ругова святкує перемогу
·За смерть Лумумби доведеться відповісти
·До теракту в США причетні й іспанці
·Непристойний заповіт мільйонера
·Стриптиз-акція "зелених"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·До виборів електронергія не подорожчає
·"Нафтогаз" модернізується
·ЕКОНОВИНИ
·Дають - бери, б'ють - утікай
·Уряд думу думає

АРТ-ПОСТУП
·Українська монументальна музика сучасності
·Діалог понад стереотипами

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ

СПОРТ-ПОСТУП
·Х'юїт закріпився на першій сходинці
·Тріумфальне повернення короля
·Клочкова розпочала сезон перемогами
·"Динамо" наздоганяє "Шахтар" за втраченими очками
·Скрипник ставить на коліна "Баварію"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Хто у світі найгарніша?

 


 

Wertep top 100