BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 20-21 ЛИСТОПАДА 2001 року |

Вечірка для вибраних - під знаком романтики

Львівські студенти відзначили своє "професійне" свято міжнародного рангу на вечірці у диско-клубі "Романтик"

Прочитавши заголовок, ви могли б подумати: знову світська хроніка, знову розповіді про пихатих панів у смокінгах та вишуканих дам у вечірніх сукнях. Але вибраними мають можливість відчути себе не лише “багаті та знамениті”. Наприклад, завдяки Аграрній партії України, а ще – легендарному львівському пиву свій міжнародний день мали змогу відсвяткувати у тісному й дружньому, але зовсім не вузькому колі найкращі студенти Львова.

Запрошення на вечірку безкоштовно розповсюджували профкоми вузів – серед тих, хто має найкращі показники у навчанні та активному житті свого навчального закладу, громадських організаціях.
Привітати студентів із найдемократичнішим святом до диско-клубу “Романтик” (Парк культури) завітали чимало популярних серед молоді виконавців, а окрім того – представники Головного управління молодіжної політики, спорту і туризму облдержадміністрації.

Окрім “відриву” під улюблену музику, можна було показати себе на пивних конкурсах, посміятися разом з “Адреналіном” КВН-щиків (це студентська команда “Лісотеху”), причому на завершення було розіграно аж п’ять ящиків “Львівського пива” – за номерами запрошень. А загалом це був далеко не єдиний “пивний” конкурс. Учасники пили пиво на швидкість, змагалися в увазі та швидкості реакції, а після всього цього кричали, як Тарзани, на весь зал, та так, що чути їх було без ніякого мікрофона. За це ведучі забави Андрій і Жора щедро дарували пляшки з “Львівським пивом”.

Далеко не на кожному концерті є можливість безпосередньо побачити виконавців, поспілкуватися з ними, узяти автографи. Скажімо, на вечірці, про яку ведемо мову, виконавців на сцені й глядачів не розділяли загорожі та міліцейські кордони, адже ті, хто зібрався у залі, уміли відпочивати без жодних ексцесів та надмірних вливань міцного алкоголю. А от “Львівським пивом” і різними смачними доповненнями до нього можна було насолоджувалися вдосталь! І цим користалися не лише глядачі, але й багато хто з виконавців. Наприклад, електронно-рокові екстремали з групи “Де Шифер” просто у залі смакували пивом, а зі сцени зовсім безпідставно благали: “Не жени мене геть”. Безпідставно – бо ніхто й на думці не мав проганяти хлопців, захоплено підстрибуючи під шалені ритми.

А після такого “драйву” особливо гарно було відпочити у повільному танці під гітару – з однокурсником(-цею) чи просто новим(-ою) знайомим(-ою). А якщо додати, що “людиною з гітарою” був сам Тарас Чубай... Чи потребують додаткового анонсування його балади?.. Не менш романтичною у поп-напрямку музики була Наталка Карпа. Її “трудовий стаж” на сцені ще не дуже великий – порівняно з Тарасом, проте студенти дівчину вже впізнають.

Тезки – Андрій Князь та Заліско (у житті – теж Андрій) – зворушили і розворушили, пробачте за тавтологію, своїх численних прихильниць-студенток романтичними і водночас рухливими піснями. Тож попри те, що надворі було по-осінньому прохолодно, мерзнути не довелося, радше зовсім навпаки. А що краще бадьорить і вгамовує спрагу львів’янина, ніж “Львівське пиво”?..

Танцювали на вечірці, хто як умів, виробляючи неймовірні па чи й просто підстрибуючи. А от на сцені працювали денс-профі – балет “Життя” Ірини Мазур. Без цих яскравих (і не лише через кольори своїх сценічних костюмів) та привабливих хлопців та дівчат не минає практично жодне велике свято. До слова, серед учасників цього танцювального колективу також є чимало студентів.

Свято минало швидко, але всі відчували: буде ще багато цікавого. Чи міг минути молодіжний вечір у палаці з такою назвою – “Романтик” – без співачки, кожна пісня якої є уособленням оптимізму, кохання і віри у майбутнє – без Руслани?.. Вона подарувала гостям вечірки давно улюблені й зовсім нові пісні та привідкрила завісу таємниці над тим, що готується на Новий рік. Хочете знати більше? Спитайте у своїх друзів, які були на концерті. А для решти нехай усе це залишиться ще одним великим сюрпризом!

Суміш панк-року з електронним саундом і самобутньою філософією... Групу “Скрябін” журналісти вже звично називають “останніми романтиками”. Хоча останні роботи команди дають підставу називати їх романтиками дещо розчарованими. Можливо, у своєму погляді на життя хлопці просто дещо подорослішали. А щодо професіоналізму, то це взагалі безперечно. Великий концертний склад із живими барабанами і самим Валерієм Папченком за режисерським пультом дає підстави називати “Скрябін” однією з найбільш фахових команд у своєму напрямку. Хоча це не заважає їм час від часу суто по-студентському повар’ювати на сцені. Та, попри численні прохання публіки, Кузьма все ж вчасно зупинився.

POSTUP - ПОСТУП
№177 (835),
20-21 ЛИСТОПАДА 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Розкол в УНА-УНСО?
·Парадокс влади
·ВСЕРЕДИНІ
·До виборів електроенергія не подорожчає

ПОГЛЯД
·Ви боїтеся відпускати дітей до школи?
·Страшно, бо назавжди

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Кендзьор:СДПУ(о) - рахунок 1:0
·3 грудня місто може опинитись без води
·ХРОНІКА
·Владі двірники не потрібні

НАША СТОЛИЦЯ
·Партія влади визначилась
·На кордоні незвична активність
·"Дембель" стартує
·"Віва-чемпіон"
·Вечірка для вибраних - під знаком романтики

ПОСТУП З КРАЮ
·Масове отруєння дітей
·Інтелектуальна власність в Україні стає більш захищеною
·Міських депутатів обиратимуть по-новому?
·Розкол в УНА-УНСО?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Солтис - утікач чи самогубця?
·Ібрагім Ругова святкує перемогу
·За смерть Лумумби доведеться відповісти
·До теракту в США причетні й іспанці
·Непристойний заповіт мільйонера
·Стриптиз-акція "зелених"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·До виборів електронергія не подорожчає
·"Нафтогаз" модернізується
·ЕКОНОВИНИ
·Дають - бери, б'ють - утікай
·Уряд думу думає

АРТ-ПОСТУП
·Українська монументальна музика сучасності
·Діалог понад стереотипами

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ

СПОРТ-ПОСТУП
·Х'юїт закріпився на першій сходинці
·Тріумфальне повернення короля
·Клочкова розпочала сезон перемогами
·"Динамо" наздоганяє "Шахтар" за втраченими очками
·Скрипник ставить на коліна "Баварію"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Хто у світі найгарніша?

 


 

Wertep top 100