BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 15-21 ЛИСТОПАДА 2001 року |

Наталі Портман - вегетаріанка, яка мріє мати багато дітей

Інтерв'ю у юної акторки бере зірка... Сюзен Сарандон

Наталі Портман народилася в Єрусалимі (9 червня 1981 року), а виросла в Нью-Йорку. Її батько – фізик, мати – художниця. Її дебютна роль у фільмі Люка Бессона “Леон-кілер” відразу ж виявилася успішною. Маленька дівчинка, яка після візиту бандитів єдина із сім’ї залишилася живою, шукає порятунку у найманого вбивці і стає його напарницею. Цей образ у виконанні Наталі Портман викликав захоплення публіки і критики. Після цього Наталі було гарантоване успішне просування догори по голлівудській драбині успіху. Вона знялася у мюзиклі Вуді Аллена “Всі кажуть: “Я тебе люблю”, у науково-фантастичній комедії “Марс атакує!”, поряд із Гленн Клоуз та Джеком Ніколсоном, і, безперечно – у ролі королеви Амідали із “Зоряних воєн”. У 1998 році Наталі Портман спробувала себе і на театральній сцені, у постановці “Щоденника Анни Франк”. А остання робота Наталі Портман – роль у меланхолійній комедії “Там, де серце”, яку телеглядачі могли нещодавно бачити на телекранах. Зараз Наталі Портман – студентка, тому зніматися може лише під час канікул.

Вона – єдина дитина в сім’ї, її мати соромиться слова “домогосподарка”, тому називає себе художницею. Наталі має багато різних хобі, яким присвячує свій вільний час: танці, музика (джаз, Бйорк, PJ Харви, Джуліану Гатфілд, Аланіс Моріссет, Jackson 5 та ін.), балет, читання, катання на ковзанах. По телевізору любить дивитися серіали “Елен і хлопці” та “Друзі”. Її улюблений актор – Бен Кінгслі (відомий як виконавець театральних ролей у п’єсах Шекспіра, а також за фільмом “Без жодного доказу”). Вона – строга вегетаріанка, тому якщо у вас із нею буде побачення, не ведіть її на відбивну або піцу з шинкою. Вона вирішила стати вегетаріанкою, коли їй було 8 років, після того, як потрапила разом із батьком на медичну конференцію, де лікарі демонстрували можливості лазерної хурургії на курчаті.

Портман – це не справжнє її прізвище, а дівоче прізвище її бабці. Вона усвідомлює, що мала би клопоти із шанувальниками, якби всі знали її справжнє ім’я. Вона ненавидить звучання слова coconut (“кокосовий горіх”), зате любить звучання слова clutter (“безлад”).


Ви можете написати Наталі на адресу:
Natalie Portman
c/o Star Wars Fan Club
P.O. Box 111000
Aurora, CO 80042
USA


Пропонуємо вам інтерв’ю із Наталі Портман, яке взяла у неї Сюзен Сарандон.

Сюзен: Спочатку ти зіграла мою доньку у фільмі “Десь, але тут” (Anywhere But Here), а в наступному фільмі “Дім там, де серце” вже у твоєї героїні була донька.

Наталі: Так, це було цікаво, особливо через те, що в мене такого досвіду в реальному житті зовсім немає. Я знаю, що таке бути дочкою, яку люблять, але...


– Але отримати досвід бути матір’ю неможливо, що б ти перед тим не читала.

– Я намагалася бути незграбною, коли тримала немовля, а воно кричало у мене на руках. Але найважче було вдавати вагітність. Я так намагалася бути природною, і це було так важко!

– Але ти добре впоралася.

– Мені казали, що я виглядала сексуально. Можливо. Я забрала собі на пам’ять свій одяг з фільму. Можливо, знадобиться.

– Чи багато змінилося в твоєму житті відтоді, як знімалися “Зоряні війни”? Чи відчуваєш ти зміни в собі, зміни в ставленні до тебе?

– Не особливо. Я думаю, ти помічала, що мене ще не дуже впізнають на вулицях, можливо, через те, що я досить маленька і не одягаюся з викликом. Але я почала відчувати ці зміни. Одного разу одна радіостанція організувала конкурс серед підлітків, які повинні були вгадати, в яку школу я ходила. Нагородою були квитки на концерт Backstreet Boys. Тому мені довелося якийсь час не ходити до школи.

– Це ще нічого, а коли я була вагітною, то одна радіостанція оголосила конкурс: хто з’ясує ім’я батька дитини. Можеш собі уявити, ти їздиш у справах і бачиш на бамперах машин: “Виграй приз, якщо ти знаєш, хто батько дитини С’юзен Сарандон”?!

– Я не думаю, що ці речі зовсім неможливо контролювати. Просто я не належу до людей відомих настільки, що їх упізнають всюди і відразу.

– А що з твоїм коледжем?

– Я трохи налякана. Мені подзвонила моя подруга дитинства і сказала: “Не хочу бути неввічливою, але хто живе з тобою в одній кімнаті? Це повинно бути чимось надприродним для цієї людини – жити в одній кімнаті із кінозіркою”. Вона не хотіла налякати мене, але я відчула, що ставлення до мене починає мінятися. Досі всі мої друзі знали мене і раніше, до зйомок, а тепер багато моїх друзів уперше побачили мене в кіно. І багато хто з них здивований, що я не така, як вони уявляли. Як у фільмі “Ноттінг Хілл”, коли всі герої ходять довкола столу і пояснюють, чому вони такі патетичні, а Джулія Робертс говорить, що повинна постійно бути на дієті, і що вона зробила дві операції, щоб досягнути такого результату. А потім всі говорять: “Ми не хотіли сказати вам нічого поганого”. Так воно вже є з людьми. Але мені щастить на людей. Хоча час від часу доводиться мати справу з цими придурками, які пишуть брудні листи через Інтернет і дзвонять по телефону... Це може викликати депресію і сумніви, що люди насправді є добрими. Хоча я розумію, що я стаю мішенню, бо я самотня молода жінка. Вони ж не будуть звертатися з такими пропозиціями до Лаяма Нісона, правда?

– Чи читаєш статті про себе?

– Я читаю все і цікавлюся тим, що люди про мене думають. Якщо ви не знаєте, що люди про вас говорять, все гаразд. Але тільки ви дізнаєтеся, що хтось вами цікавиться, відразу ж хочеться знати кожне слово. У сьомому класі я плакала щодня, який був вільний від зйомок “Леона-кілера”. Мої друзі перестали бути моїми друзями. Вони казали: “Вона думає, що тепер така крута”. Це найбільш болісні речі, які я коли-небудь чула про себе.

– Що спонукало тебе починати кар’єру так рано?

– Моєю справжньою мрією було стати танцівницею на Бродвеї, ти знаєш. Але, загалом, це був вдалий вік для старту. Коли ти починаєш зніматися маленькою дівчинкою, ти можеш зіграти принцесу. А крім того, я отримувала масу задоволення від роботи. Це було щось на зразок гри. “Зоряні війни” – моя перша серйозна робота і гра одночасно. Вчора мій батько купив килимок для комп’ютерної мишки із зображенням королеви Амідали. Я сказала йому: “Ти ж не збираєшся і справді користуватися цим?” А він: “Звичайно, збираюся, чому ні. Багато хто користується килимками із зображеннями своїх дітей”.

– На твою думку, ти можеш жити як нормальна сучасна жінка?

– Я не знаю, але думаю, що це можливо. Мій холодильник не розморожений. А в квартирі – безлад, але думаю, що це можна зробити, хоча і потрібно бути супержінкою.

– Що б ти зробила по-іншому, ніж твоя мама?

– Я би мала більше дітей, бо дуже погано бути єдиною дитиною в сім’ї. Хоча, напевно, я не мала би таких шансів для кар’єри, якби у сім’ї було більше дітей. Але мені не хочеться думати, що коли я стану старшою, то мої діти не матимуть двоюрідних братів чи сестер з мого боку.

– Наскільки життя в Єрусалимі вплинуло на формування твоєї особистості?

– Воно сформувало мене майже цілком. Вважаю, що історія робить проблеми кожної окремо взятої людини тривіальнішими. Звичайно, я не збираюся применшувати мої власні емоції, але коли бачиш людей, які втрачають на війні своїх синів,то розумієш, яким важким є життя в цій країні. Це щось дуже духовне, навіть не лише в релігійному сенсі цього слова. Складається враження, що ці люди знають, що роблять. За обідом всюди говорять про політику. У США такого немає.

За матеріалами іноземної преси підготувала Наталка СНЯДАНКО

POSTUP - ПОСТУП
№174 (832),
15-21 ЛИСТОПАДА 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Кабул узято. Що робити далі?
·Нова незалежність
·Канада відчиняє двері
·ВСЕРЕДИНІ

ПОГЛЯД
·ВИ ХОЧЕТЕ ЕМІГРУВАТИ?
·ІМПЕРІЯ ВЕЛИКОГО БРАТА

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Влада заслуговує тільки на віники
·"Голодний шахтар - ганьба для України"
·ТРАФУНОК
·Чого хочуть львів'яни?
·Релігійний конфлікт у Червонограді

ПОСТУП В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
·Руху повинно бути багато
·"Qvo vadіs?" по-франківськи
·5 убивств на рахунку неповнолітніх
·Мистецтво і право - єдине ціле
·В Івано-Франківську закрилися всі інтернет-кав'ярні
·Шлях до "Ідеального музею"

ПОСТУП З КРАЮ
·Спочатку - свобода, потім - гроші
·Чистка в МВС
·Нова незалежність

ПОСТУП У СВІТ
·Уявне зближення сторін
·Кабул узято. Що робити далі?
·СВІТООГЛЯД
·СВІТООГЛЯД
·Канада відкриває двері

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛ
·ХРОНІКА
·Шахрайка та її ангели
·Сімейний "бізнес"
·За воду - до суду

"ПОСТУП КОМП""ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
·Три нові "Лінукс" на одну Windows XP
·Winwars - війни 2002
·Yahoo! завдала Microsoft удару у відповідь
·Apple випустила MP3-плеєр
·Бета-версія StarOffice 6.0
·ІНФА

АРТ-ПОСТУП
·Запах київських шкарпеток для Москви
·Скульптура Володимира Ропецького
·Не чужий у трьох стихіях
·Визнання таланту Андрія Бокотея
·Дрогобич: подробиці криміналу
·АНОНС

КІНОПОСТУП
·Пісні нашого століття
·Монтан через 10 років після відходу
·Рекордний старт для нового діснеївського монстрика
·Наталі Портман - вегетаріанка, яка мріє мати багато дітей

НАША АФІША
·ТЕАТРИ, ІМПРЕЗИ
·"Тіло як тема" - виставка тижня в галереї "Ґердан"
·Світ у крапочку
·Авангард вчорашнього дня
·ВИСТАВКИ
·КІНОТЕАТРИ
·НІЧНІ КЛУБИ ТА БАРИ

СПОРТ-ПОСТУП
·Генадій Защук: Ми змушені повернути у збірну "відмовників"
·Олімпійських чемпіонок звинуватили у вживанні допінгу
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·"У П""ЯТНИЦЮ В ПОСТУПІ"
·КАЛЕНДАР
·Бін Ладен уболіває за лондонський "Арсенал"

 


 

Wertep top 100