BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 2 ЛИСТОПАДА 2001 року |

Олексій Курилишин: Ходити в кіно треба з приємністю

Компанія "Кіномакс" починає у Львові будівництво сучасного кінотеатру

ВИДОВИЩА


Компанія "Кіномакс" має намір обладнати глядацький зал за oстаннім словом техніки. Світлина Петра Птахи

Вже на початку 2002 року у Львові почне працювати перший кінотеатр, що відповідатиме сучасним вимогам. Кінотеатри подібного рівня вже існують у Києві, Одесі, Харкові. Тепер і львів’яни матимуть змогу переглядати найновіші фільми в комфортабельних умовах – в затишному залі, з якісним звуком та іншими послугами, що надаються у кінотеатрах усього світу. Співрозмовник “Поступу” – Олексій Курилишин, директор компанії “Кіномакс”. Саме ця компанія з минулого тижня розпочала роботу над створенням цього амбіційного проекту.


– Пане Курилишин, де саме у Львові з’явиться новий кінотеатр?

– Коли ми звернулися з інвестиційною пропозицією про створення першого у Львові сучасного кінотеатру до керівництва Львівської облдержадміністрації, то наголошували, що хочемо зробити кінотеатр доступний для всіх. Малося на увазі, що він буде доступний для всіх мешканців міста в плані розміщення. На той час у центральній частині було розміщено два великих кінозали – у Галицькому центрі кіномистецтва та у ККК “Клекіт”. З’ясувалося, що стосовно кінотеатру “Клекіт” прийнято рішення про зміну профілю діяльності, тому для здійснення інвестицій залишався лише Галицький центр кіномистецтва. Після детального вивчення інвестиційного плану компанії “Кіномакс” обласна адміністрація уклала з нами договір оренди. Відповідно до цього договору ми зобов’язані вкласти 250 тисяч доларів у реконструкцію та переобладнання приміщення кінозалу.

– Розкажіть, будь ласка, чим сучасний кінотеатр відрізняється від тих, до яких ми звикли?

– Основний принцип, на якому базується сучасний кінотеатр, – це надання глядачеві максимально зручних умов для перегляду фільмів. Тобто, приміщення кінозалу має відповідати найприскіпливішим вимогам як з технічної, так і з естетичної сторони. Зручний вхід, затишний хол, комфортні глядацькі крісла та найсучасніше кінообладнання. Звичайно, у кінотеатрі повинен бути кафетерій, і, перепрошую, зручні та чисті туалети.

– Судячи з розміру інвестиції, це завдання можна буде реалізувати. А що ж стосовно самого кіно?
the new website to find the love of your life online dating, singles, dating, personals, matchmaker, matchmaking, love, match, Love and Friends you can find on this website
– Як ви знаєте, в нашій країні вже працює декілька сучасних кінотеатрів, скажімо, “Кінопалац” у Києві. І поступово в Україні встановлюються цивілізовані взаємовідносини в галузі кінематографії. Зараз можна без жодних проблем отримати легальне право на показ найсучасніших фільмів. Бо проблема відвідуваності кінотеатрів лише в тому, що, скажімо, у Львові, немає жодного кінотеатру, у якому були б створені нормальні умови для перегляду фільмів. А щодо репертуару – можу запевнити наших майбутніх глядачів, що вони будуть мати можливість знайомитися з новинками світового кіно практично одночасно з цілою Європою.

– А як з українським кіно? І як щодо дублювання фільмів?

– Політика нашої компанії – максимальне сприяння українському кіно. Кожен новий український фільм матиме у нашому кінотеатрі найкращі умови. Крім цього, кінотеатр сплачуватиме 1 відсоток від валового доходу на розвиток українського кіно.

Стосовно дублювання – “Кіномакс” має амбітні плани. Ми ведемо переговори з компанією “Dolby Laboratories. Іnc.” про створення у Львові студії дублювання фільмів українською мовою. І думаю, що саме з нашої студії дублювання розпочнеться українізація кіномережі в нашій державі.

– Для реалізації ваших планів необхідне відповідне кадрове забезпечення?

– Насамперед, ми розраховуємо на працівників Галицького центру кіномистецтва. Усі вони є професіоналами, і не один рік працюють в кінотеатрі. І повірте, їм теж сумно за теперішній стан кінотеатру. Але я переконаний, що наші інвестиції, помножені на їх досвід, дадуть можливість подарувати львів’янам свято.

– І скільки коштуватиме львів’янам це свято (маю на увазі вартість квитків)?

– Будь-який кінотеатр процвітає лише тоді, коли у нього ходять люди. І ми зробимо усе можливе, щоб наш кінотеатр могли відвідувати усі. І студенти, і пенсіонери, і діти. Зрештою, кінотеатр заплановано відкрити через 4-5 місяців. Приходьте і побачите все на власні очі.

Розмовляв Роман АНДРУШКІВ

POSTUP - ПОСТУП
№167 (825),
2 ЛИСТОПАДА 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Львів'ян стало більше
·ВСЕРЕДИНІ
·Українці збили ще один російський літак

ПОГЛЯД
·Які депутати вам потрібні?
·синдром натовпу

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати просили грошей на цвинтар
·Галичина комп'ютеризується
·Насувається епідемія грипу
·Центр міста захопили люди у військових одностроях
·Львів'ян стало більше

НАША СТОЛИЦЯ
·Громадськість контролюватиме екологію
·На будівельному ринку встановлюються нові правила
·Богдан Дацишин: Я готовий допомагати Львівщині
·Вибори 2002: фаворитів названо
·Олексій Курилишин: Ходити в кіно треба з приємністю

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Інформаційна смерть України
·Українці збили ще один російський літак
·Убивство із професійних мотивів?

ПОСТУП У СВІТ
·Затишшя у Чечні
·ЄС спостерігатиме з космосу
·Скільки заробляють поляки?
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·ЕКОНОВИНИ
·Українські пірати, начувайтеся!
·"Сил-Авто" ЛАЗу - друг, товариш ...і номінальний господар
·Сучасна бізнес-леді

НАС 800 ТИСЯЧ
·"Я стою у ресторана..."
·Рятуймо палац, поки ще не пізно!
·Поезія з Шевченківського гаю

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Одіссея у технопалаці
·Е-пістолярний роман

СПОРТ-ПОСТУП
·Загинула чемпіонка світу
·Лобановський уже визначився
·"Порто" став останнім щасливчиком
·Третя перемога поспіль
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·у суботу в поступі
·КАЛЕНДАР
·Новий альбом Ленні Кравітца