BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 4-10 ЖОВТНЯ 2001 року |

Не заважайте царювати

Куйбіда хоче усунути депутатів від справи водопостачання

ПРОТИСТОЯННЯ

Олесь РОМАНЧУК

Зважаючи на гостроту питання, на засідання комісії зібралася безпрецедентна кількість людей: представники виконкому, політичних партій, мас-медіа. Зокрема, були присутні голова фракції РУХу в міській раді, заступники голови львівської обласної організації НРУ. Зацікавився роботою структури і голова постійної комісії інженерного господарства (котра має контролювати монополіста з водопостачання) Ігор Марчак. Участь у засіданні взяв і директор МКП “Львівводоканал” Володимир Сулипа. Міський голова, незважаючи на обіцянку, усе ж не прийшов.

Сторонньому спостерігачеві було легко поділити присутніх на два табори. Залежні від Куйбіди члени комісії говорили, що не спроможні повноцінно проаналізувати роботу МКП “Львівводоканал”. Мовляв, депутати працюють на громадських засадах, у кожного є своя робота, і ніхто не буде платити гроші за аналіз документів, котрих назбиралося дуже велика кількість. Отож, пропонувалося прозвітувати про це і залишити дане питання виконавчому комітету.

Натомість інша група, до котрої належить і голова комісії Володимир Гірняк, констатувала факт невиконання виконкомом рішень міської ради. Схожу думку висловив Ігор Марчак. Він погоджується з тим, що вироблено механізми вирішення проблеми: є рішення ради, пропрацьовано методику, запропоновано схему взаємостосунків “Львівводоканалу” з мешканцями. “Інша річ, що це не виконується виконкомом”, – говорить Ігор Марчак. Тобто комісія дійшла до думки, що слід і далі вивчати справу про забезпечення Львова водою.

Із цим погоджується керівник “Львівводоканалу” Володимир Сулипа. Він, незважаючи на те, що часто стає об’єктом критики комісії, визнав, що вона працює не даремно. “Я хочу подякувати всій громадськості та депутатам. Так підняли бунт, поставили всіх на ноги. Комісія виконала роботу. Нам вдалося напрацювати багато елементів, і в значній мірі це заслуга Ваша, депутатів, бо я тільки один. І завдяки цьому ми маємо реальне покращання ситуації. Зокрема, збільшилися проплати, проводиться енергетичний аудит”.

До речі, Володимир Сулипа підтвердив слова Куйбіди, що фінансово-економічний аудит “Львівводоканалу” здійснює Центр муніципального розвитку. На жаль, Сулипа не пояснив, як таку серйозну справу може здійснювати структура, що навіть не має статусу аудиторської фірми. Хіба що Центр оформить її не як аудит, а як аналіз. А це є зовсім не те, чого вимагають від виконкому депутати міської ради: аудит здійснюють організації із відповідним статусом, натомість аналіз може зробити будь-хто. І, на відміну від аудиторських фірм, “аналізатори” не несуть жодної відповідальності за свою творчість. Окрім цього, якщо подивитися на те, хто є засновником Центру, та звернутись до законодавства України про аудит, сумнів у правомірності й об’єктивності такого “аналізу” значно збільшиться.

“Оригінальну” версію зацікавлення проблемами водопостачання висловив депутат Баран (голова комісії економічної політики та муніципального майна). Мовляв, свого часу, коли рухівці тільки прийшли до влади, вони також хотіли все дослідити. Створили комісію з перевірки приватизації. Але нічого з того не вийшло. “Нічого не вийде і з водопостачанням, – вважає Баран. – Усе це —передвиборна агітація. А проблема з водопостачанням у Львові завжди була, є і буде”. Можливо, пан Юрій і має рацію, але якщо ви колись повірили передвиборчим обіцянкам Куйбіди, то вже декілька років мали б жити з нормальним водопостачанням.

Попри все, скандал із “Львівводоканалом” набирає обертів. Комісія міської ради з питань депутатської діяльності, правопорядку і самоврядування звернулася до депутатів Володимира Гірняка, Володимира Заболотовського та Тараса Брунця з проханням подати документальні підтвердження того, “що міський голова, виконком міської ради діють спільно за попереднім договором (змовою) з ВАТ “Львівобленерго”, щоби передати останньому “Львівводоканал”.

POSTUP - ПОСТУП
№151 (809),
4-10 ЖОВТНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Операція "Вісла-2"
·Не заважайте Куйбіді царювати
·Андрій Шевченко зустрічається з топ-моделлю

ПОГЛЯД
·Ви йдете на компроміс із совістю?
·Ще раз про сепаратизм

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Не заважайте царювати
·Західна Україна має шанс підняти економіку
·ХРОНІКА
·Жіночі права: крок за кроком
·І в Канаді будуть наші
·Львів туристичний

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Центрвиборчком має оголосити старт
·Африканський монстр потрапив у Дніпро?

ПОСТУП У СВІТ
·Перемогла опозиція
·Операція "Вісла-2"
·Або ми знищимо тероризм, або він нас
·"Гуманна" біологічна зброя
·СВІТООГЛЯД

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

КРИМІНАЛ
·Міліція "плакалася" депутатам
·Права людини не мають кордонів
·ХРОНІКА

АРТ-ПОСТУП
·Вистава без жанру
·Магнієвий спалах
·Останній марш
·Придумати простір образу
·Сучасна музика вимагає співтворця
·АНОНС

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Чергова дірка в Outlook Express 5.0, 5.5 і 6.0
·Чи сумісна ваша система з Windows XP?
·Nintendo попросили покрити недостачу
·Нова LAN від Sony i TDK
·РС-NEWS
·Napster бореться за свої права
·Mac OS X 10.1 з'явиться цього тижня
·180-ГБайтні диски від НР

СПОРТ-ПОСТУП
·Шевченко заговорив
·На Польщу - без Реброва, Парфьонова та Левицького
·ФУТБОЛ
·Відставку Прокопенка не прийнято
·Стартувала НХЛ

ПЛІТКАРСЬКИЙ ПОСТУП
·Казочка про Ніколь

КІНОПОСТУП
·Стенлі Кубрик не помер
·Пенелопа Круз боїться, що не зможе встояти
·Місто, країна, поцілунок
·Цифрове кіно не переможе

НАША АФІША
·НАША АФІША
·Сьомий міжнародний фестиваль сучасної академічної музики "Контрасти"

ПОСТ-FACTUM
·у п'ятницю в поступі
·КАЛЕНДАР
·Медіальні змаги