BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 28 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Віктор Ющенко не виключає розширення свого блоку

Віктор Ющенко не виключає входження до блоку “Наша Україна” НДП, “Регіонів України”, “Трудової України”, “Демократичного союзу” та “Народного руху України за єдність”. На запитання, чи проводитиме він переговори з цими партіями саме про входження до очолюваного ним блоку, Віктор Ющенко відповів: “Якщо відповідати не за списком, то “так”. Він пояснив, що з деякими з названих партій ще не проводив переговорів, але в принципі не виключає такої можливості. “Якщо ті потенційні партнери, які з різних міркувань навесні мали опозиційну точку зору щодо мене і мого уряду, але сьогодні чесно її змінюють, я також готовий змінити свою політику щодо них”, – наголосив Віктор Ющенко. Голова Львівської обласної організації “НРУ за єдність” Руслан Секела вважає, що оскільки Ющенко не виключає можливості проведення переговорів із “НРУ за єдність”, то це означає, що блок “Наша Україна” матиме праве забарвлення. На думку Руслана Секели, входження до блоку “Наша Україна” НРУ, УНР, та “НРУ за єдність” є передумовою того, що об’єднання буде збудоване на демократичній основі.


ПАРЄ контролюватиме вибори

Парламентська Асамблея Ради Європи вважає, що моніторинг України щодо виконання зобов’язань перед РЄ треба продовжити. ПАРЄ звертає при цьому особливу увагу на наступні парламентські вибори і пропонує утворити делегацію, яка спостерігатиме за їх перебігом в Україні. Суть резолюції зводиться до того, що Україна досягла суттєвого прогресу у виконанні своїх зобов’язань, взятих при вступі до Ради Європи, проте залишається ще дуже багато проблем, зокрема – зі свободою слова і неналежним утриманням ув’язнених. У документі також міститься зауваження про те, що судова реформа в Україні, незважаючи на внесені зміни та поправки, не є цілісною.


КАЗАХСТАН ХОЧЕ купити УКРАЇНСЬКІ ЛІТАКИ

Українська та казахстанська сторони домовилися про співробітництво щодо продажу українських літаків Ан-74ТК300 і Ан-140 та модернізації казахстанського авіапарку. Про це йдеться в Протоколі про наміри співпраці між Казахстаном та Україною, повідомив журналістам міністр промислової політики України Василь Гуреєв. Він пообіцяв, що Україна намагатиметься виконати всі побажання свого замовника. Як повідомив міністр, сторони підписали протокол про наміри щодо продажу літаків та створення спільного підприємства з виробництва та модернізації двигунів для літаків і вертольотів. Передбачається також модернізація літаків Ан-2 і Ан-3, які використовуються сільськогосподарською авіацією і мають великий попит у Казахстані.


Чи заарештує Генпрокуратура Лазаренка?

Сьогодні Печерський суд Києва має розглянути подання Генпрокуратури щодо дозволу на арешт Лазаренка. Про це повідомила адвокат екс-прем’єра Марина Довгопола. Суддею призначено Андрія Мельника. Адвокат зазначила, що зміст подання Генпрокуратури приховується від захисту. За словами Марини Долгополої, суддя категорично відмовив захисникам в ознайомленні з поданням, незважаючи на те, що попередньо призначив час для зустрічі з адвокатами. Як наголосила адвокат, таким чином порушується право на захист Павла Лазаренка, й адвокати відповідно реагуватимуть на це вже у ході завтрашнього судового засідання. Нагадаємо, що попередня санкція на арешт Лазаренка перестала діяти у зв’язку із завершенням дії перехідних положень Конституції, відповідно тепер Генпрокуратура втратила право видавати санкції на арешт, а це право перебрав на себе суто суд.

POSTUP - ПОСТУП
№148 (806),
28 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Золота лихоманка
·Масакра в земельному парламенті
·Я пишу тобі листа

ПОГЛЯД
·Ви вважаєте Україну європейською державою?
·ФОРУМ І МИ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Трамваї ходитимуть лише зранку і ввечері
·"Дискусії навколо пам""ятника Данилові Галицькому"
·Автомобілі для "нових" українців ввозяться незаконно
·Заблукати в трьох соснах
·Невизначене громадянство Ющенка

НАША СТОЛИЦЯ
·КРАЄВИД
·Неповносправні знайдуть місце в житті
·Наркотичний бізнес
·Японські та німецькі підприємці цікавляться ПЕК Львівщини

ПОСТУП З КРАЮ
·Я пишу тобі листа
·Міністра Станік відправляють в заслання
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Масакра в земельному парламенті
·Дорогий хліб - дешевий опіум
·"Бурштиновий лис" після "Необхідного врожаю"
·"Хрещений батько" по-японськи

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Золота лихоманка
·Не був, не брав участі, не притягувався...
·Інвестиційна активність
·Польський кордон не повинен стати завісою

НАС 800 ТИСЯЧ
·Поляки у Львові

АРТ-ПОСТУП
·Зосереджений Пітер Брук
·Франсуаза Саган торгувала дружбою з Міттераном
·Україна вирішила передати Німеччині архів Баха
·Опубліковано шот-лист англійського "Букера"

АВТО-ПОСТУП
·АВТО-НОВИНИ
·Помий мене!
·АВТО-НОВИНИ

СПОРТ-ПОСТУП
·На екваторі наше "Динамо" - аутсайдер
·Мабуть, бути тільки відомим боксером - замало
·Пустовойтенко проти Суркіса: друга серія
·СПОРТ-БЛІЦ
·Атлети теж можуть бути кандидатами наук

ПОСТ-FACTUM
·у суботу в поступі
·КАЛЕНДАР
·Бйорк більше не співає у темряві