BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 28 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

Я пишу тобі листа

Юлія Тимошенко запропонувала Віктору Ющенкові врятувати націю

ЕПІСТОЛЯРНЕ

Олег КОНИК

Світлина IREX ProMedia


Юлія Тимошенко написала Віктору Ющенкові відкритого листа з пропозицією створити єдиний виборчий блок. Як йдеться у посланні, якби “Наша Україна” Віктора Ющенка, Форум національного порятунку Юлії Тимошенко та прихильники лідера Соцпартії Олександра Мороза об’єдналися в єдиний виборчий блок, то ця сила здобула би більшість у наступному парламенті.

Як писав минулої п’ятниці “Поступ”, аналогічні ідеї вже висував учасник ФНП Анатолій Матвієнко, однак сам Ющенко досі не прокоментував пропозиції щодо об’єднання. Чергова наполеглива пропозиція від ФНП уже свідчить про рішучість намірів – звертається все-таки не рядовий учасник блоку, а лідер. До того ж відбувається все, як у фільмах про нещасливе кохання: коли герой вперто не помічає або ігнорує натяки закоханої героїні, вона нарешті вирішує вдатися до останнього аргументу – написання таємного листа з незавуальованими пропозиціями. Однак політика тим і відрізняється від епістолярних романів, що її герої, тобто політики, найчастіше змушені реагувати на відкриті листи – на очах у громадськості, тобто виборців.

Юлія Тимошенко є достатньо досвідченим політиком, щоб дозволити своєму адресатові проігнорувати послання. Аналізуючи діяльність уряду Ющенка, можна зробити висновок, що саме структури Тимошенко зробили найбільше для створення позитивного іміджу Кабінету Міністрів. Тимошенко витримала не одну інформаційну війну з українськими олігархами, президентом та Верховною Радою. Тому теперішнє її послання – це не просто вимога відповіді, тому що той, хто прочитає лист, одразу зрозуміє, що Ющенкові доведеться не просто сказати “так” чи “ні”, а поставити собі оцінку на очах у виборців.

Важко відмовитися, коли Тимошенко пропонує боротися з бандитизмом, корупцією, вести до влади чесних людей, які бажають навести лад у державі. Або коли, як пише Тимошенко, переважна більшість бідних людей просто чекають об’єднання сил Ющенка, Тимошенко і Мороза. Є в листі і попередження проти звабливих пропозицій деяких, які насправді бажають “в’їхати” у Верховну Раду на рейтингу Ющенка. Тимошенко навіть називає в їх числі партію “Регіонів України”, НДП, “Трудову Україну”, які “керуються принципами та засадами, які не мають нічого спільного ані з демократією, ані з відродженням України”. Висновок листа: Ющенко, Тимошенко та Мороз повинні врятувати державу від національної катастрофи...

Коментуючи свій лист під час зустрічі з пресою, Юлія Тимошенко зазначила, що її лякає той факт, що Віктор Ющенко публічно не визначився, і вона хотіла би публічно отримати від Ющенка відкриту і конкретну відповідь на свою пропозицію про об’єднання виборчих блоків “Наша Україна”, “Форум національного порятунку” і блоку під керівництвом Олександра Мороза. При цьому вона знову виявила стурбованість тим, що Віктор Ющенко просувається у бік співпраці з оточенням президента. За оцінками самої Юлії Тимошенко, у разі якщо Ющенко підтримає її пропозицію, об’єднаний блок міг би здобути понад 50% голосів виборців.

POSTUP - ПОСТУП
№148 (806),
28 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Золота лихоманка
·Масакра в земельному парламенті
·Я пишу тобі листа

ПОГЛЯД
·Ви вважаєте Україну європейською державою?
·ФОРУМ І МИ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Трамваї ходитимуть лише зранку і ввечері
·"Дискусії навколо пам""ятника Данилові Галицькому"
·Автомобілі для "нових" українців ввозяться незаконно
·Заблукати в трьох соснах
·Невизначене громадянство Ющенка

НАША СТОЛИЦЯ
·КРАЄВИД
·Неповносправні знайдуть місце в житті
·Наркотичний бізнес
·Японські та німецькі підприємці цікавляться ПЕК Львівщини

ПОСТУП З КРАЮ
·Я пишу тобі листа
·Міністра Станік відправляють в заслання
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Масакра в земельному парламенті
·Дорогий хліб - дешевий опіум
·"Бурштиновий лис" після "Необхідного врожаю"
·"Хрещений батько" по-японськи

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Золота лихоманка
·Не був, не брав участі, не притягувався...
·Інвестиційна активність
·Польський кордон не повинен стати завісою

НАС 800 ТИСЯЧ
·Поляки у Львові

АРТ-ПОСТУП
·Зосереджений Пітер Брук
·Франсуаза Саган торгувала дружбою з Міттераном
·Україна вирішила передати Німеччині архів Баха
·Опубліковано шот-лист англійського "Букера"

АВТО-ПОСТУП
·АВТО-НОВИНИ
·Помий мене!
·АВТО-НОВИНИ

СПОРТ-ПОСТУП
·На екваторі наше "Динамо" - аутсайдер
·Мабуть, бути тільки відомим боксером - замало
·Пустовойтенко проти Суркіса: друга серія
·СПОРТ-БЛІЦ
·Атлети теж можуть бути кандидатами наук

ПОСТ-FACTUM
·у суботу в поступі
·КАЛЕНДАР
·Бйорк більше не співає у темряві