BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
Ukrainian Autocephalous Orthodox Church - uaoc.org
Ukrainian Autocephalous Orthodox Church - uaoc.org

Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 21 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

ТЕРАРТ

Бродвей опинився на грані колапсу

Мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані заявив у вівторок про надання фінансової допомоги бродвейським музичним театрам.

Бродвейські мюзикли є зразком жанру для всього світу і предметом законної гордості Нью-Йорка, але зараз вони опинилися у кризі через катастрофічне зниження відвідування, – у тому числі й ті театри, де взагалі ніколи не буває вільних місць.

Чотири найбільших театри вже оголосили про своє закриття до кінця тижня й на третину скоротили платню всій трупі.

Раніше мер Джуліані вже закликав нью-йоркців по змозі повернутися до нормального життя. Пізніше цей заклик був підхоплений у масштабі всієї країни: безупинне споживання товарів і послуг є основою економіки США, а країні зараз особливо потрібна економічна стабільність.

Тим часом прогнози повернення публіки в бродвейські театри в найближчі тижні дуже невтішні навіть у самих продюсерів, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Помітно, що такого ж відтоку глядачів із кінотеатрів не спостерігається: навпаки, у минулі вихідні касові збори по всьому континенті на 42 відсотки перевищили показник цього ж тижня минулого року.


Вибухи WTC – “найбільший твір мистецтва”

Класик електронного музичного авангарду 73-річний Карлхайнц Штокхаузен назвав на прес-конференції в неділю вибухи WTC “найбільшими творами мистецтва”.

Помітивши реакцію журналістів, Штокхаузен відразу попросив не передавати його слова, але було пізно.

Два його концерти на музичному фестивалі в Гамбурзі, призначені на вівторок і середу, були негайно скасовані організаторами на прохання місцевої влади і спонсорів фестивалю, а самому композиторові довелося поїхати з міста.

Штокхаузен намагався пояснити свої слова. Річ у тім, що на прес-конференції його запитали, чи вважає він Люцифера, про якого йдеться в його творі, історичним персонажем, і він бажав проілюструвати свою думку, що Люцифер – не тільки історичний, але й сучасний персонаж, і те, що сталося в Нью-Йорку, – найбільший твір його мистецтва. Це заява вже з’явилася на сайті композитора.

Проте AFP з посиланням на німецьке агентство DPA наводить точні слова метра у відповідь на пряме питання про недавні події в США. “Ці люди за мить домоглися того, про що ми в музиці не сміли й мріяти. Вони фанатично готувалися десять років для одного виконання, а тоді померли. Це найбільший твір мистецтва в цілому космосі. Я не міг би так зробити. Цьому нам, композиторам, нічого протиставити”.


У Луврі вирішили не зв’язуватися з Афганістаном

Керівництво Лувру вважало за краще відкласти принаймні на рік проведення серії заходів, присвячених афганській культурній спадщині, передає AFP.

Ці заходи повинні були початися в понеділок із демонстрації серії документальних фільмів про Афганістан, включаючи зйомки гігантських статуй Будди, нині вже зруйнованих талібами.

У вівторок мала пройти велика конференція, на яку були запрошені 200 учасників.

Прес-секретар музею Крістоф Монен відверто пояснив рішення відкласти “афганський тиждень” страхом з огляду на те, що у зв’язку з теперішньою обстановкою на семінари і колоквіуми прийдуть люди, які цікавляться зовсім не культурною спадщиною Афганістану, а більш гарячими темами, пов’язаними з тероризмом, із можливою видачею бін Ладена.

POSTUP - ПОСТУП
№144 (802),
21 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Шлюб із підтекстом
·Пісні наступили на горло
·У НОМЕРІ
·Таліби вже здалися

ПОГЛЯД
·Як ви ставитеся до циган?
·межі нашого милосердя

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Замість зеленої зони будуть автозаправки
·До вкладників банку "Україна" долучаться "трастовики"
·Львів'яни створили "клан" в Києві
·ХРОНІКА
·Вшанували пам'ять Івана Франка
·Львів намагаються прибрати
·24 вересня прозвучить останнє слово у справі Білозора

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Боротьба з терором пост-фактум
·Шлюб із політичним підтекстом
·Генпрокуратура готує арешти

ПОСТУП У СВІТ
·Таргани стануть біороботами
·Таліби уже здалися
·Таємниця загибелі "Курска"
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Як "заманити" інвестора
·"Чистому металу" - чисті руки
·ЕКОНОВИНИ

"ДОСЛІДЖЕННЯ ""ПОСТУПУ"""
·Країна різких контурів

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Юрій Андрухович: Я змінився
·Програма "Форуму видавців"

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Мій ворог - життя
·Пісні наступили на горло
·ТЕРАРТ
·З нью-йоркської галереї викрали малюнок Пікассо
·Терористи завдали удару по львівському теkстилю
·"Аїду" на тлі пірамід відмінено

АВТОПОСТУП
·Як врятувати кузов від передчасної старості

СПОРТ-ПОСТУП
·Філімонов і КО зганьбились у Порто
·Заспіваймо "Ще не вмерла..." на польській землі
·В Афіни поїде менше спортсменів
·Львівські шахи: рівняння на Волокитіна?

ПОСТ-FACTUM
·у суботу в поступі
·КАЛЕНДАР
·Друге життя фольклорних хітів