BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 21 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Парламент дбає за імідж

Верховна Рада учора ухвалила в першому читанні проект закону про затвердження прожиткового мінімуму на 2002 рік. Цей законопроект пропонує затвердити на 2002 рік прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 342,38 гривні. Окремо визначається розмір прожиткового мінімуму для тих, хто належить до основних соціальних і демографічних груп населення: дітей віком до 6 років – 307,09 гривні, дітей віком від 6 до 18 років – 384,3 гривні, працездатних осіб – 364,98 гривні, осіб, які втратили працездатність, – 267,53 гривні.

США ТА УКРАЇНА ПІДПИСАЛИ УГОДУ У ВІЙСЬКОВІЙ СФЕРІ

Учора відбулося підписання угоди між Україною та Сполученими Штатами Америки щодо організації захищеної лінії зв”язку між Центром військового співробітництва та верифікації Генерального штабу Збройних Сил України і Центром по зменшенню ядерної небезпеки США. Документ підписали з українського боку – міністр оборони України генерал армії України Олександр Кузьмук, з американського боку – Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки Карлос Паскуаль.

Таїландська справа

Генеральний секретар Ради Європи Вальтер Швіммер звернувся до уряду Таїланду з проханням скасувати смертний вирок для громадянки України Вікторії Мамонтової. Швіммер скерував на адресу міністра закордонних справ Таїланду листа, в якому говорить, що йдеться про громадянку держави-члена Ради Європи – організації, яка вважає смертну кару одним ыз найтяжчих порушень прав людини. “Рада Європи багато зробила і продовжує робити для скасування смертної кари в Європі та у всьому світі”, – зазначається у листі. Причиною апелювання високого європейського урядовця до Таїланду стало звернення до нього міністра закордонних справ України Анатолія Зленка. Нагадаємо, що Вікторію Мамонтову (1971 р. н.) було затримано 28 вересня 2000 року у Бангкоку (Таїланд) за підозрою у зберіганні наркотиків з метою збуту: за місцем її проживання у готелі було вилучено понад один кілограм героїну.

Збільшився потік нелегалів

У зв’язку з планами США почати антитерористичну військову кампанію проти Афганістану з цієї країни збільшується потік нелегальних мігрантів. Частина з них перетинають українські кордони. Протягом вересня зокрема у Луганську були затримані дві групи афганців-нелегалів. Остання прибула в Україну цього тижня. Як повідомляє речник прикордонної служби, нелегальні мігранти добиралися з Афганістану в Україну з великими труднощами. Кілька країн афганці переїхали на законних підставах, про що свідчать їх візи, але територію Росії перетнули нелегально. Із Москви вони добрались залізницею до станції Чортково, тут перейшли кордон, що пролягає міською вулицею. Далі прямували на Луганськ, але дорогою їх затримали прикордонники. Нелегали не розуміють жодної мови, крім фарсі, крім того, вони не мають. Кінцевий пункт призначення цієї групи залишається таємницею, наразі правоохоронні органи з’ясовують, чи не чекали на нелегалів у Луганську.

POSTUP - ПОСТУП
№144 (802),
21 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Шлюб із підтекстом
·Пісні наступили на горло
·У НОМЕРІ
·Таліби вже здалися

ПОГЛЯД
·Як ви ставитеся до циган?
·межі нашого милосердя

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Замість зеленої зони будуть автозаправки
·До вкладників банку "Україна" долучаться "трастовики"
·Львів'яни створили "клан" в Києві
·ХРОНІКА
·Вшанували пам'ять Івана Франка
·Львів намагаються прибрати
·24 вересня прозвучить останнє слово у справі Білозора

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Боротьба з терором пост-фактум
·Шлюб із політичним підтекстом
·Генпрокуратура готує арешти

ПОСТУП У СВІТ
·Таргани стануть біороботами
·Таліби уже здалися
·Таємниця загибелі "Курска"
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Як "заманити" інвестора
·"Чистому металу" - чисті руки
·ЕКОНОВИНИ

"ДОСЛІДЖЕННЯ ""ПОСТУПУ"""
·Країна різких контурів

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Юрій Андрухович: Я змінився
·Програма "Форуму видавців"

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Мій ворог - життя
·Пісні наступили на горло
·ТЕРАРТ
·З нью-йоркської галереї викрали малюнок Пікассо
·Терористи завдали удару по львівському теkстилю
·"Аїду" на тлі пірамід відмінено

АВТОПОСТУП
·Як врятувати кузов від передчасної старості

СПОРТ-ПОСТУП
·Філімонов і КО зганьбились у Порто
·Заспіваймо "Ще не вмерла..." на польській землі
·В Афіни поїде менше спортсменів
·Львівські шахи: рівняння на Волокитіна?

ПОСТ-FACTUM
·у суботу в поступі
·КАЛЕНДАР
·Друге життя фольклорних хітів