BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 15-16 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

ризиковані об’єкти перевірятимуть

Спецслужби України проведуть ревізії всіх об’єктів надзвичайного ризику на українській території – атомних електростанцій, авіапідприємств та хімічних заводів. Таку ухвалу прийнято на екстреному засіданні Ради національної безпеки та оборони України, на якому аналізувалися події у США.

Ганебний ювілей Дніпропетровська

Український народний рух вважає 225-річний ювілей Дніпропетровська фальшивим. УНР відзначає, що понад 30 відомих у світі вчених, у тому числі директор Інституту історії НАН України академік Валерій Смолій, у своєму відкритому зверненні до Дніпропетровського міського голови Івана Куліченка пояснили, що датою заснування міста є 1635 рік – рік побудови козацької фортеці Кодак із навколишнім ремісничим поселенням, а не рік видання указу російської імператриці Катерини ІІ про будівництво Катеринослава у районі нинішнього Новомосковська. “До речі, указ так і не був втілений у життя”, – сказано в заяві. УНР звертається до президента Леоніда Кучми із закликом перешкодити здійсненню ганебного рішення дніпропетровської міської влади й не допустити обману громадськості та приниження національної честі й гідності. Однак, схоже, що звернення надійшло надто пізно, оскільки президент учора вже прибув до Дніпропетровська з дводенною робочою поїздкою. Планується, що глава держави 15 вересня візьме участь в урочистих зборах з нагоди 225-річчя Дніпропетровська, які відбудуться у Дніпропетровському державному театрі опери та балету.

Загиблих журналістів таки вшанують

Сьогодні о 16.30 у Києві, на будинку, де розташована Національна спілка журналістів України, має відкритися пам’ятна дошка загиблим журналістам. Ще у четвер київський міський голова Олександр Омельченко підписав відповідне розпорядження. Заходи з ушанування пам’яті загиблих журналістів приурочені до річниці зникнення незалежного українського журналіста Георгія Ґонґадзе. Нагадаємо, що опозиція вже намагалася встановити кам’яну стелу з прізвищами загиблих журналістів, однак влада перешкодила цим намірам.

НА ДОНЕЧЧИНІ ТОРГУВАЛИ ЛЮДЬМИ

Управлінням карного розшуку УМВД України в Донецькій області з початку року виявлено 4 організовані злочинні групи, які займалися торгівлею людьми. До складу цих злочинних груп входило 12 громадян України і 5 – Туреччини. Міліцією здійснено також перевірку діяльності 34 фірм, які займаються працевлаштуванням громадян за кордоном. У цьому році в області виявлено 12 фірм, які під виглядом працевлаштування громадян за кордоном займаються вербуванням жінок і молодих дівчат у секс-бізнес. До органів влади надіслано подання з метою позбавлення цих юридичних осіб ліцензії на заняття цим видом діяльності.

На Волині зловили дезертирів

Трьох дезертирів з російської армії затримали волинські правоохоронці. Солдати залишили службу у військовій частині, яка дислокується у Самарі, й дісталися на Волинь з надією нелегально перетнути кордон і потрапити на заробітки до Польщі. Здійснити свій задум дезертирам не вдалось, оскільки про появу підозрілих осіб місцеві мешканці повідомили у міліцію. За словами затриманих, цього літа вони проходили курс лікування у військовому шпиталі Самари і вирішили там затриматися на довше, взявши участь у ремонтних роботах цього медичного закладу. Командир військової частини кваліфікував їхні дії як ухилення від військової служби. А невдовзі про фіктивні хвороби трьох російських солдат дізнались у місцевій військовій прокуратурі. За словами затриманих, з них неодноразово вимагали кошти й залякували кримінальною справою, а за її закриття знову ж таки вимагали грошей. 19 серпня, переодягнувшись у цивільне, троє солдатів утекли зі шпиталю. Юнаки вирішили заробити грошей за кордоном і потім повернутися у Росію.

POSTUP - ПОСТУП
№141 (799),
15-16 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·США починають війну
·У НОМЕРІ
·День міста Левового

ПОГЛЯД
·Ви винаходили щось у своєму житті?
·як ЦЕ могло Статися?..

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Конференція інжинерії довкілля
·Міжнародна співпраця розвивається
·У львів'ян буде свій "пижик"
·СПІВЧУТТЯ
·День Міста Львова

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·"Наша Україна" створює парламентське об'єднання
·Чи можливий терор в Україні?

ПОСТУП У СВІТ
·Наркобарон - на лаві підсудних
·Піца захищає від сонця
·Ліві повертаються до влади
·На славу "Великого Мао"
·СВІТООГЛЯД
·Епоха політичних змін

НАША СТОЛИЦЯ
·День міста Левового
·Де покояться останки галицького володаря Лева I Даниловича?

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Ельдорадо під мікроскопом
·Подарунок до ювілею
·І все-таки воно може бути
·Поговори зі мною, телевізоре

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Дві п'ятірки видавництва "Світ"
·Очікувана сенсація
·Філософський посібник для шукача літературних скарбів

"ІНТЕРВ""Ю У ПОСТУПІ"
·Поважна наука... єрундистика

АРТ-ПОСТУП
·Арт-курйози
·Несподіванки концертного сезону
·Етелла Чуприк: Де б я не грала, наша філармонія для мене найрідніша

СПОРТ-ПОСТУП
·Сабоніс залишає НБА і повертається у Литву
·На Чемпіонат світу поїдуть не всі
·Сьогодні "Динамо" - "Карпати"
·Хаккінен відпочине. За нього працюватиме Райкконен!
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у вівторок у поступі
·КАЛЕНДАР
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ