BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

еконовини

ВИРОБНИЦТВО РОСТЕ

Промислове виробництво в Україні за вісім місяців 2001 року виросло на 16,9% порівняно з аналогічним періодом 2000 року, повідомив прем’єр-міністр України Анатолій Кінах.
За даними Держкомстату, обсяг промислового виробництва України в січні-липні 2001 року збільшився на 17,9% порівняно з аналогічним періодом 2000 року. За підсумками всього поточного року уряд України прогнозує зростання виробництва в промисловості на 14% (12,9% торік).

АНТИДЕМПІНГОВЕ МИТО НА УКРАЇНСЬКУ КАТАНКУ

Наприкінці серпня США порушили розслідування питання імпорту катанки з декількох країн, у тому числі й із України, встановивши для українських виробників попереднє антидемпінгове мито у розмірі 83,4%.

Про це повідомив директор із зовнішньоекономічних зв’язків найбільшого виробника катанки комбінату “Криворіжсталь” Валерій Стасюк. За його словами, комбінат ще не вирішив, чи буде захищатися в розслідуванні. За даними заводу, “Криворіжсталь” виробляє біля 840 тис. тонн катанки на рік. При цьому “Криворіжсталь” щорічно експортує в США близько 200 тис. тонн катанки. Катанку також робить Макіївський металургійний комбінат і Єнакієвський металургійний завод, проте їхня частка у виробництві катанки невелика.

ЗАРЕЄСТРОВАНО ЛІГУ ЕКОНОМІЧНИХ ЖУРНАЛІСТІВ

Громадська неприбуткова організація об’єднує журналістів, репортерів економічної спеціалізації провідних засобів масової інформації України і фахівців зі зв’язків із громадськістю.
Лігу створено з метою сприяння бізнес-журналістам у професійній діяльності і розвитку української економічної журналістики на основі незалежності і плюралізму думок. Ліга виступає за встановлення рівних умов для всіх учасників підприємницької діяльності, ефективну державну економічну політику і поширення ліберальних економічних поглядів. Своїх цілей Ліга має намір досягати сприянням у встановленні тіснішого інформаційного зв’язку між бізнес-журналістами і підприємницькими колами, державними і політичними діячами. Організація полегшуватиме своїм членам пошук експертних оцінок, організовуватиме зустрічі з ученими, проводитиме семінари, круглі столи й освітні поїздки. У планах також проведення рейтингів і конкурсів. Президентом Ліги економічних журналістів обрано Геннадія Гармаша, головою правління – Олексія Кириченка.

ПОЛЬЩА “ОБРІЗАЄ” ВИДАТКИ

Міністерство фінансів Польщі запропонувало збільшити в 2001 році бюджетний дефіцит на 6,2 млрд. польських злотих до 8,6 млрд., а витрати скоротити на 8,64 млрд. злотих до 11,04 млрд.
Міністерство припускає, що бюджет може недоотримати 17,24 млрд. злотих за статтями доходів при запланованому показнику 160,1 млрд. злотих. З огляду на доходи від приватизації, субсидії у фонд соціального страхування та ін., бюджету буде потрібно 16,54 млрд. злотих у другій половині року для забезпечення ліквідності. Відповідно до заяви міністерства фінансів, з такою нестачею доходів існує необхідність у тісному співробітництві з центральним банком і додатковому випуску державних облігацій, загальним обсягом від 8,5 до 9,5 млрд. злотих, що будуть поширюватися на фінансовому ринку з метою збереження його балансу.

ПЕРШИМИ НА ЄВРО ПЕРЕйШЛИ ТЕРОРИСТИ ETA

Угруповання баскських терористів, першими у Європі перевели свої розрахунки в євро.
За словами міністра внутрішніх справ Іспанії, у своєму останньому посланні з пропозицією сплатити так званий “революційний податок”, розісланому баскським бізнесменам і членам їх сімей, ETA вказала “скромну” суму: десь між 30 і 60 тисячами євро (приблизно 26 – 53 тисяч доларів). Утім, організація баскських терористів має справу з готівкою, а єдина європейська валюта з’явиться в обігу не раніше 1 січня 2002 року.

POSTUP - ПОСТУП
№138 (796),
11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагікомедія страху
·У НОМЕРІ
·Випробування на міцність

ПОГЛЯД
·Чому промовчав Ющенко?
·За що ми любимо білорусів
·міфологія

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати незадоволені станом водопостачання
·Відновлено садибу Ів. Франка
·Перипетії навколо ринку "Південний"
·хроніка
·Дизельне масло розлилося рікою
·Кримінал

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Випробування на міцність Рухів
·Претензії та сподівання Європи

ПОСТУП У СВІТ
·Відверто про британську контррозвідку
·Імовірна смерть лідера Північного альянсу
·Хто контролює Близький Схід?
·світоогляд
·Трагікомедія страху "Білорусь"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"Одеса-Броди" до Гданська
·Вони знову полюбили Україну
·МВФ пропонує бідним країнам отруту
·еконовини

АРТ-ПОСТУП
·Фестиваль єврейської книги
·Галерея Реріха в Наггарі
·Екранізація повісті Генрика Сенкевича Quo Vadis
·Мисливці на печерних левів жили в Миколаївському районі
·Археологічні розкопки

ТЕМА ПОСТУПУ
·Воронов і Калінін знали, кого вони б'ють

СПОРТ-ПОСТУП
·Югослави вкотре найсильніші
·Сімейна перемога сестер Вільямз
·Каспаров знову проти
·Шевченко дає урок "Дніпру"
·Сенсаційний розгром "Дніпра"
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у четвер у поступі
·КАЛЕНДАР
·Хлопці з кетчупом і дівчата-змії