BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

краєвид

Генпрокуратура готує нові подання

Учора Генеральний прокурор України Михайло Потебенько заявив, що після набуття чинності нового закону про прокуратуру і нового Кримінального кодексу, стосунки його відомства з пресою та державними установами принципово зміняться. Потебенько попередив, що з 1 вересня прокурори нестимуть відповідальність за розголошення інформації до судового слідства (стаття 387 ККУ). Представники преси вважають, що запровадження нового законодавства фактично означатиме введення табу на будь-яку критику діяльності правоохоронних органів. З іншого боку і сама Генпрокуратура тепер не зможе використовувати таємницю слідства всвоїх інтересах. Сама Генпрокуратура вже довела, що дотримуватиметься статті 387 ККУ: незабаром до парламенту має надійти нове подання Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності кількох народних депутатів, яких саме — Потебенько не назвав.

ВИЯВЛЕНО ПІДПІЛЬНИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД

Співробітники СБУ у Дніпропетровській області виявили та припинили незаконну діяльність підпільного нафтопереробного заводу, виробничі потужності якого дозволяли виробляти низькооктанові бензини й нафтопродукти. Завод переробляв до 10 тонн нафти на добу, а виробничі потужності були розташовані у Нікопольському районі, у місцевості, рельєф якої дозволяє приховати устаткування. Як прикриття незаконної діяльності використовувався асфальтовий завод, що знаходиться поряд. Устаткування підпільного підприємства було професійно змонтоване із чітким відпрацюванням технології і управлінням виробничим процесом з централізованого пульта.

РОЗРОБЛЕНО НОВУ ВОЄННУ ДОКТРИНУ

Уже наприкінці цього року може бути затверджена нова воєнна доктрина України. Про це повідомив журналістам міністр оборони України Олександр Кузьмук. Він відзначив насамперед оборонний характер нової доктрини. За його словами, вона вже розглянута і схвалена урядовим комітетом за участю прем’єр-міністра Анатолія Кінаха, а президент Леонід Кучма уважно проконтролював кожний рядок документа.

Канадська допомога шахтарям

Уряд Канади надав 20 тисяч канадських доларів для допомоги потерпілим від вибуху на шахті імені Засядька. Про це оголосив сьогодні посол Канади в Україні Ендрю Робінсон. За його словами, ця допомога надається на прохання українського уряду. Допомога була направлена через Агентство міжнародного розвитку в Товариство Червоного Хреста України для придбання гуманітарної допомоги, зокрема продуктових наборів, аптечок першої медичної допомоги, гігієнічних наборів, вітамінів, медичних препаратів, протиопікових мазей, перев’язувальних матеріалів, постільної білизни, шприців та ліжок.

Пакистан хоче українських танків

Посол Пакистану обговорив з представниками заводу ім. Малишева питання подальшого співробітництва. Як стало відомо з компетентних джерел на підприємстві, йдеться про реалізацію контракту на поставку Ісламабаду 320 танків Т-80УД. Співрозмовник агентства зазначив, що мова може йти, зокрема, про ремонт і постгарантійне обслуговування поставленої техніки фахівцями заводу, що передбачено контрактом. Не виключено, сказав він, що в ході зустрічі обговорювалися питання співпраці в рамках українсько-пакистансько-китайського проекту з виробництва в Пакистані національного танка “Аль-Халід”.

POSTUP - ПОСТУП
№138 (796),
11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагікомедія страху
·У НОМЕРІ
·Випробування на міцність

ПОГЛЯД
·Чому промовчав Ющенко?
·За що ми любимо білорусів
·міфологія

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати незадоволені станом водопостачання
·Відновлено садибу Ів. Франка
·Перипетії навколо ринку "Південний"
·хроніка
·Дизельне масло розлилося рікою
·Кримінал

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Випробування на міцність Рухів
·Претензії та сподівання Європи

ПОСТУП У СВІТ
·Відверто про британську контррозвідку
·Імовірна смерть лідера Північного альянсу
·Хто контролює Близький Схід?
·світоогляд
·Трагікомедія страху "Білорусь"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"Одеса-Броди" до Гданська
·Вони знову полюбили Україну
·МВФ пропонує бідним країнам отруту
·еконовини

АРТ-ПОСТУП
·Фестиваль єврейської книги
·Галерея Реріха в Наггарі
·Екранізація повісті Генрика Сенкевича Quo Vadis
·Мисливці на печерних левів жили в Миколаївському районі
·Археологічні розкопки

ТЕМА ПОСТУПУ
·Воронов і Калінін знали, кого вони б'ють

СПОРТ-ПОСТУП
·Югослави вкотре найсильніші
·Сімейна перемога сестер Вільямз
·Каспаров знову проти
·Шевченко дає урок "Дніпру"
·Сенсаційний розгром "Дніпра"
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у четвер у поступі
·КАЛЕНДАР
·Хлопці з кетчупом і дівчата-змії