BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

хроніка

ОСВІТЛЕННЯ

Незважаючи на домовленість “Львівсвітло” з “Обленерго”, про яку повідомляла газета “Поступ” минулої суботи, частина Львова все ж залишається неосвітленою. І надалі весь Шевченківський район із настанням сутінок поринає у темряву. Усі 39 шаф, із яких потрапляє живлення до вуличних ліхтарів, заблоковано працівниками “Львівсвітла”. За словами Володимира Шелевія, тут освітлення не відновиться, аж поки керівники району не дадуть вказівки проплатити борги за спожиту електроенергію. Міська влада дуже важко знаходить мову з енергетиками. Існуюча домовленість із “Львівсвітлом” буде дійсною тільки місяць. У жовтні знову доведеться вести розмови на ці теми.

ВОДОКАНАЛ

Як повідомив директор “Львіводоканалу” Володимир Сулипа, цього тижня розпочнуться роботи з прокладення водопровідної та каналізаційної мережі по вулиці Богданівській. Нагадаємо, що цей квартал Львова упродовж тривалого часу не був прикріплений до міської водопровідної мережі. І мешканці споживали воду з місцевих джерел, користуватися якими санстанція забороняє.

ТЕПЛО

З 16 вересня можливе знеструмлення “Залізничтеплоенерго”. Принаймні повідомлення від “Львівобленерго” до керівників міста вже надійшло. Усього для покриття боргу потрібно відшукати 274 тисячі гривень. А цього тижня “Залізничтеплоенерго” буде проводити повторні гідравлічні роботи. Очікується, що гарячу воду мешканці отримають тільки в п’ятницю ввечері.

ПАМ’ЯТНИК

До Дня міста археологи можуть продовжувати свої дослідження на місці спорудження пам’ятникові Данилові Галицькому. А після свят працівники Галицького відділу комунального господарства законсервують ці розкопки та доведуть до ладу територію коло пам’ятника. Як повідомив Роман Белень, начальник цього відділу, їм залишилося забрукувати дорогу коло “Телекому” і викласти ще 200 квадратних метрів мозаїчної плитки та засіяти газони травичкою. Встановлення самої скульптури на її місце не пошкодить виконаних комунальниками робіт. Роман Белень стверджує, що рука в підйомного крана достатньо довга, щоби дістати до постаменту з безпечного місця.

Ґонґадзе

Львівський обласний комітет Соціалістичної партії України проведе 15 вересня біля пам’ятника Тарасові Шевченку мітинг-реквієм за загиблими журналістами. Планується організувати “живий ланцюг” зі свічками. Акція приурочена до річниці від дня зникнення Георгія Ґонґадзе. Того ж дня подібну акцію планує провести обласна організація республіканської партії. Крім того, опозиція планує провести ряд заходів у Києві. Зокрема, Форум національного порятунку організує мітинг та встановлення пам’ятного знаку на честь загиблих журналістів.

Маріанна РОМАНЕНКО

POSTUP - ПОСТУП
№138 (796),
11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагікомедія страху
·У НОМЕРІ
·Випробування на міцність

ПОГЛЯД
·Чому промовчав Ющенко?
·За що ми любимо білорусів
·міфологія

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати незадоволені станом водопостачання
·Відновлено садибу Ів. Франка
·Перипетії навколо ринку "Південний"
·хроніка
·Дизельне масло розлилося рікою
·Кримінал

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Випробування на міцність Рухів
·Претензії та сподівання Європи

ПОСТУП У СВІТ
·Відверто про британську контррозвідку
·Імовірна смерть лідера Північного альянсу
·Хто контролює Близький Схід?
·світоогляд
·Трагікомедія страху "Білорусь"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"Одеса-Броди" до Гданська
·Вони знову полюбили Україну
·МВФ пропонує бідним країнам отруту
·еконовини

АРТ-ПОСТУП
·Фестиваль єврейської книги
·Галерея Реріха в Наггарі
·Екранізація повісті Генрика Сенкевича Quo Vadis
·Мисливці на печерних левів жили в Миколаївському районі
·Археологічні розкопки

ТЕМА ПОСТУПУ
·Воронов і Калінін знали, кого вони б'ють

СПОРТ-ПОСТУП
·Югослави вкотре найсильніші
·Сімейна перемога сестер Вільямз
·Каспаров знову проти
·Шевченко дає урок "Дніпру"
·Сенсаційний розгром "Дніпра"
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у четвер у поступі
·КАЛЕНДАР
·Хлопці з кетчупом і дівчата-змії