BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року |

Депутати незадоволені станом водопостачання

НАГЛЯД

Маріанна РОМАНЕНКО

Сьогодні тимчасова депутатська комісія, яка наглядає за роботою “Львівводоканалу” розглядатиме питання щодо невиконання виконкомом ухвали міської ради щодо подання судового позову на “Львівобленерго” про неправомірність відключень електропостачання одному зі стратегічних підприємств Львова. Крім того, занепокоєння викликає наказ директора “Львівводоканалу” Володимира Сулипи про перерозподіл відповідальності за збір коштів за водопостачання.

Депутатів обурює, що виконавчі органи не зреалізували пропоновані в ухвалах перетворення, які, при правильно поставленій роботі, могли би швидко принести реальні зміни на краще. Так, після дворазового зневоднення міста рада прийняла рішення, в якому зобов’язала міськвиконком подати до суду позовну заяву на “Львівобленерго”. Оскільки виконком не поспішає виконувати ухвалу міської ради, Володимир Гірняк як один із варіантів вирішення проблеми розглядає заохотити громадськість виступити на захист своїх прав. “Кожен мешканець міста, який справно платить за надані йому послуги, зможе сам обстоювати свої права. Відповідно до статті 25 Закону України “Про захист прав споживачів”, громадяни мають право об’єднуватися у громадські організації з метою захисту своїх законних прав та подавати в суд на “Львіводоканал,” – каже Гірняк. А вже після програного процесу це комунальне підприємство може провести регресний позов до “Львівобленерго”. Тобто переадресувати всі вимоги громадян енергетикам. Адже “Львівобленерго” безпосередньо не надає воду львів’янам.

Депутатів зацікавив внутрішній наказ по “Львіводоканалу”, в якому директор покладає відповідальність за збір коштів з Сихівської дільниці на окрему особу. Пам’ятаючи про спробу “Львівобленерго” отримати Сихівський водоканал у концесію чи в оренду, членів депутатської комісії непокоїть таке рішення. Тому вони хочуть почути від директора “Львівводоканалу” пояснення щодо даного питання.

Володимир Сулипа сьогодні на засідання тимчасової депутатської комісії не зможе прийти. Він відряджає туди свого заступника Володимира Склярського та голову ревізійної комісії при “Львіводоканалі” Юліана Олеська. Ситуацію, яка склалася навколо Сихівської дільниці водоканалу, пояснити погодився він сам, висловивши здивування з приводу цікавості депутатів. “На мене покладено відповідальність за збір коштів – і я приймаю рішення, з кого питатиму за невиконання цього,” – каже Володимир Сулипа. За його словами, Сихівський район перебуває на стадії створення.

Там зараз буде все новим: нові межі району, нова адміністрація. Тому найбільш логічно було б використати цей район під експериментальний майданчик для створення дочірньої сихівської дільниці. “Проте експеримент полягатиме не в незручностях для мешканців. Ми на цьому майданчику розглядатимемо можливості “Водоканалу,” – розповідає Володимир Сулипа. А щодо передачі цієї дільниці у руки “Львівобленерго”, то, за його словами, цього вже не хочуть і самі енергетики, і місто не бачить у цьому вигоди.

POSTUP - ПОСТУП
№138 (796),
11-12 ВЕРЕСНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Трагікомедія страху
·У НОМЕРІ
·Випробування на міцність

ПОГЛЯД
·Чому промовчав Ющенко?
·За що ми любимо білорусів
·міфологія

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Депутати незадоволені станом водопостачання
·Відновлено садибу Ів. Франка
·Перипетії навколо ринку "Південний"
·хроніка
·Дизельне масло розлилося рікою
·Кримінал

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Випробування на міцність Рухів
·Претензії та сподівання Європи

ПОСТУП У СВІТ
·Відверто про британську контррозвідку
·Імовірна смерть лідера Північного альянсу
·Хто контролює Близький Схід?
·світоогляд
·Трагікомедія страху "Білорусь"

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·"Одеса-Броди" до Гданська
·Вони знову полюбили Україну
·МВФ пропонує бідним країнам отруту
·еконовини

АРТ-ПОСТУП
·Фестиваль єврейської книги
·Галерея Реріха в Наггарі
·Екранізація повісті Генрика Сенкевича Quo Vadis
·Мисливці на печерних левів жили в Миколаївському районі
·Археологічні розкопки

ТЕМА ПОСТУПУ
·Воронов і Калінін знали, кого вони б'ють

СПОРТ-ПОСТУП
·Югослави вкотре найсильніші
·Сімейна перемога сестер Вільямз
·Каспаров знову проти
·Шевченко дає урок "Дніпру"
·Сенсаційний розгром "Дніпра"
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у четвер у поступі
·КАЛЕНДАР
·Хлопці з кетчупом і дівчата-змії