З Туреччини додому
БАСКЕТБОЛ
Роман ДОРОШ
Чемпіонат Європи-2001. Анталія (Туреччина).
Україна – Франція – 89:86, Україна – Ізраїль – 65:88
На жаль, ще 1 вересня, у день великих перемог українських футбольних та баскетбольних дружин, ми думали, що в нас є великий шанс пройти у друге коло. Тим більше, що команда Геннадія Защука сенсаційно перемогла віце-чемпіонів світу – французів. При чому в цьому матчі українці продемонстрували справді добротний баскетбол. І здобули заслужену перемогу.
Та вже наступного дня була зовсім інша картина: цілком вимучена українська команда вже не могла на рівних змагатися з командою Ізраїлю. Боротьба точилася лише у першому періоді. Далі на майданчику була лише одна команда, а інша тільки спостерігала з розвитком подій. Мабуть, занадто важко далася перемога над французами.
Та все ж ми не стали аутсайдерами і показали, що навіть із таким складом ми можемо боротися і перемагати. Звичайно, якби були Потапенко, Лохманчук, Медведенко, Яйло, усе виглядало б цілком інакше. Проте в нашому баскетбольному господарстві не все гаразд, адже відразу кілька провідних баскетболістів відмовляються від участі у першості континенту.
|