BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

СВІТООГЛЯД

Вибух в албанській школі

У столиці Македонії Скоп'є минулої ночі стався вибух в одній із шкіл в албанській частині міста. Про це повідомило радіо "Свобода". Інформація про жертви не надходила. Поліція оточила район вибуху. Учора до Македонії прибув генеральний секретар НАТО Джордж Робертсон, щоби простежити за перебігом операції роззброєння албанських повстанців. Операція, яка розпочалася в понеділок, розрахована на 30 днів. Усього миротворці НАТО розраховують зібрати близько трьох із половиною тисяч одиниць зброї. Македонський уряд уважає, що на руках в албанців залишається зброї щонайменше у 20 разів більше, ніж цифри, які наводить НАТО. Відповідно до мирного плану, розробленого за посередництва західних країн, після добровільного роззброєння албанці отримають більше прав, а до конституції Македонії буде внесено зміни.

Замах проти палестинців

Троє палестинців загинули учора зранку поблизу єврейського поселення Анатот на Західному березі Йордану. Їхній автомобіль обстріляли невідомі. Ізраїльська поліція почала розслідування. Не виключено, що це справа рук ізраїльських бойовиків з підпільних організацій, які вирішили на терор арабських бойовиків відповідати терором.

Урядова криза в Сербії триває

Безрезультатно завершилися учора зранку переговори між політичними силами Сербії про подолання урядової кризи. Політична ситуація в Сербії загострилася після того, як представники Демократичної партії, лідером якої є президент Югославії Воїслав Коштуніца, вийшли зі складу сербського уряду. Коштуніца заявив після переговорів, що, незважаючи на це, його прихильники співпрацюватимуть із рештою партій правлячої коаліції. Президент Югославії знову розкритикував уряд Сербії за неспроможність ефективно боротися з корупцією та організованою злочинністю. Прем'єр-міністр Сербії Зоран Джинджич відкидає звинувачення Коштуніци як безпідставні.

Вашингтон про білоруські "ескадрони смерті"

Сполучені Штати висловили сумнів у тому, що президентські вибори у Білорусі 9 вересня будуть чесними та справедливими. Представник Держдепартаменту США Річард Баучер навів учора список порушень, які до яких вдається білоруська влада у перебігу передвиборної кампанії. Серед них -- вилучення тиражу опозиційних видань, закриття друкарень та створення перешкод прихильникам опозиції під час проведення передвиборної агітації. Поза тим, Баучер висловив сподівання, що офіційний Мінськ проведе повне та неупереджене розслідування інформації про існування так званого "ескадрону смерті", створеного для розправи з опонентами президента республіки Олександра Лукашенка. Міністр внутрішніх справ Білорусі Володимир Наумов заявив учора, що пошуки тіл двох відомих діячів опозиції -- Віктора Гончара та Анатолія Красовського, які зникли два роки тому, -- були безрезультатними. Протягом останніх років у Білорусі зникли безвісти понад 30 осіб, відомих своїм критичним ставленням до президента Лукашенка.

Богослужіння з нагоди депортації

У Берліні відбулося екуменічне богослужіння католицької та євангелічної церков з нагоди 60-річчя депортації поволзьких німців та німців з Кавказу й України до Казахстану та Сибіру. Єпископ євангелічної церкви Клаус Волленвебер говорив у своїй проповіді про "страждання, яких не можна уявити", що їх зазнали депортовані. Нині ж німці у Росії не можуть поскаржитися на задоволення своїх соціально-економічних та культурних потреб -- на відміну від багатьох інших національних меншин, включно з українцями. У Росії, зокрема, існують школи з німецької мовою навчання, виходить німецькомовна преса, діють національні церкви.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Медиків усе ж не заарештували
·У НОМЕРІ
·Провінційний стиль "Львівської слави"
·Палестинці жадають помсти

ПОГЛЯД
·На вас телевізор впливає?
·гріх занедбання

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Політична "справа лікарів"
·В очікуванні страйку
·ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
·Провінційний стиль "Львівської слави"
·"Дзиґа" святкувала потемки

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Відкритий лист до слідства
·Триває суд над Жердицьким

ПОСТУП У СВІТ
·Відставка віце-прем'єра Іраку
·Фатальна посадка на автотрасі
·Україна знову в центрі уваги ПАРЄ
·Палестинці жадають помсти
·Афганські біженці в нікуди
·СВІТООГЛЯД

ДАЙДЖЕСТ
·Зброярі зі спецслужб

АРТ-ПОСТУП
·Свобода творити чи померти у Львові?

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Новий монстрик від дядька Білла: купа галасу навколо дрібниць
·Перший російський VDSL-міст
·увага!
·зворотний зв'язок

ЮРИДИЧНИЙ ПОСТУП
·хроніка
·Суди "знемагають" від автопорушників
·Прокуратура продовжує гальмувати приватизацію житла
·Канал постачання "екстезі" прикрито
·Пийте, люди, коньячок - будете... в лікарні

КІНОПОСТУП
·Розкрадачі культу
·Зазіхання на моральний кодекс
·Анжеліна Джолі любить оголену істину
·Жодної влади чоловікам

ТУРИЗМ У ПОСТУПІ
·Що таке відпочинок?

СПОРТ-ПОСТУП
·У Туреччину - без найкращих
·Безглузда смерть Сергія Перхуна
·На вирішальний бій до Мінська
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у п'ятницю в поступі
·календар
·Гаррісон купив будинок у Швейцарії
·Львів чекає