BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

Відкритий лист до слідства

Вбивство журналіста Ігоря Александрова не буде розкрите, вважає його син

СПРАВА АЛЕКСАНДРОВА

Олег КОНИК

Оптимістичні заяви правоохоронців щодо розкриття вбивства директора телекомпанії “ТОР” (м. Слов’янськ Донецької області) Ігоря Александрова заперечив син загиблого журналіста. Олексій Александров, який виступив із відкритим листом, назвав безліч прорахунків у діях правоохоронних органів під час проведення слідчих дій.

Нагадаємо, що у суботу, 25 серпня, президент Леонід Кучма заявив про розкриття вбивства, а в понеділок аналогічні заяви зробили заступник Генерального прокурора Сергій Виноградов та голова парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Юрій Кармазін. Із їх слів, правоохоронні органи (у розслідуванні беруть участь понад 800 працівників) затримали одного з підозрюваних у нападі на Александрова, який вже нібито зізнався у скоєнні злочину, а крім того, слідчі обіцяють вийти на замовника побиття журналіста. Ці – вже оприлюднені – факти дають підстави говорити про організований характер злочину, однак невідомі мотиви.

Названі вище офіційні особи не повідомляють інформації щодо характеру вбивства, лише заявили, що злочин не пов’язаний з професійною діяльністю Ігоря Александрова. Раніше головною була саме “професійна” версія: загиблий журналіст судився у 1998 році з народним депутатом Олегом Лещинським, у 2000 році Александрова звинуватили у неправильному висвітленні президентських виборів і заборонили йому займатися журналістською діяльністю на термін 5 років...

Однак син журналіста Олексій Александров вважає дивним той факт, що слідчі дуже швидко заарештували підозрюваного. На його думку, вбивство батька планували дуже серйозно, причому робили це вельми серйозні люди, які врахували всі дрібниці: і час (поки депутати Верховної Ради будуть у відпустках, пристрасті вляжуться), і спокійні характери членів сім’ї, і місце дії (все відбувалося в провінційному місті Слов’янськ). Крім цього, зі слів Олексія Александрова, слідство зробило все для того, щоби злочин не був розкритий: не провели огляду місця злочину (слідча група залишила його вже через півгодини після приїзду); з місця випадку не була вилучена навіть сумка журналіста з блокнотом; біля палати журналіста не була виставлена охорона і лише через тиждень був вилучений скривавлений одяг Ігоря Александрова; не були взяті проби нігтів потерпілого, на яких залишалися частини одягу його вбивць. Стосовно того, що кримінальна справа була порушена за статтею “хуліганство”, син журналіста заявив: “У нас хулігани знічев’я б’ють на смерть людей бейсбольний бітами по 300 доларів США за штуку. Кажуть, такими бітами нагородили найкращих співробітників міського відділу міліції і відомих людей міста”.

На думку Олексія Александрова, зрозуміло, що правоохоронні органи з самого початку готували “обвинуваченого”, щоби відвести увагу громадськості від професійної діяльності його батька, який останнім часом випустив в ефір серію програм щодо корумпованості влади і планував готував подібні передачі надалі. Так, наприклад, протягом останнього року батько декілька разів в програмі “Без ретуші” надавав ефір колишнім працівникам Краматорського відділу УБОЗу М. Сербіну і О. Солодуну, які розказували про корумпованість міліції та її зв’язки з кримінальними структурами.

Олексій Александров вважає, що випадок із його батьком і відповідна реакція на це правоохоронних органів нагадує ситуацію зі зникненням журналіста Георгія Ґонґадзе. “Не здивуюся, якщо вбивцею Ігоря Александрова, як і у випадку з Ґонґадзе, виявиться пропащий наркоман, який за укол наркотиком готовий зізнатися в будь-якому гріху”, – пише у відкритому листі Олексій Александров.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Медиків усе ж не заарештували
·У НОМЕРІ
·Провінційний стиль "Львівської слави"
·Палестинці жадають помсти

ПОГЛЯД
·На вас телевізор впливає?
·гріх занедбання

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Політична "справа лікарів"
·В очікуванні страйку
·ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
·Провінційний стиль "Львівської слави"
·"Дзиґа" святкувала потемки

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Відкритий лист до слідства
·Триває суд над Жердицьким

ПОСТУП У СВІТ
·Відставка віце-прем'єра Іраку
·Фатальна посадка на автотрасі
·Україна знову в центрі уваги ПАРЄ
·Палестинці жадають помсти
·Афганські біженці в нікуди
·СВІТООГЛЯД

ДАЙДЖЕСТ
·Зброярі зі спецслужб

АРТ-ПОСТУП
·Свобода творити чи померти у Львові?

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Новий монстрик від дядька Білла: купа галасу навколо дрібниць
·Перший російський VDSL-міст
·увага!
·зворотний зв'язок

ЮРИДИЧНИЙ ПОСТУП
·хроніка
·Суди "знемагають" від автопорушників
·Прокуратура продовжує гальмувати приватизацію житла
·Канал постачання "екстезі" прикрито
·Пийте, люди, коньячок - будете... в лікарні

КІНОПОСТУП
·Розкрадачі культу
·Зазіхання на моральний кодекс
·Анжеліна Джолі любить оголену істину
·Жодної влади чоловікам

ТУРИЗМ У ПОСТУПІ
·Що таке відпочинок?

СПОРТ-ПОСТУП
·У Туреччину - без найкращих
·Безглузда смерть Сергія Перхуна
·На вирішальний бій до Мінська
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у п'ятницю в поступі
·календар
·Гаррісон купив будинок у Швейцарії
·Львів чекає