BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

На вас телевізор впливає?

ПИТАННЯ ТИЖНЯ

Ольга КРЮКОВА
естрадна співачка

Якщо це гарний фільм чи передача, то обов’язково впливає – я дізнаюся нову інформацію, якою потім можу скористатися. Люблю науково-популярні програми, завжди дивлюся культурно-літературний цикл, який робить моя мама. Я вважаю, що фільми, де є багато агресії та насильства, негативно впливають на людей. Тому краще перейти на фільми, які розвивають почуттєву сферу: інтелектуальні фільми, мелодрами. Деколи дуже хочеться подивитися старі радянські фільми. Боже, упаси, я не виступаю за Союз, але від них іде якась доброта, ностальгічна нотка, затишок. Не думаю, що артисти можуть розслаблятися під бойовик.

Гаяне АКОПЯН
віце-директор Інституту спадкової патології НАНУ

Я категорично проти того, щоби люди багато дивилися телевізор. Ми проводимо медико-генетичне консультування вагітних жінок і фіксуємо цікаві речі. Якщо жінка багато працюватиме з монітором (а екран телевізора є ним), то плацента зістариться швидше, ніж устигне дозріти дитина; тому немовлята народжуються недоношеними. Знаєте, в голові людини тоді сидітиме герой серіалу чи фільму. І він буде думати та вирішувати замість неї. Телевізор псує екологію мислення.

Остап КОЗАК
лідер міської організації УНА-УНСО

Радше ображає. Ці американські фільми, що їх демонструє Львів, ідуть так часто, що складається враження, ніби і глядачі мають бути такого ж рівня, такими ж тупими й дурними. Часто я просто втомлююся перемикати канали. От європейське кіно вражаюче відрізняється від американського. А передачі, зроблені в Україні, мають бути кращими. Вони нецікаві та поверхневі, що свідчить про загальмованість нашої інформаційної сфери. Таке враження, що це розраховано на глядача, який закінчив 10 класів і більше нічого в житті не бачив. А телебачення ж повинно підтягувати глядача за вуха, а не опускатися до його рівня чи навіть і нижче.

Коралловый Клуб

Андрій ПАВЛИШИН
редактор журналу “Ї”

Телевізор – це злодій часу, але й водночас можливість зняти стрес. Я дивлюся тільки бойовики-”стрілявки” і програми про життя тварин. Політичні програми – хіба, коли вони дуже якісно зроблені. Також для мене не існує жодних новин або розмовних передач (ток-шоу). Я трохи шкодую за такими програмами, як “Взгляд”, чи продукцією ще незалежного НТВ. Не подобається – не вмикаю. Може, і хотів би, але в кожній програмі вилазять роги непрофесіоналізму та заангажованості. А я не люблю, щоби мене ґвалтували.

Олексій СЕМ’ЯНИШИН
керівник адміністрації міського голови

У моєму віці він рідко впливає, та й через нестачу часу я його не дивлюся. Коли є час – хіба Eurosport чи розважальні програми. Телебачення в нас – на низькому рівні. Оці бойовики заповнили нас і аж перенаситили. Колись убивства, насильство були далекі нам, а тепер уже стали ближчими. У сучасних умовах не обійдешся без телевізора. Але особливо діти схильні це дивитися. Вони менше ходять у музичні чи спортивні школи, а більше сидять перед телевізором. Це впливає на здоров’я. То є однобічний розвиток.

Любов ПРОСКУРА
сімейний психолог

Оточення не може не впливати. Людина – це соціальна істота, тому вона пов’язана із соціумом. І байдуже, який він: живий чи неживий (телевізор). На неї впливають події, а телебачення – це теж події. Я особисто не можу спокійно дивитися телевізор, бо будь-яка програма чи фільм містить насильство. Воно руйнує не тільки особистість, а й усе навколо. Подивіться, у нас усі квартири на перших поверхах заґратовані. Ми боїмося цього насильства. Колись було насильство з боку держави, а тепер – між самими людьми.

Юрій ШУТОВ
директор ПП “Лагода”

Якщо і впливає, то незначною мірою, бо я його не дивлюся через нестачу часу. А якщо й дивлюся, то тільки новини. Тому навряд чи можна говорити про якийсь вплив на мою підсвідомість чи поведінку. Стосовно програм, то справді, вони перенасичені насильством. Це телебачення – не для дітей. Або фільми такого змісту треба переносити на пізніший час, або робити кодованими канали.

Юрій ПРОХАСЬКО
германіст

Впливає радикально – у той спосіб, що я його зовсім не дивлюся. Позаяк мені шкода часу, то я обираю інші пріоритети: читання, прогулянки, зустрічі з приятелями. Мені більше імпонує атмосфера кінозалу. Але я вважаю, що таке радикальне заперечення телевізора і є формою його сильного впливу на мене. Тому вдома в мене телевізора нема – це свідомо.

Степан ХМАРА
голова Української консервативної республіканської партії

На мене – ні. Але я розумію, як він впливає на пересічного громадянина, зокрема – на молодь. Екран підсвідомо змінює психіку, він руйнує суспільні психологічні стереотипи, розмиває національну психологію та мораль. Це дуже небезпечна тенденція. Особливо велику тривогу вселяє Перший національний. Він не дає повноти інформації, а є пропагандистським каналом влади. Новини дуже слабкі, якщо не говорити приховано – антиукраїнські. У мене є до цього імунітет, бо я маю вже сталі погляди. Але молодь і підлітки... Їм здається, ніби вони не сприймають цього, але по краплині воно дуже серйозно впливає.

Сергій РАХМАНІН
журналіст, редактор відділу політики газети “Дзеркало тижня”

Він впливає на будь-яку людину, але я не можу сказати, що він сильно впливає на мою свідомість і зміст життя. Я специфічний телеглядач, бо дивлюся тільки новини, особливо СТБ і “Нового каналу”. Зовсім не подобається “Інтер” та ICTV. А теоретично можу послатися на власний досвід. У мене є донька, їй 5 років. Вона розумна дівчинка, але інколи починає говорити слоганами рекламних роликів. Мене це дратує, але я розумію, що вона просто засвоює ту наволоч і гидоту, яка є на екрані. Звичайно, якщо дитина сидить кілька годин перед телевізором, то хто знає, що там робиться у її голівці.

Розмовляв Остап ДРОЗДОВ

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Медиків усе ж не заарештували
·У НОМЕРІ
·Провінційний стиль "Львівської слави"
·Палестинці жадають помсти

ПОГЛЯД
·На вас телевізор впливає?
·гріх занедбання

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Політична "справа лікарів"
·В очікуванні страйку
·ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
·Провінційний стиль "Львівської слави"
·"Дзиґа" святкувала потемки

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Відкритий лист до слідства
·Триває суд над Жердицьким

ПОСТУП У СВІТ
·Відставка віце-прем'єра Іраку
·Фатальна посадка на автотрасі
·Україна знову в центрі уваги ПАРЄ
·Палестинці жадають помсти
·Афганські біженці в нікуди
·СВІТООГЛЯД

ДАЙДЖЕСТ
·Зброярі зі спецслужб

АРТ-ПОСТУП
·Свобода творити чи померти у Львові?

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Новий монстрик від дядька Білла: купа галасу навколо дрібниць
·Перший російський VDSL-міст
·увага!
·зворотний зв'язок

ЮРИДИЧНИЙ ПОСТУП
·хроніка
·Суди "знемагають" від автопорушників
·Прокуратура продовжує гальмувати приватизацію житла
·Канал постачання "екстезі" прикрито
·Пийте, люди, коньячок - будете... в лікарні

КІНОПОСТУП
·Розкрадачі культу
·Зазіхання на моральний кодекс
·Анжеліна Джолі любить оголену істину
·Жодної влади чоловікам

ТУРИЗМ У ПОСТУПІ
·Що таке відпочинок?

СПОРТ-ПОСТУП
·У Туреччину - без найкращих
·Безглузда смерть Сергія Перхуна
·На вирішальний бій до Мінська
·спорт-бліц

ПОСТ-FACTUM
·у п'ятницю в поступі
·календар
·Гаррісон купив будинок у Швейцарії
·Львів чекає