| АРХІВ | INDEX 16-22 СЕРПНЯ 2001 року |

Роман ДОРОШ

Молодіжна збірна України – Молодіжна збірна Данії – 1:0

Україна: Старцев, Пасичніченко, Шершун, Березовчук, Шевчук, Білозір, Запояско (Ткаченко), Монарьов (Смалько), Акопян (Свидерський), Молокуцько, Олексієнко

Гол: Малокуцько, 73'

Останню репетицію перед вирішальним матчем з білорусами 31 серпня у Мінську проти команди Білорусі провела молодіжна збірна України, яка у Києві з великими труднощами перемогла команду Данії з рахунком 1:0.

Хоча відразу ж скажемо, що українці грали не в оптимальному складі. Так, з об’єктивних причин були відсутні Белік та Комарницький. До того ж уперше українська команда грала без жодного представника київського “Динамо”. А тепер – кілька слів про сам матч, який насправді не був аж надто цікавим видовищем. Більше того, у першому таймі українці так і не спромоглися створити якісь гольові моменти. Скандинави теж не надто вражали, здебільшого намагаючись “пробити” Старчева дальніми ударами. Та переважно ці удари були просто неточними.

Друга половина гри розпочалася дещо цікавіше. Однак більшу активність проявляли датчани, які вже на 60 хвилині матчу мали нагоду відкрити рахунок, але м’яч після удару головою Якобсона прийняла поперечина українських воріт. Більше того, датчани змарнували ще кілька непоганих можливостей відкрити рахунок. Проте у футболі завжди діє неписане правило: не забиваєш ти – забивають тобі.

Саме так трапилося і цього разу, коли на 73 хвилині Олексієнко сам створив небезпечний момент, віддавши пас у штрафному на Молокуцька, який і забив єдиний гол у матчі. Українці не зупинилися на досягнутому, а продовжували атакувати ворота гостей. Та збільшити рахунок нашій команді так і не вдалося. Проте у матчі з білорусами тих моментів і такої гри буде замало, щоби здобути перемогу у Мінську. Тому головному тренерові команди Володимирові Онищенку треба буде ще трохи попрацювати з хлопцями.

Результати решти товариських матчів: Франція – Росія – 2:3, Болгарія – Македонія – 2:0, Білорусь – Греція – 2:0, Англія – Голландія – 4:0, Латвія – Литва – 1:0.