BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 14-15 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

ЕКОНОВИНИ

Ліквідація “України” не зашкодить гривні

Ліквідація банку “Україна” не вплинула негативно на динаміку банківських внесків. Так, у липні вони збільшилися на 200 млн. грн., повідомив заступник голови Національного банку України Володимир Кротюк.

Міністр фінансів Ігор Мітюков, який брав участь у прес-конференції, зазначив, що ліквідація банку “Україна” не створила проблем для міжбанківського ринку. “Більшість банків завчасно вивели свої кошти з банку “Україна”. А значить, курсові проблеми малоймовірні”, – зауважив міністр.
Банк “Україна” входив у вісімку найбільших українських банків. Його валютний баланс на 1 квітня становив 4,5 млрд. грн., обсяг кредитного портфеля – 1,37 млрд. грн., понад 70% яких – кредити підприємствам АПК. Оплачений статутний капітал – понад 70,3 млн. грн.

Єханурова поміняли на Рогового

Співробітництво Кабінету міністрів України з міжнародними фінансовими організаціями буде координувати віце-прем’єр-міністр з питань економічної політики Василь Роговий.

Згідно з розпорядженням уряду від 9 серпня, від виконання обов’язків такого координатора звільнений колишній перший віце-прем’єр Юрій Єхануров.

“Укрнафта” стане вертикальною

Уряд України проводить “серйозну” роботу з низкою іноземних партнерів щодо створення на базі ВАТ “Укрнафта” “міцної, національної вертикально інтегрованої структури”.

Як відзначив прем’єр-міністр Анатолій Кінах, йдеться про створення такої структури, яка могла б комплексно займатися питаннями видобутку нафти і реалізації нафтопродуктів, “включаючи дуже важливе питання участі наших фахівців і українського капіталу в роботі з видобутку нафти за межами України”. Питання про створення вертикально інтегрованої компанії на базі “Укрнафти”, яка об’єднала б структури з розвідки, видобутку, переробки нафти і реалізації нафтопродуктів, обговорюється ще з кінця минулого року.

Боржники з інокредитів доекспериментувалися

Боржників з іноземних кредитів, узятих під гарантії уряду, збираються виключити з числа учасників економічного експерименту в гірничо-металургійному комплексі (ГМК) України, повідомив співрозмовник в уряді.

При цьому він уточнив, що нині розглядається сім кандидатів на виключення, серед яких – ”Криворіжсталь” і Новокриворізький гірничо-збагачувальний комбінат (ГЗК), що перебуває в його управлінні, ВАТ “Центральний ГЗК”, ВАТ “Силур”.

Загальна сума заборгованості 21 промислового підприємства, які знаходяться у віданні Державного комітету промислової політики України, з іноземних кредитів, виданих у 1991-1998 роках під гарантії уряду, на 1 травня поточного року становила DM551,701 млн., 916,024 млн. японських ієн і 63,16 млн. USD. (загалом – 323,435 млн. USD в еквіваленті), або 27,8% загальної суми заборгованості підприємств перед бюджетом з таких кредитів.

Маку стане більше, але його все одно бракуватиме

Урожай маку в Україні нинішнього року становитиме близько 10 тис. тонн, що в 10 раз перевищує минулорічний (близько 1 тис. тонн). Такий прогноз зробив голова правління асоціації “Укрмак” Віктор Борисенко.

“Однак навіть при такому валовому врожаї нам вдасться забезпечити внутрішню потребу України лише на 10%. Кількість маку, якої не вистачає, буде імпортовано”, – вважає генеральний директор асоціації Олександр Кузьменко.

За словами Борисенка, збільшити валовий урожай маку дало можливість розширення посівних площ з 2,9 тис. га торік до 6,7 тис. га цього року, збільшення врожайності з 5-7 до 10 ц/га, застосування передових технологій, а також популяризація виробництва цієї культури в Україні.

Цього року вперше після заборони в середині 1970-х років на вирощування маку в країні розпочнеться його переробка на підприємствах Черкаської і Чернігівської областей.

POSTUP - ПОСТУП
№124 (782),
14-15 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Нова справа лікарів
·У НOМЕРІ
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Крах напередодні Чемпіонату Європи

ПОГЛЯД
·Лікарська етика
·КПУ мусить померти
·Ви вважаєте себе націоналістом?
·9-та симфонія бетховена

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Друг родини скоїв жахливе вбивство
·Купуйте лічильники з паспортами
·Сьогодні інтерес до минулого дещо пригаснув
·ХРОНІКА
·У Львові можна купити хліб з мухами

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Козацький похід на Київ
·Республіканці - за заборону Компартії

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Кінах: Росія погодилася...
·"Укртатнафту" "пішли"
·"Слов'янський" розглядатимуть без телекамер і... Фельдмана
·ЕКОНОВИНИ

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Монархи повертають свої палаци
·Мирну угоду таки підписано
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Жертвам терактів - окремий цвинтар
·40 років Берлінському муру
·Маєток принца - з молотка
·Албанські мафіозі здобувають ринки
·Темелінська АЕС знову запрацювала

АРТ-ПОСТУП
·Селяни відмовляються свідчити проти палія
·Сучасна ностальгія за "Ар Деко"
·Апофеоз Бетховенівського духу

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

СПОРТ-ПОСТУП
·ФУТБОЛ
·Нулі змінили на одиниці
·Бразильські принци та монегаські злидарі
·Геннадій Защук: "Медведенко та Потапенко не хочуть грати за збірну України"
·У підсумку - три нагороди
·БОКС

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Жан-Поль Бельмондо має проблеми з головою

 


  Зареєструй свій сайт і отримай 3000 гривень!