BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 14-15 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

"Слов'янський" розглядатимуть без телекамер і... Фельдмана

Андрій Федур пообіцяв назвати прізвища зацікавлених у знищенні банку

РЕЗОНАНС

Тарас СМАКУЛА

Розпочатий учора розгляд скарги віце-президента банку “Слов’янський” Бориса Фельдмана на дії Генпрокуратури и адміністрації слідчого ізолятора №13 Держдепартаменту виконання покарань перенесено на сьогодні. Суддя Шевченківського райсуду Києва Олександр Шостак, оголосивши перерву до 10-ої години ранку 14 серпня, не повідомив причини перенесення засідання.

Суд також відхилив прохання адвоката Фельдмана Андрія Федура про особисту присутність заявника при розгляді його скарги. Причиною відмови послужила заява представника Генпрокуратури про те, що нібито всі питання достатньо чітко викладені Борисом Фельдманом у скарзі, тому його особиста присутність не є необхідною. Суд також залишив без розгляду прохання адвоката Фельдмана про ведення відео- та аудіозапису засідання.

За словами Андрія Федура, захист буде настоювати на особистій присутності Бориса Фельдмана при розгляді справи: як заявник він має право бути присутнім на суді і особисто аргументувати свою заяву. З іншого боку, як каже Федур, Генпрокуратура не має права блокувати присутність Фельдмана в суді, оскільки вона разом з Департаментом виконання покарань є відповідачем у цій справі.

За словами Федура, якщо ця умова не буде виконана , то про об’єктивність розгляду його справи в суді говорити буде важко. Раніше Андрій Федур пообіцяв, що в кількох судових процесах доведе, що банк “Слов’янський” не збанкрутував, а був “знищений групою людей з метою заволодіння майном” і що нема жодних підстав для утримання Бориса Фельдмана під вартою. Адвокат пообіцяв назвати прізвища зацікавлених осіб у залі суду.

Віце-президент банку “Слов’янський” Борис Фельдман був заарештований у березні минулого року під час розслідування кримінальної справи, порушеної Головним управлінням податкової міліції Державної податкової адміністрації України за фактом зловживання службовим становищем. Керівникам КАБ “Слов’янський” пред’явлено офіційні обвинувачення в розкраданні колективного майна в особливо великих розмірах і в зловживанні службовим становищем.

Зараз під арештом у слідчому ізоляторі продовжують перебувати віце-президент КАБ “Слав’янський” Борис Фельдман, головний бухгалтер Юрій Вінницький і начальник фінансового управління Олександр Заславський. Голова правління банку Олена Якименко і начальник управління пасивних операцій банку Ніна Василевська звільнені з-під варти 16 листопада під підписку про невиїзд.

Оглядачі пов’язували ліквідацію банку “Слов’янський” з обслуговуванням рахунків американського в’язня, колишнього прем’єр-міністра України Павла Лазаренка та колишньої віце-прем’єра Юлії Тимошенко. Однією з причин такого зв’язку стало те, що саме так вважав президент Леонід Кучма.

Банк “Слов’янський” заснований у 1989 році під назвою “Трансформатор Банк”. У 1999 році він входив до першої п’ятірки українських банків за розмірами капіталу (230 млн. грн.), за підсумками року його прибуток складав 83 млн. грн., обсяг вкладів населення зріс на 250%. Серед клієнтів банку – Дніпровський і Макіївський металургійні комбінати, “Дніпробленерго”, завод імені Малишева.

POSTUP - ПОСТУП
№124 (782),
14-15 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Нова справа лікарів
·У НOМЕРІ
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Крах напередодні Чемпіонату Європи

ПОГЛЯД
·Лікарська етика
·КПУ мусить померти
·Ви вважаєте себе націоналістом?
·9-та симфонія бетховена

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Друг родини скоїв жахливе вбивство
·Купуйте лічильники з паспортами
·Сьогодні інтерес до минулого дещо пригаснув
·ХРОНІКА
·У Львові можна купити хліб з мухами

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Козацький похід на Київ
·Республіканці - за заборону Компартії

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Кінах: Росія погодилася...
·"Укртатнафту" "пішли"
·"Слов'янський" розглядатимуть без телекамер і... Фельдмана
·ЕКОНОВИНИ

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Монархи повертають свої палаци
·Мирну угоду таки підписано
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Жертвам терактів - окремий цвинтар
·40 років Берлінському муру
·Маєток принца - з молотка
·Албанські мафіозі здобувають ринки
·Темелінська АЕС знову запрацювала

АРТ-ПОСТУП
·Селяни відмовляються свідчити проти палія
·Сучасна ностальгія за "Ар Деко"
·Апофеоз Бетховенівського духу

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

СПОРТ-ПОСТУП
·ФУТБОЛ
·Нулі змінили на одиниці
·Бразильські принци та монегаські злидарі
·Геннадій Защук: "Медведенко та Потапенко не хочуть грати за збірну України"
·У підсумку - три нагороди
·БОКС

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Жан-Поль Бельмондо має проблеми з головою

 


  Зареєструй свій сайт і отримай 3000 гривень!