BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 14-15 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

Купуйте лічильники з паспортами

Радить голова правління ВАТ "Львівгаз" Михайло Шевців

ГАЗ

Іванка ПОПОВИЧ

“Лише в цьому році технічні працівники ВАТ “Львівгаз” через заборгованість за спожитий газ перед підприємством “відрізали” подачу газу від мережі 4,7 тисячі абонентів, – повідомив під час прес-конференції журналістам голова правління ВАТ “Львівгаз” Михайло Шевців. – Щоби знову мати газ у помешканнях, необхідно прийти до нас, укласти угоду про реструктуризацію боргу – й відразу ж оплатити частину заборгованості. У такому разі ми відновлюємо подачу газу. Ми абсолютно по-людськи підходимо до цієї проблеми і розуміємо, що малозабезпеченим мешканцям області буває важко сплатити одразу весь борг (особливо у тих випадках, коли заборгованість висока, а дохід сім’ї низький ) і дозволяємо розтягнути виплату заборгованості на 24 місяці, а в деяких випадках (за дозволом спеціальної комісії)– аж до 3 років.”

Ще однією проблемою, на думку Михайла Шевціва, є самовільні підключення населення до газової мережі. Багато таких підключень було виявлено в селищах Оброшино, Муроване та Брюховичі. Наступним питанням є встановлення газових лічильників. “Фактично щомісяця працівники “Львівгазу” встановлюють і ставлять на облік 4,5 тис. лічильників у населення, – говорить Михайло Шевців. – Якщо споживач звернувся з заявою про встановлення, то протягом 3-4 діб їм повинні лічильник встановити. І то неправда, що є величезні черги і необхідно довго чекати: якщо такі випадки і трапляються, то необхідно до нас звернутися зі скаргою. У більшості таких випадків це стається з вини тих технічних працівників, які здійснюють саме підключення.”

Єдиним важливим моментом при підключенні є наявність паспорта лічильника та чека, де він придбаний. Це пояснюється тим, що фірми, що продають лічильники, можуть іти на зловживання і продавати старий відремонтований лічильник, а в таких випадках він не відповідає вимогам, оскільки має застарілий клас точності або вже давно відпрацював свій ресурс. За даними Михайла Шевціва, особливо часто такі випадки траплялися кілька років тому, коли мешканці області не знали про ці умови, а фірми-продавці цим зловживали.

Важливим питанням є також газифікація області: незважаючи на те, що Львівщина є найбільш газифікованою областю, все ж залишаються ще не газифіковані великі райони. На думку Михайла Шевціва, цим районам необхідно провести газову мережу. Проте й тут необхідно підходити до цієї проблеми обдумано: застосовувати енергозберігаючі технології й не всі об’єкти переводити одразу на газ. “Хоча необхідно визнати, що у тих селах, де газ проведений нещодавно, населення платить майже стовідсотково, – повідомив Михайло Шевців. – Очевидно, люди цінують, те що мають газ у домівках. І навпаки, у тих районах, де газ є вже віддавна (Городоцький район та місто Борислав), дуже низька дисципліна оплати за спожитий газ. Насправді, я вважаю, що ціна за газ для побутових споживачів є дуже низькою, тож декілька гривень заплатити щомісяця не важко, а великі заборгованості утворилися лише у тих, хто за газ не платить по кілька років.”

POSTUP - ПОСТУП
№124 (782),
14-15 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Нова справа лікарів
·У НOМЕРІ
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Крах напередодні Чемпіонату Європи

ПОГЛЯД
·Лікарська етика
·КПУ мусить померти
·Ви вважаєте себе націоналістом?
·9-та симфонія бетховена

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Друг родини скоїв жахливе вбивство
·Купуйте лічильники з паспортами
·Сьогодні інтерес до минулого дещо пригаснув
·ХРОНІКА
·У Львові можна купити хліб з мухами

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Козацький похід на Київ
·Республіканці - за заборону Компартії

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Кінах: Росія погодилася...
·"Укртатнафту" "пішли"
·"Слов'янський" розглядатимуть без телекамер і... Фельдмана
·ЕКОНОВИНИ

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Монархи повертають свої палаци
·Мирну угоду таки підписано
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Жертвам терактів - окремий цвинтар
·40 років Берлінському муру
·Маєток принца - з молотка
·Албанські мафіозі здобувають ринки
·Темелінська АЕС знову запрацювала

АРТ-ПОСТУП
·Селяни відмовляються свідчити проти палія
·Сучасна ностальгія за "Ар Деко"
·Апофеоз Бетховенівського духу

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

СПОРТ-ПОСТУП
·ФУТБОЛ
·Нулі змінили на одиниці
·Бразильські принци та монегаські злидарі
·Геннадій Защук: "Медведенко та Потапенко не хочуть грати за збірну України"
·У підсумку - три нагороди
·БОКС

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Жан-Поль Бельмондо має проблеми з головою

 


  Зареєструй свій сайт і отримай 3000 гривень!