BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 14-15 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

Друг родини скоїв жахливе вбивство

ЗЛОЧИН

Ірина БЖЕЗІНСЬКА

“Я у своїй практиці вперше стикаюся з таким жахливим вбивством”, – говорить Іван Флис, начальник Залізничного райвідділу міліції.

“11 серпня, близько 23 години, за телефоном “02” невідомий повідомив про те, що у власному будинку по вулиці Мацієвича виявлено трупи жінки і дітей.”

Вулиця Мацієвича розташована в районі Левандівки, на ній розташовані в основному будиночки приватного сектора, які нині розбудовують і модернізують. В одному з будинків на цій вулиці мешкала молода сім’я з двома дітьми: Христина 8 років і Денис 4 роки. 30-річний батько працює на “Холодокомбінаті”.

Як розповів І. Флис, на місце злочину виїхали слідчо-оперативна група і працівники прокуратури, а також Володимир Ортинський, начальник УМВСУ у Львівській області.

“Ми побачили жахливу картину. Це невеличкий особнячок, який складається з невеличких кімнат. В одній кімнаті – труп дівчинки, з практично розпореним животом. Коридор, кухня – все у крові. На кухні лежить жінка з безліччю колото-різаних ран. До нашого приїзду “швидка” забрала хлопчика. Коли ми приїхали в лікарню на П. Орлика, то з’ясували, що він помер у кареті швидкої допомоги. Він мав чотири смертельних поранення – у зоні шиї, грудей, спини.”

З розповіді Івана Флиса випливає, що десь три-чотири місяці тому батько родини познайомився з 28-річним Олексієм Носовим, який народився у м. Рені Одеської області. Олексій – колишній військовослужбовець, старший лейтенант. Свого часу він закінчив Харківське військове училище. Десь тоді ж він отримав досить суттєву психічну і фізичну травму, коли одного разу під час навчання опинився в танку, який горів. Після цього він був звільнений з лав армії, та все ж ніяк не міг оговтатися і знайти собі інше заняття.

Батько родини спілкувався з Носовим настільки близько, що дозволяв входити до нього в квартиру, підключав його до певних ремонтних робіт у власному помешканні. А коли відкрив власну фірму, яка займається комерційним посередництвом, то погодився взяти Носова на роботу. На цій фірмі працює і дружина потерпілого. І от через певний час між ними виник конфлікт на ґрунті матеріальної винагороди за роботу. Носов вважав, що його працю потрібно оцінювати вище.

Того дня батько, повертаючись додому, побачив через вікно у своєму будинку жахливу картину: Носов стояв закривавлений, тримав в руках ножа і ще якийсь предмет, схожий на молоток. Зважаючи на те, що будинок збудований буквою “Г”, світло падає на подвір’я. Тому чоловіки побачили одне одного. Батько закричав: “Олексій, що ти робиш?!” – і побіг на вулицю з криком: “Люди порятуйте!”. За цей час Носов утік через вікно.

Незважаючи на те, що працівниками міліції були перекриті вокзали і зупинки, підозрюваного у скоєнні цього страшного злочину ще не знайшли, повідомив Іван Флис. За ст. 93 Кримінального Кодексу України порушено кримінальну справу.

POSTUP - ПОСТУП
№124 (782),
14-15 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Нова справа лікарів
·У НOМЕРІ
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Крах напередодні Чемпіонату Європи

ПОГЛЯД
·Лікарська етика
·КПУ мусить померти
·Ви вважаєте себе націоналістом?
·9-та симфонія бетховена

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Друг родини скоїв жахливе вбивство
·Купуйте лічильники з паспортами
·Сьогодні інтерес до минулого дещо пригаснув
·ХРОНІКА
·У Львові можна купити хліб з мухами

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Козацький похід на Київ
·Республіканці - за заборону Компартії

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Кінах: Росія погодилася...
·"Укртатнафту" "пішли"
·"Слов'янський" розглядатимуть без телекамер і... Фельдмана
·ЕКОНОВИНИ

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Монархи повертають свої палаци
·Мирну угоду таки підписано
·Хто загубив 50 мільйонів?
·Жертвам терактів - окремий цвинтар
·40 років Берлінському муру
·Маєток принца - з молотка
·Албанські мафіозі здобувають ринки
·Темелінська АЕС знову запрацювала

АРТ-ПОСТУП
·Селяни відмовляються свідчити проти палія
·Сучасна ностальгія за "Ар Деко"
·Апофеоз Бетховенівського духу

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

СПОРТ-ПОСТУП
·ФУТБОЛ
·Нулі змінили на одиниці
·Бразильські принци та монегаські злидарі
·Геннадій Защук: "Медведенко та Потапенко не хочуть грати за збірну України"
·У підсумку - три нагороди
·БОКС

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Жан-Поль Бельмондо має проблеми з головою

 


  Зареєструй свій сайт і отримай 3000 гривень!