BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 4-5 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

світоогляд

ФБР нарешті отримало нового директора

У четвер американський сенат одноголосно схвалив висунуту президентом США Бушем кандидатуру на посаду гендиректора ФБР. Таким чином, прокурор зі Сан-Франциско Роберт Мюллер став наступником попереднього шефа федерального правоохоронного відомства США Луїса Фрі. Зазвичай директорів ФБР обирають на десятилітній термін, але Фрі вдалося протриматися націй посаді лише вісім років. Нагадаємо, що його було звільнено за незадовільну роботу відомства. За останній час ФБР припустилося низки значних прорахунків. Ідеться, зокрема, про тривалу діяльність у лавах агентів бюро Роберта Гансена, який згодом виявився кремлівським шпигуном, а також незадовільне ведення справ американського фізика-ядерника тайванського походження Вен Хо Ли й терориста Тімоті Маквея. Після звільнення Фрі у ФБР було проведена ревізію, що виявила зникнення з ФБР великої кількості зброї та інвентарних комп’ютерів, а також інші дисциплінарні порушення. За результатами ревізії представники Міністерства юстиції пообіцяли здійснити серйозну реформу Федерального бюро розслідувань. У ході четвергового засідання американські сенатори одностайно схвалили кандидатуру 56-річного Мюллера і висловили надію на те, що новий директор ФБР виправить ситуацію, що склалася.

Бомбовий замах у Лондоні

У Лондоні в четвер пізно увечері семеро осіб було поранено внаслідок потужного вибуху неподалік від станції метро. Бомбовий замах було вчинено у західній частині міста, в багатолюдному торговельному районі. Бомба, закладена в автомобіль, вибухнула за кілька годин до того, як лідери “Шин Фейн”, політичного крила Ірландської республіканської армії, зустрілися для обговорення відповіді на пропозиції британського та ірландського урядів, спрямовані на вихід з глухого кута у переговорах. За повідомленням радіо Бі-Бі-Сі, лондонська поліція вважає, що відповідальність за потужний вибух бомби у столичному районі Ілінг Бродвей несуть дисиденти з-поміж ірландських республіканців, які виступають проти мирного процесу в Північній Ірландії. Керівник відділу з боротьби з тероризмом лондонської поліції Алан Фрай сказав, що поліція отримала суперечливе попередження перед вибухом і почала обшук та евакуацію в районі станції метро “Ілінг Бродвей”. Масштаби руйнацій, за словами лондонських пожежників, значні. Пошкоджено не лише будинки, крамниці і кав’ярні, але також і важливу трасу, яка пролягає через західний район Лондона, систему постачання води, газові труби, каналізацію та електричні трансформатори.

Японія не видає Фухіморі Перу

Судова влада Перу видала міжнародний ордер на арешт колишнього президента країни Альберто Фухіморі, звинуваченого у привласненні державних коштів. Про це повідомило радіо “Свобода”. Від липня минулого року Фухіморі проживає в Японії, звідки родом його батьки. Він має японське громадянство. “Японія при розгляді міжнародного ордера на арешт колишнього президента Перу Альберто Фухіморі керуватиметься лише своїми законами “, – заявив представник міністерства закордонних справ Японії. Заява, скоріше за все, означає, що Фухіморі не буде виданий, оскільки японське законодавство виключає екстрадицію своїх громадян.

POSTUP - ПОСТУП
№119 (777),
4-5 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Рухівці - проти Московського Патріархату
·В НОМЕРІ
·Вечеря навпомацки
·Німці переправляли нелегалів з України на Захід

ПОГЛЯД
·Коли ви п'єте шампанське?
·очікуючи ювілею

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Усім вкладникам "України" повернуть гроші
·Навіщо банку трамвайні колії?
·Німецьких політиків дивує у Львові житло і транспорт
·МІСТО
·Нова диспетчерська система швидкої допомоги
·Нове дослідження "Генези"
·Вшануймо пам'ять "Бурлаки"!

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Сибірка вже у Києві
·Комп'ютерний хробак у міністерстві
·Язикате українське телебачення

ПОСТУП У СВІТ
·Нова мода - вечеря навпомацки
·Вулкан Етна - небезпечна окраса Сицилії
·Утворюється транс-тихоокенаське НАТО?
·Українські емігранти на берегах Атлантики
·Мубараку набридли пусті балачки
·світоогляд

МАНДРИ У ПОСТУПІ
·"Софіївка": враження подорожнього

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Нікола Кузанський: Жодна зоряна ділянка не позбавлена мешканців
·Тварина, обдарована розумом

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Свято книги до ювілею
·Повернення "Світу пригод"
·Іще раз про Личаківський цвинтар
·КНИГАРНЯ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Моїм опонентам із Закарпаття

АРТ-ПОСТУП
·nаша аfіша
·"Мова" - засіб від провінційності
·Не мовчи, мов і ти!

СПОРТ-ПОСТУП
·Хто такий Ленс Армстронг?
·спорт-бліц
·Календар змагань Чемпіонату світу
·Кличко збирається завоювати Америку

ПОСТ-FACTUM
·календар
·світлина тижня

 


  Зареєструй свій сайт і отримай 3000 гривень!