BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 4-5 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"

Коли ви п'єте шампанське?

ПИТАННЯ ДНЯ

Ярослав ФЕДОРИШИН
художній керівник театру “Воскресіння”

Я його не люблю. Мені більше подобається горілка. Найліпше смакує віскі, ну, і традиційна “Українська з перцем”. Горілка заміняє мені всі інші напої. А алкоголь я дуже люблю. Серйозно! Звичайно, не до повної втрати тями... А в компанії він піднімає тонус.

Богдан МАТІЯШЕК
директор фірми “Дім-Експо-Львів”

П’ю його, коли мені або дуже добре, або дуже погано, – є різні смуги в житті. Я дотримуюся переконання, що шампанське є напоєм дуже урочистим. На щодень люблю пиво. А з міцнішого алкоголю – як і кожен українець – горілку. Найбільше подобається горілка львівського виробництва.

Олег ЖИДЕЦЬКИЙ
заступник начальника управління СБУ у Львівській області

Не п’ю. Не люблю. Замість цього я п’ю мінеральну воду. Особисто я якогось улюбленого напою не маю. Десь на презентації чи фуршеті можу підняти келих із тим, що мені запропонують. Та я підтримую ту ж думку, що й по телебаченню постійно нам говорять: “Усі ми знаємо, до чого призводить алкоголь”. Розслабитися я можу в інший спосіб – дрова порубати, пограти в теніс, футбол, більярд, волейбол. Хто що полюбляє, але для розвантаження не обов’язково пити.

Артур МАЛЕЦЬКИЙ
арт-дизайнер

Взагалі-то я не дуже люблю шампанське. Більше люблю біле і червоне вино. Воно дуже поживне і корисне в невеликих дозах. А стосовно шампанського, то це дуже специфічний напій. Сама Мерлін Монро ходила колись в оголеному вигляді з келихом шампанського – після цього в Голлівуді виробився відповідний шик і стиль. А я п’ю шампанське тільки в урочисті дні з коханою людиною.

Ігор ВАНЮК
директор фірми “Ерудит”

Хіба що по великих святах. Але шампанське мені шкодить, тому я його майже не п’ю. При якомусь великому святі можна трохи випити алкоголю, але в поміркованих дозах. Це хто скільки може: хто – 50 грам, хто – 100. Суджу по собі, що настрій від цього піднімається лише відносно. Я – не прихильник алкоголю, але на свято можу випити вина чи трішки горілки. Ми люди не багаті, тому найчастіше обходимося “Кагором”.

Віталій СЕРГАТЮК
голова ЛОО партії “Прагматичний вибір”

Я волію пити більш помірковані трунки, як-от солідний старий портвейн. Або ще пиво. Я не прихильник ні міцного алкоголю, ні газованих напоїв. Люблю легенькі домашні вина, але в мене вони не добродили б до кінця. Я вихований на найкращих традиціях старої рокової музики і доброму портвейні. Тому я не з того покоління, що вибирає Pepsi. Як казали греки, п’янство – це добровільне божевілля, тому до всього, що потрапляє в людину, треба мати відповідний рівень культури споживання.

Микола УРБАНОВИЧ
в.о. головного державного санітарного лікаря області

Я спиртне не вживаю взагалі. А шампанського не люблю і не визнаю. Це принципова позиція – я веду здоровий спосіб життя. На всіх застіллях і святкуваннях я п’ю собі мінеральну воду. А в дуже великі свята чи на свій день народження можу випити хіба що 50 г коньяку, але дуже доброго.

Ігор БАЛАН
лідер гурту “Аква-Віта”

У першу чергу, на Новий Рік, Восьме березня і свій день народження. Для цього має бути свято. Але бувало, що ні з того, ні з сього компанією замовляли шампанське, але це досить рідко. Для таких випадків ліпше пасують інші напої – пиво або коньяк. Але якщо вже шампанське, то його нічим іншим і не заміниш. Мені найбільше подобаються наші шампанські – “Советское” і “Одесса”. Зараз є безліч шампанських вин з різними прибамбасами типу ананасів і персиків, але мені подобаються наші, звичайні.

Роман ВАХУЛА
директор Львівського обласного будинку техніки

Ой, дуже рідко, бо алкоголем я, як кажуть, не зловживаю. Шампанське – хіба на Новий Рік, на якісь інші значні урочистості. П’ю я переважно в компанії для підтримання розмови – щоб не бути білою вороною і не випадати з загальної атмосфери. Тоді я надаю перевагу білій – звичайно, в нормальних дозах. І то тільки для гумору.

Надія МОРИКВАС
головний редактор журналу “Річ”

Переважно під час свят. У мене це завжди виходить випадково – з друзями, а друзі ніколи не дивляться на календар свят. У моєму випадку свята можуть бути будь-які: у когось якась річниця, у когось гарний настрій або просто прекрасна погода. Я особисто більше люблю червоне вино і вибрала б його. Але коли є гарна нагода, я не можу відмовитися, тоді зі своїми друзями з приємністю пригублю шампанське.

Михайло ВАСИЛИШИН
голова Львівського спортивного товариства профспілок “Україна”

Лише якщо це пасує до урочистості, а це має бути значна подія – Новий Рік або день народження внучки, дружини, друзів. Переважно я п’ю коньяк – ужгородського розливу і обов’язково п’ятизірковий. Я не курю, хоча як тільки я кинув спорт, то викурював по три пачки в день. А вже 17 років, як я покинув палити і в своїй організації заборонив. Пити – тим більше. Але якщо від випадку до випадку випити доброго коньяку або некріпленого червоного вина – це не страшно.

Василь ПОПОВИЧ
директор ВАТ “Львів-Інтуртранс”

Це суто урочистий напій, тому я його вживаю дуже рідко. Мені більше подобаються сухі вина – французькі й наші. Загалом я негативно ставлюся до алкоголю. Він не має плюсів. Алкоголь вносить хаос у суспільство, особливо на виробництві. Мені особисто він не заважає, але суспільству – так.

Євгенія ВЛАСОВА
естрадна співачка

Я не сприймаю цей напій. Я можу пити тільки червоне вино. У мене це – як лікувальна процедура: раз на три дні випити 50 грам червоного вина. А вперше я алкоголь скуштувала в 22 роки. У ньому є деякі плюси – але коли пити красиво і небагато. Я знаю людей, які вміють справді гарно випивати. Аж приємно дивитися, як вони тримають у руках келих, понюхають, легко скуштують...

Опитував Остап ДРОЗДОВ

POSTUP - ПОСТУП
№119 (777),
4-5 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Рухівці - проти Московського Патріархату
·В НОМЕРІ
·Вечеря навпомацки
·Німці переправляли нелегалів з України на Захід

ПОГЛЯД
·Коли ви п'єте шампанське?
·очікуючи ювілею

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Усім вкладникам "України" повернуть гроші
·Навіщо банку трамвайні колії?
·Німецьких політиків дивує у Львові житло і транспорт
·МІСТО
·Нова диспетчерська система швидкої допомоги
·Нове дослідження "Генези"
·Вшануймо пам'ять "Бурлаки"!

ПОСТУП З КРАЮ
·краєвид
·Сибірка вже у Києві
·Комп'ютерний хробак у міністерстві
·Язикате українське телебачення

ПОСТУП У СВІТ
·Нова мода - вечеря навпомацки
·Вулкан Етна - небезпечна окраса Сицилії
·Утворюється транс-тихоокенаське НАТО?
·Українські емігранти на берегах Атлантики
·Мубараку набридли пусті балачки
·світоогляд

МАНДРИ У ПОСТУПІ
·"Софіївка": враження подорожнього

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Нікола Кузанський: Жодна зоряна ділянка не позбавлена мешканців
·Тварина, обдарована розумом

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Свято книги до ювілею
·Повернення "Світу пригод"
·Іще раз про Личаківський цвинтар
·КНИГАРНЯ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Моїм опонентам із Закарпаття

АРТ-ПОСТУП
·nаша аfіша
·"Мова" - засіб від провінційності
·Не мовчи, мов і ти!

СПОРТ-ПОСТУП
·Хто такий Ленс Армстронг?
·спорт-бліц
·Календар змагань Чемпіонату світу
·Кличко збирається завоювати Америку

ПОСТ-FACTUM
·календар
·світлина тижня

 


  Зареєструй свій сайт і отримай 3000 гривень!