BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX ЛИПНЯ-1 СЕРПНЯ 2001 року |


Український центр інтернет-реклами "ECHO"


світ

JAGUAR МІНЯЄ ІМІДЖ

Компанія Ford – новий американський власник британської компанії Jaguar – останнім часом кинулася обновляти імідж старого бренду і розширювати аудиторію покупців.

Зміна іміджу має допомогти досягти стратегічну мету концерну Ford: почати на рівних конкурувати з компаніями, які зараз домінують у галузі: BMW та Audi. Менеджери Jaguar підкреслюють, що компанія не має наміру відмовлятися від свого імені. Залишаться й імідж виробника елітних спортивних автомобілів, і традиційна фігурка на капоті. “Ми не плануємо цілком змінювати свій образ. Ми ведемо переговори з агентствами, зокрема з партнерами головних будинків моди, обговорюючи майбутнє нашого бренду”, – сказав високопоставлений менеджер Jaguar. До участі в тендері на відновлення іміджу компанії запрошено сім агентств. За даними Design Week, серед них – Landor Associates, Imagination і Fitch. Британський автовиробник вже оголосив про амбіційні плани – подвоїти обсяги продажів і почати продавати по 200 000 автомобілів на рік (BMW продає близько 900 000). Торік обсяг продажів Jaguar уже помітно зріс, в основному завдяки високому попиту на модель S-Type.

ЗВУКОЗАПИСУВАЛЬНИМ КОМПАНІЯМ НЕ ВИСТАЧАЄ БЛОКБАСТЕРІВ

У першому півріччі цього року обсяг продажів нових музичних альбомів у світі скоротився на 8%.
Експерти пояснюють це відсутністю блокбастерів, загальним економічним спадом і діями піратів. На їхню думку, ринок музики перебуває на межі серйозної кризи. Скорочення обсягу продажів уже позначається на прибутках провідних звукозаписувальних компаній. Так, Warner Music, підрозділ AОL Time Warner, оголосив про те, що прибутки знизилися на 22%. А BMG Entertainment, підрозділ Bertelsmann, повідомив про збитки в розмірі понад 150 млн. доларів. “На ринку музичних творів склалася важка ситуація. Витрати ростуть. Світовий ринок залишається млявим, а в США починається спад”, – заявив представник BMG. Втім, як зазначає газета, є надія, що в другій половині року ситуація на ринку поліпшиться, оскільки багато компаній відкладають випуск блокбастерів на осінь. Неформальний статус блокбастера отримує альбом, що випускається тиражем не менше 15 млн. примірників. Прибутки від концертів і турне також знизилися. За даними аналітичної фірми Pollstar, 50 найбільших турне Північною Америкою принесли 508 млн. доларів прибутку, що на 12,3% менше, ніж у першому півріччі 2000 року. Однією з причин зниження прибутків від концертної діяльності спеціалісти називають підвищення цін на квитки.

СУМНІВНІ ІНТЕРНЕТ-УНІВЕРСИТЕТИ ПРОЦВІТАЮТЬ

Чудова ідея отримати освіту через Інтернет може бути погублена величезною кількістю фіктивних навчальних закладів, які за великі гроші видають клієнтам фальшиві дипломи, що згодом виявляються порожніми папірцями.

Американський письменник Джон Беар стверджує, що в мережі Інтернет дотепер є близько 300 таких “навчальних закладів”. Водночас нині багато дуже серйозних навчальних закладів пропонують інтернет-курси. Тому шахраї легко знаходять собі жертви. За словами Беара, “спеціальна пропозиція”, в якій обіцяють докторський ступінь, сьогодні не рідкість. Фальшиві університети найбільш комфортно почуваються у США, де їхня робота полегшена заплутаним законодавством. Торговці фальшивими дипломами розбрелися по цілому світу – нерідко вони живуть дуже далеко від своїх клієнтів. Зокрема, одна фірма, що торгувала дипломами відомих університетів, – Glencullen University – базувалася в Англії й Ірландії, робила рекламу в Румунії, фальшиві дипломи друкувала в Ізраїлі, а фінансові операції проводила через Кіпр. Основна причина, чому Джон Беар зробив викриття фальшивих навчальних закладів основним завданням свого життя, – його віра в те, що вони приносять погану славу геніальній ідеї. Комп’ютери дозволяють усе більшій кількості людей отримати доступ до цінного освітнього матеріалу.

POSTUP - ПОСТУП
№116 (774), 31
ЛИПНЯ-1 СЕРПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Солана прилетів відпочити
·Це наш скарб
·В НОМЕРІ
·Вкладники "України" продовжують пікетування

ПОГЛЯД
·Ви якою мовою розмовляєте?
·Час вибору мови

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Це наш скарб
·Громадський контроль над... рекламою
·Конгрес українських націоналістів - у нокауті?
·МІСТО
·Пані опановують "залізних коней"
·З українською мовою "нєт проблем"?

ГАЛИЦЬКИЙ ПОСТУП
·У шанцях Дрогобича
·Бі-Бі-Сі: Шульц, Рот і Львів
·Радзієвський, Шульц, Бандера

ПОСТУП З КРАЮ
·Україні загрожує епідемія
·Демонстрація сили і слабкості
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Американський космічний бомбардувальник
·Духовний камінь спотикання
·Нове румуно-угорське протистояння
·Амбасадорів можуть вигнати на вулицю
·Марихуана для лікування

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·край
·Уперед до ВТО!
·Безкоштовний газовий лічильник
·Геть від Львова!
·світ

АРТ-ПОСТУП
·Голос Королівського міста
·Чергова роль американського лемка
·Деміурги психіатричного "Задзеркалля"

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·шановна редакціє
·полеміка

СПОРТ-ПОСТУП
·"Баварія" програє дебютантові
·Лідер програє дебютанту, а "Карпати" перемагають ЦСКА
·Ярослав Грисьо: "Усе повинно бути на найвищому рівні"
·Німецький сумбур "Великого цирку"
·"Динамо" - володар Кубка
·Непереможний Армстронг
·"Нива" продовжує занепадати
·На шляху до євроеліти

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Джордж Гаррісон: Я знаю, що незабаром помру