Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 24-25 ЛИПНЯ 2001 року |

КРАЙ

БАРБОНЕ ЗНОВУ В КИЄВІ

Директор Світового банку по Україні і Білорусії Лука Барбоне прибув у неділю в Київ для проведення офіційних переговорів з українським урядом стосовно програмної системної позики (ПСЗ). Візит Л. Барбоне триватиме до 28 липня. Як планується, переговори щодо проекту ПСЗ повинні завершитися до вечора середи включно. У рамках цих переговорів планується, зокрема, обговорити угоду про надання першого траншу позики за такими напрямками: з питань фінансової дисципліни, керування соціальними екологічними ризиками. ПЗС є базовою позикою у Стратегії допомоги Світового банку в Україні на 2001-2003 роки, затвердженій у вересні минулого року. Її обсяг становить 750 млн. доларів – трьома траншами по 250 млн. доларів. Україна розраховувала отримати перший транш позики наприкінці першого півріччя цього року.

МОЛДАВІЯ ХОЧЕ СТАТИ ТРЕТЬОЮ

Молдавія увійде в єдину енергосистему України і Росії автоматично, тому що зараз працює в паралельному режимі з українською системою, вважає заступник директора держпідприємства “Молделектрика” Марко Риміш. Він зазначив, що для Молдавії приєднання до єдиної енергосистеми означатиме не тільки стабільні постачання електроенергії, але й можливість участі в її транзиті за кордон. Марко Риміш повідомив, що зараз електроенергія в республіку поставляється лише з України. У разі виникнення аварійної ситуації Молдавія може залишитися без електроенергії.

“АНТО-РУС” РОЗПОЧАВ ЗБОРКУ ВАЗ-2106

Український автоскладальний завод “Анто-Рус” (Херсонський автоскладальний завод) складатиме автомобілі моделі ВАЗ-2106 з машинокомплектів, які поставляються російським ВАТ “АвтоВАЗ”. Річна програма передбачає постачання на Херсонський автоскладальний завод 2-х тисяч машинокомплектів. Контракт на постачання машинокомплектів було підписано у лютому цього року. 19 червня на Херсонський автоскладальний завод було відправлено першу партію машинокомплектів ВАЗ-2106. У планах “Анто-Рус” – встановити конвеєр (зараз складання автомобілів відбувається на підйомниках), зварювальне обладнання, а також бу станки и пресс-ножницы.

ПИВО ДЛЯ МАГНАТІВ

ЗАТ “Оболонь” планує почати серійний випуск нової марки світлого пива “Магнат”, повідомила Асоціація сприяння обороту і виробництву алкоголю і тютюнової продукції (СОВАТ). За інформацією Асоціації, ця марка належатиме до сегмента дорогих марок пива: планується, що його роздрібна ціна складатиме від 3 гривень і більше. Як повідомив почесний президент “Оболоні” Олександр Слободян, нещодавно на підприємстві була випущена тестова партія пива марки “Магнат”, а серійний випуск нової продукції почнеться не раніше, ніж через кілька тижнів. Для довідки: ЗАТ “Оболонь” засноване 1 липня 1993 року. Крім київського АТ “Оболонь” концерн включає Фастівський пивний завод, а також контролює Севастопольський і Охтирський пивні заводи. За даними асоціації “Укрпиво”, “Оболонь” є практично єдиним експортером українського пива в Російську Федерацію.

В Україні досягнуто добрих темпів жнив

За даними на 23 липня в Україні намолочено 15,4 млн. тонн зерна зернових і зернобобових культур, зокрема, 10,6 млн. тонн зерна озимої пшениці. Про це повідомило учора управління зв’язків з громадськістю Кабінету міністрів України. Середня врожайність зернових і зернобобових культур нині становить 30 ц/га, а озимої пшениці – 31,4 ц/га. За аналогічний період минулого року в Україні було намолочено 7,4 млн. тонн зерна зернових і зернобобових культур при врожайності 19,2 ц/га. Цього року в Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях намолочено понад 1 млн. тонн зерна, в Одеській і Миколаївській – понад 2 млн. тонн. У цьому році уряд планує зібрати в Україні 35 млн. тонн зерна, тоді як торік в Україні було намолочено близько 24,5 млн. тонн.

POSTUP - ПОСТУП
№112 (770),
24-25 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·ЖЕК готується до страйку
·В НОМЕРІ
·Стабільності гривні загрожують аудіопірати
·Путін помирився з Бушем

ПОГЛЯД
·Ви любите керувати авто?
·Московська границя

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Нічному Львову бракує тиші
·Об'єднання обманутих вкладників
·Чи збиратимуть енергетики гроші за воду?
·ХРОНІКА
·Чужі люди охрестили
·План заходів є. Коштів іще не бачили

ПОСТУП З КРАЮ
·Перестановки в Криму
·Православні українці - проти Алексія ІІ
·Мельниченко виявився кепським звукорежисером
·КРАЄВИД
·"Ляльководи" із спецслужб

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Кривавий саміт великих
·Путін помирився з Бушем
·Кіотський протокол вдалося врятувати
·Парламент оголосив президентові імпічмент
·КРАЙ
·"Норд" перебирається до Росії
·Гривні загрожують лише аудіопірати
·Світові автовиробники обживають Східну Європу
·Львівська "тютюнка" матиме новий цех
·світ

АРТ-ПОСТУП
·Слово про етюдистку
·Стежками української автентики
·Історія мистецтва на целофані

СПОРТ-ПОСТУП
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ
·"Таврія" уже награлася
·Муки лідерів і перше виїзне очко "Карпат"
·Юрій Вірт - про футбол і жінок
·Клочкова знову непереможна
·Ах, Болгарія! Ех, Індія...
·То ж чи вийшла Анна Курнікова заміж?
·У шахах львів'яни тримають марку

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Бові запустив інтернет-радіо для маленьких дітей