BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 24-25 ЛИПНЯ 2001 року |

Об'єднання обманутих вкладників

ПАРТІЇ

Зоряна ОНИШКЕВИЧ

Уже близько місяця в нашому місті існує маловідома широкому загалу Львівська обласна партійна організація “Народної партії вкладників та соціального захисту”. Основна її діяльність, як стверджують парторганізатори, буде спрямована на повернення громадянам України вкладів Ощадбанку, трастів і Держстраху. Головний провід партії знаходиться в Луганську. За словами заступника голови львівського осередку Андрія Хуткого, партія налічує близько 54 тисяч осіб. Щоправда, у Львові вона є менш знаною, а відповідно й малочисельнішою, має лишень 25 партійних активістів.

Голова Львівської обласної партійної організації “Народної партії вкладників та соціального захисту” Євген Пограничний, колишній депутат Львівської міськради та екс-голова міської реєстраційної палати стверджує, що нині на рахунку партії коштів іще немає, але все ж новостворена структура мріє пробратися до Верховної Ради. Задля того, щоби львівський провід не виглядав непристойно перед іншими обласними організаціями, тут розпочали активну діяльність з набору до партії. Минулого тижня, до прикладу, у центрі було проведено вже мало не щонедільне віче, на якому активісти партії розповідали громадянам про те, як необхідно їм об’єднуватись і підтримувати своїми голосами партію. “В Україні – 17 млн. обкрадених громадян. Єднаймось. Разом ми – сила”, – ідеться в інформаційному агіт-листку партії. З віча пішло 120 зацікавлених осіб, які не відомо чи стануть членами партії, але на згадку бланки заяв узяли.

Усіх, кого цікавить питання повернення кровних грошенят, які так і залишилися тільки записами в улюблених “совєтськими” ощадних книжечках, запрошують щосереди в офіс партії. Там іще раз нагадають про те, що у 1991 році їх було незаконно пограбовано Росією, і запропонують підписати заяву про прохання прийняти в “Народну партію вкладників та соціального захисту”. Разом із оплатою символічних внесків (25 коп.) у людей з’являється віра в те, що існує ще можливість отримати свої зібрані протягом років гроші. Адже їм авторитетно обіцяють, що розпрацьовано реальні (на відміну від владних популістських) механізми повернення коштів. “Основним завданням партії є повернення вкладів громадян, – розповідає Андрій Хуткий, – а шляхи здійснення: лобіювання через Верховну Раду ухвалення закону, який би зобов’язував президента України звернутися до міжнародного арбітражу з позовом до Російської Федерації для повернення коштів, які належали громадянам УРСР, а при ліквідації СРСР знаходилися на центральному рахунку Ощадбанку СРСР”.

POSTUP - ПОСТУП
№112 (770),
24-25 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·ЖЕК готується до страйку
·В НОМЕРІ
·Стабільності гривні загрожують аудіопірати
·Путін помирився з Бушем

ПОГЛЯД
·Ви любите керувати авто?
·Московська границя

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Нічному Львову бракує тиші
·Об'єднання обманутих вкладників
·Чи збиратимуть енергетики гроші за воду?
·ХРОНІКА
·Чужі люди охрестили
·План заходів є. Коштів іще не бачили

ПОСТУП З КРАЮ
·Перестановки в Криму
·Православні українці - проти Алексія ІІ
·Мельниченко виявився кепським звукорежисером
·КРАЄВИД
·"Ляльководи" із спецслужб

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Кривавий саміт великих
·Путін помирився з Бушем
·Кіотський протокол вдалося врятувати
·Парламент оголосив президентові імпічмент
·КРАЙ
·"Норд" перебирається до Росії
·Гривні загрожують лише аудіопірати
·Світові автовиробники обживають Східну Європу
·Львівська "тютюнка" матиме новий цех
·світ

АРТ-ПОСТУП
·Слово про етюдистку
·Стежками української автентики
·Історія мистецтва на целофані

СПОРТ-ПОСТУП
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ
·"Таврія" уже награлася
·Муки лідерів і перше виїзне очко "Карпат"
·Юрій Вірт - про футбол і жінок
·Клочкова знову непереможна
·Ах, Болгарія! Ех, Індія...
·То ж чи вийшла Анна Курнікова заміж?
·У шахах львів'яни тримають марку

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Бові запустив інтернет-радіо для маленьких дітей