BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 24-25 ЛИПНЯ 2001 року |

Ви любите керувати авто?

питання дня

Микола ТОМЕНКО
директор Інституту політики

Поки що не люблю. Але дуже хочу полюбити. Це моє прагматичне і конкретне завдання на цей рік. Три роки тому я отримав водійське посвідчення, але історично так склалося, що останнім часом я їжджу хіба що поза межами Києва, де рух не такий інтенсивний. Сам я маю машину, але більше користуюся послугами водія. Так що я думаю, що цей рік буде визначальний не тільки перемогою демократії на парламентських виборах, а й тим, що я зможу виконати своє завдання на рік.

Степан КУБІВ
голова правління АТ “Західно-Український комерційний банк”

Із задоволенням! Я мав три авто. На даний момент не маю, але думаю собі придбати якусь любительську машину. Любительську – це в мене смаки такі. Але розумієте, основна проблема в багатьох бізнесменів, які зараз працюють, – це постійний брак часу. І щоби виїхати десь на вихідні і приділити увагу дружині і дитині, треба мати своє авто і вільний час. Хоча, знаєте, кожен бізнес і справа не має перерви, але щоб трохи повитягати з голови всі думки, то найкраще відпочивати в колі сім’ї і найближчих людей, з якими можна поговорити просто про життя.

Богдан МАЄВСЬКИЙ
начальник управління житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації

Дуже люблю. На жаль, своєї машини не маю – дружина має, то й ми керуємо, як вийде – то я, то вона. Якщо в робочий час, то без службового автомобіля просто неможливо, бо без нього питання, яке можна вирішити за день, буде вирішуватися 3-4 дні. Ну, а у вихідні дні ми користуємося машиною – як усі. Я тоді більше використовую авто для двох своїх внуків. У суботу нам не випадає кудись виїжджати, бо до обіду я працюю. А в неділю стараюся вивозити їх десь на природу – щоб не забували, що мають діда.

Ігор МУХА
директор фірми “Динамо-інвест”

Керувати автомобілем я люблю. У мене є своя машина – “Форд”. У принципі, в мене інколи трапляються через це деякі проблеми з автоінспекцією, але загалом все нормально. Я використовую машину і в службовому плані, і в особистому.

Віталій ЯРЕМА
начальник УМВСУ на Львівській залізниці

Однозначно, дуже люблю. Я часто їжджу в відрядження, переважно на машині (мається на увазі – службовій). Мені подобається їхати, якщо відстань до 200 кілометрів. А якщо більше, то це навантаження на психіку, фізичне навантаження. Хоча, якщо машина справна і в нормальному стані, то можна їхати і двісті, і триста кілометрів – і при цьому отримувати насолоду. Але потім все одно треба відпочивати.

Орест КРАСІВСЬКИЙ
голова ЛОО “Демократичний союз”

Ви мене, власне, застали в автосервісі з автомобілем. Люблю керувати – особливо, якщо маю трішки вільного часу: я просто сідаю і їду Львовом або за місто. Для мене машина – і засіб пересування, і засіб відпочинку. На жаль, так сталося, що я зараз не маю власної машини.

Іван НОС
заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації

Люблю. У мене є “Москвич-2140”, я сам воджу. Стосовно швидкості, то їжджу до 90 кілометрів за годину. Швидше я не поїду. Можна, звичайно, їхати й швидше, але зараз просто нема потреби. Машина для мене – і для відпочинку, але більше все-таки для вирішення термінових справ.

Богдан МАТВІЇВ
головний лікар 5-ої міської лікарні

А хто не любить – ви мені скажіть?! Я люблю, а чому б ні?! У нас службова машина більше на ремонті, ніж їздить. Нам можна їздити нею тільки під час робочого дня – коли в управління викликають чи ще щось таке. Тож медики цим не зловживають. А на своїй машині я їжджу спокійно, не порушую і не зловживаю. Люблю недалекі поїздки – в Карпати, ще десь. Не люблю їздити в нічний час і кудись далеко. А для відпочинку є поїзди і рейсові автобуси.

Володимир ЛИС
начальник Служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації

Безперечно, люблю. Я сам їжджу і всім раджу – вся Європа і весь світ їздить на авто. Хоча в нас досить обмежений доступ до машин і дорого здавати на права. Я маю ГАЗ-24 (службовий) і двадцять першу – теж “Волгу” - свою. Машина – це, перш за все, засіб пересування. Тепер швидко вирішувати усі справи можна тільки з машиною. Без неї – неможливо.

Роман КРАВЦІВ
ректор Академії ветеринарної медицини

У мене нема своєї власної машини – тільки державна, тому для мене це тільки засіб пересування. А для відпочинку треба мати свою машину. А так я їжджу зі своїми дітьми – вони беруть мене зі собою. При цьому мені подобаються більш помірковані швидкості.

Ігор ЮХНОВСЬКИЙ
народний депутат

Я маю авто – “сімку”, ще 89-го року випуску. Але вона в мене – як новенька і дуже добре їздить. От я сідаю, їду, гладжу її по рулі й кажу: “Молодець, як ти гарно їдеш!”. І, знаєте, вона слухає мене. Та й я обережно їжджу – під 90 кілометрів.

Володимир ШВЕЦЬ
головний архітектор Львова

Моє авто має 14 років. До нього я дуже звик і стараюся, щоби все було в нього в порядку. Якщо все нормально, то я дуже задоволений, але коли там починає щось гриміти – це проблема, яку треба терміново вирішувати. Я люблю їздити машиною, коли це не в службових цілях. Та наразі я службового автомобіля не маю. Ну, а в плані відпочинку, то, звичайно, стараюся активно використовувати авто, наскільки це взагалі можливо. Хоча однієї машини нам уже замало для нашої родини. Але мусимо обходитися нашою старенькою “Ладою”, яка ще це витримує.

Записав Остап ДРОЗДОВ

POSTUP - ПОСТУП
№112 (770),
24-25 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·ЖЕК готується до страйку
·В НОМЕРІ
·Стабільності гривні загрожують аудіопірати
·Путін помирився з Бушем

ПОГЛЯД
·Ви любите керувати авто?
·Московська границя

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Нічному Львову бракує тиші
·Об'єднання обманутих вкладників
·Чи збиратимуть енергетики гроші за воду?
·ХРОНІКА
·Чужі люди охрестили
·План заходів є. Коштів іще не бачили

ПОСТУП З КРАЮ
·Перестановки в Криму
·Православні українці - проти Алексія ІІ
·Мельниченко виявився кепським звукорежисером
·КРАЄВИД
·"Ляльководи" із спецслужб

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Кривавий саміт великих
·Путін помирився з Бушем
·Кіотський протокол вдалося врятувати
·Парламент оголосив президентові імпічмент
·КРАЙ
·"Норд" перебирається до Росії
·Гривні загрожують лише аудіопірати
·Світові автовиробники обживають Східну Європу
·Львівська "тютюнка" матиме новий цех
·світ

АРТ-ПОСТУП
·Слово про етюдистку
·Стежками української автентики
·Історія мистецтва на целофані

СПОРТ-ПОСТУП
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ
·"Таврія" уже награлася
·Муки лідерів і перше виїзне очко "Карпат"
·Юрій Вірт - про футбол і жінок
·Клочкова знову непереможна
·Ах, Болгарія! Ех, Індія...
·То ж чи вийшла Анна Курнікова заміж?
·У шахах львів'яни тримають марку

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Бові запустив інтернет-радіо для маленьких дітей

 

Отменная деталь от импортера, шины Ласса отзывы - приятные цены, возим по всей украине.