BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 19-25 ЛИПНЯ 2001 року |

У майбутнє - на крейсерській швидкості

Або враження від веб-камери Intel Easy PC Camera

hi-tech

Юрко БАНЗАЙ

Ще кілька років тому “кляті буржуї” полюбляли демонструвати у фільмах усілякі технічні прибамбаси. Особливою увагою режисерів користувалися моменти, де “жертва” і маніяк-серійний-убивця-відкушувач-мізинця-на-лівій-задній-нозі-дикого-собаки” невинно спілкувалися собі в інтерактивному аудіо-відеочаті. Ну, аудіо, скажете ви, і ми зробити можемо: звукова картка за 10 американських тугриків, мікрохвон за 1,5 та ще грубий канал в Інтернет у друга-кума-брата на роботі. А от відео – принаймні в уяві вашого покірного слуги – асоціювалося з якоюсь terra incognita (країна за межами 200-доларової позначки). Асоціювалося!

Але – о, доле-злодійко! – так мені думалося, поки не потрапила до рук така собі штучка-дрючка. Супер-бупер-шмупер з гордим логотипом Intel на коробці і написом Intel Easy PC Camera трохи нижче. А коли мені назвали ціну, автор цих рядків подумав, що до його тремтячих (від хвилювання, звичайно ж) рук потрапила не веб-камера, а щось у красивій коробці з крамниці жартів. І зараз як ГАВКНЕ :о)... Спершу на мене подивилися як на... так, того, що ви подумали, потім зрозуміли, про що йдеться, змилосердилися і дали камеру додому, щоби ці одіозні рядки про неї написати.

Приємна несподіванка

Так от. Сядьте собі на чомусь нехиткому і широкому, розкладіть навколо подушки, покладіть поруч пуделко з валідолом і намагайтеся триматися рівно. Ця РІЧ коштує ВСЬОГО шістдесять п’ять американських хрустких зелених папірців із портретами президентів. Так – якихось нещасних 65 у. о.!

Але... Приніс я її додому, а інсталяційний диск мені й каже: іди ти краще в ліс зі своїми 2000-ми “кватирками”. Ми під них драйверочків ще не написали. Є тільки під 98 та “Лінолеум”. Ну, а той самий “Лінолеум”, себто Millenium, у нас не в хаті, а на роботі машину добиває. Ну, я мерщій туди.

А що воно може?

Ой, а як у редакції та камера заінсталювалася, що почало робитися! Шановні панове! Не повірите! Кобіти хмарами навколо камери (ну, і мене, красивого, звичайно ж ;о) почали кружляти! Бо вона не тільки для того створена, щоби з маніяками через Мережу любенько балакати. З її допомогою ще й кіно можна знімати і знімки робити. А дівчата навколо неї крутяться! І так, і сяк! І байдуже, що вона дає лише 240 на 320 крапок. Впізнати, хто є на знімку, можна без жодних проблем. Ну, хіба що той “хтось” біг дуже швидко.

Одним словом, набавилися ми з тією камерою, як тільки могли. На цидюку (CD-ROM тобто, що в комплект входить) є необхідна софтинка, яка дуже просто і дуже зручно дозволяє ті всі штуки з камерою робити. Правда, не хотіла запускатися, поки не зареєструєшся на інтелівських сервісах, не випишеш собі в скриню купу спаму і т. д. Але ми її хитро пошили в дурні, бо сказали, що простою поштою надішлемо, а самі папір із принтера витягнули. От що мені не сподобалося, то це відсутність нормального паперового мануаля, бодай би вже й по-буржуйському написаного.

А пачечка сама мене трохи подумати примусила. Там перебувало (чи лежало, чи сиділо, як в’язні в “зоні”) три штуки. І були то: сидюк із софтинками, “Швидкий старт” (інструкція для ПОВНИХ чайників англійської, китайської, німецької та ще кількох національностей) і... ще одна пачечка. А в тій пачечці – ще одна, але вже пластикова. Тут я й здогадався, що це вже остання, далі вже пристрій із шнурком іде, бо якби там, як у матрьошці, було ще кілька пачечок, я би не витримав.

Вирок

Пристрій редакції сподобався. Аж віддавати шкода. Якщо шістдесять п’ять у. о. не є проблематичним нашкребти за місяць-другий, ховаючи від тещі чесно нахалтурені гонорари, камеру просто не можна не купити. В інших випадках – думайте самі, бо потім приведете мені дітей зашмарканих і скажете: “На, Банзаю, годуй, а то тато всі гроші на компутерне залізо спустив”.

P. S. Тим, хто думає, що все, написане вище, – дурний жарт, раджу самим зайти в “Техніку для бізнесу” і переконатися. Адже це саме вони, наші найдорожчі спонсори, надали Intel Easy PC Camera для написання цього огляду. За що їм і поклін до колін.

POSTUP - ПОСТУП
№109 (767),
19-25 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Інавгурація президента
·Суперечки за нафтову скелю
·В НОМЕРІ
·Смертні гріхи Лукашенка

ПОГЛЯД
·"Молода Галичина" - єдиний україномовний дитячий фестиваль в Україні
·Чи збільшаться наступного року видатки на охорону здоров'я?
·забута річниця

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Пріоритети нового голови облради
·Віктор Медведчук упевнений у перемозі
·Студентські забави
·ТРАФУНКИ
·ТРАНСПОРТ
·Лісу вирубують менше - переконують у "Львівлісі"
·Чи висітиме таблиця у приймальній мера?

ПОСТУП В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
·Відблиск слави Герострата
·"Наша Україна" почалася з Говерли
·Обласний центр урятували від екокатастрофи
·Банк "Україна" ліквідується
·Міліція пересіла на велосипеди
·"Четвер" емігрував
·"Цвєтомазаніна" не проходить

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Інавгурація президента
·Нові передвиборні об'єднання
·Україна не пустила до себе борців із корупцією
·Автокефально-православне єднання
·КРАЄВИД
·Юлія Тимошенко: Я буду проти Ющенка, якщо у нього з'явиться президентський дух

ПОСТУП У СВІТ
·Смертні гріхи Лукашенка
·Фрау Шиндлер позиватиметься з "Яд Вашемом"
·Бурбону голову не відрубали
·Перспективи палестино-ізраїльської війни
·СВІТООГЛЯД

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ПОСТУП КОМП"ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
·Економіка Східної Європи задихається від піратства?
·Школа молодого хакера
·pc-news
·УВАГА!
·зворотний зв'язок
·У майбутнє - на крейсерській швидкості

КРИМІНАЛЬНИЙ ПОСТУП
·ХРОНІКА
·"Експрес" згорів по-експресівськи - миттєво
·"Прокол" на дублі
·На "зеленій" границі
·Прокурори працюють

АРТ-ПОСТУП
·Міжнародна акція "Сполох совісті" триває
·Відшукування понадчасового

КІНОПОСТУП
·Роберт Де Ніро: Мені начхати на вічність
·Китайський Діснейленд

РЕПОРТАЖ У ПОСТУПІ
·Скільки коштує відпочинок?

СПОРТ-ПОСТУП
·Скільки заробили українські команди у Лізі чемпіонів?
·Другі стартували "краще", ніж перші
·Валерій Богуславський: "Головне - створити боєздатну команду

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Віват, переможці!