BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 17-18 ЛИПНЯ 2001 року |

краєвид

Масові отруєння в Дніпропетровську

Понад 300 мешканців села Новий Світ Солонянського району Дніпропетровської області отруїлися отрутохімікатами. Ці речовини потрапили на їх городи випадково – під час обприскування з неба сусідніх полів. Можливо, помилився пілот гелікоптера, а може, вітром ці отрутохімікати віднесло вбік від площі, яку обробляли. Вчора усі, хто вживав отруєні овочі, скаржилися на погане самопочуття різного ступеня тяжкості, як-от на головокружіння, головний біль, нудоту. Як стверджують в обласній санепідемстанції, серйозної загрози здоров’ю мешканців села немає, а от овочі з їхніх городів не можна їсти ще 10 днів.

Верховний суд відмовився від справи Шкіля

Верховний суд відмовився розглядати справу заарештованого лідера УНА-УНСО Андрія Шкіля, якого підозрюють в організації масових безпорядків, що відбулися 9 березня у Києві. Суддя Верховного суду Коновалов на запит адвоката Андрія Шкіля Тетяни Монтян відповів, що підстав для скасування постанови суду у справі Шкіля немає. “Таким чином, можна констатувати, що презумпція невинності у нашій державі поширюється лише на пані Тимошенко”, – прокоментувала відповідь Верховного суду адвокат Тетяна Монтян.

Уряд нарешті сформовано

Прем’єр-міністр України Анатолій Кінах заявив, що урядова команда, яку він очолює, повністю сформована і може нормально працювати. “Я не сприймаю термінів “тимчасовий”. Треба працювати так, аби незалежно від політичної ситуації, незалежно від прогнозів політологів, віддавати цій відповідальній роботі все, що в тебе є, що дала тобі природа: досвід, професійні якості, громадянські принципи. Завдання уряду – працювати за принципом використання максимальних можливостей”, – заявив Анатолій Кінах.

СБУ хоче неможливого

Голова Державного комітету зв’язку та інформатизації України Олег Шевчук назвав технічно неможливою реалізацію наміру Служби безпеки України ввести реєстрацію користувачів Інтернету. Як стверджує Олег Шевчук, можна зареєструвати комп’ютери і модеми, але не користувачів. “На жаль, це неможливо ні з технічного боку, ні з технологічного. Це ідея, яку неможливо реалізувати”, – заявив Олег Шевчук. Він також навів як приклад те, що система не зможе відстежувати користувачів з інтернет-кафе і додав, що світ іще не знає випадків реєстрації користувачів Інтернету.

РЕЙТИНГ ВПЛИВОВОСТІ ПОЛІТИКІВ

За інформацією Київського центру політичних досліджень та конфліктології, у червні рейтинг впливовості політиків очолювали Леонід Кучма, Анатолій Кінах та Віктор Медведчук. Уперше в десятку найбільш впливових політиків потрапив Голова Верховного суду України Віталій Бойко. Рейтинг екс-прем’єра Віктора Ющенка опустився на дві позиції – з третього місця у травні на п’яте у червні. Олег Дубина, перший віце-прем’єр, із 13 місця у травні перемістився на восьму позицію. Керівник СБУ Володимир Радченко – з 27 на 15 місце. Рейтинг голови КПУ Петра Симоненка різко та передбачувано упав із 7 на 16 місце. Втратив бали і лідер Соцпартії Олександр Мороз, який із 18 опустився на 23 місце.

“Зелені” не блокуватимуться

“Ми ні з ким не збираємося йти у блоках на парламентських виборах”, – заявив голова Партії зелених України Віталій Кононов. Він зауважив, що ПЗУ – це єдина партія в Україні, яка належить до майбутнього, постіндустріального суспільства, тоді як комуністи, капіталісти є представниками минулої, індустріальної епохи. Тому, на думку Віталія Кононова, йти з кимось на вибори не лише нерозумно, але й збитково для тих, хто голосуватиме за партію. Голова ПЗУ позитивно оцінює наступні парламентські вибори для своєї партії.

POSTUP - ПОСТУП
№108 (766),
17-18 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Народження майбутнього президента?
·Михайло Шевців: "Львівгаз" у небезпеці
·В НОМЕРІ
·Американці бомбардують свою територію
·Автокатастрофа поблизу Львова

ПОГЛЯД
·Ви за Ющенка проголосуєте?
·ЮЩЕНКО на вершині

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Бюрократизм та корупція відлякують інвесторів
·Жовківський скарб чекає на реставрацію
·Студентські забави
·Нестерпна спека
·Енергетики згодні почекати
·Загадок стало менше

ПОСТУП З КРАЮ
·Правоохоронці б'ють адвокатів
·У Хмельницького вкрали пір'я
·Народження майбутнього президента?
·краєвид

ПОСТУП У СВІТ
·Американці бомбардують свою територію
·Югославський варіант Біловезької пущі
·Із тероризмом проти терористів
·Бомбовий замах напередодні саміту
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Deutsche Telecom "хоче" UMC
·Свій до свого по чуже
·"ГрафоПак": таємниця успіху по-золочівськи
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Повільно, невпинно і впевно: Русифікація Львова - перший крок зроблено

ФРАНКО У ПОСТУПІ
·Анатомія любові
·Садиба Івана Франка в огні

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·відкритий лист
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ

СПОРТ-ПОСТУП
·СПОРТ-БЛІЦ
·Поки гранди билися, команда Альтмана стала лідером
·Андрій Чернов: "Потрібен час"
·Бельгійський хірург - новий президент МОК
·У Гаккінена з'явився інтерес до чемпіонату
·Київ та Одеса - найкращі

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Голі тіла на бруківці