BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 13 ЛИПНЯ 2001 року |

край

КУЧМА ПІДПИСАВ НОВИЙ БЮДЖЕТНИЙ КОДЕКС

Президент України Леонід Кучма підписав нову редакцію Бюджетного кодексу, прийняту парламентом 21 червня з урахуванням низки поправок. Новий Бюджетний кодекс, що визначає реформу міжбюджетних відносин і гарантує незалежність регіональним бюджетам, вводитиметься частково з моменту його опублікування, а деякі статті закону – з 1 січня 2002 року. Бюджетний кодекс визначає принципи бюджетної системи України, структуру, правові норми її функціонування, основи бюджетного процесу і міжбюджетних відносин, а також встановлює відповідальність за порушення бюджетного законодавства. Кодекс детально прописує процедуру розгляду і затвердження державного і місцевих бюджетів. Закон не припускає створення органами державної влади України позабюджетних фондів.

ПЕРЕГОВОРИ З ПАРИЗЬКИМ КЛУБОМ ВІДНОВЛЯТЬСЯ 12 ЛИПНЯ

“Делегація України 12 липня почне наступний тур переговорів із Паризьким клубом кредиторів. Мова йде про необхідність реструктуризації заборгованості України, включаючи і борги Туркменистану”, – сказав прем’єр-міністр України Анатолій Кінах. Він знову не назвав суму боргів, але раніше Міністерство фінансів говорило про те, що українська сторона хотіла б відтермінувати погашення на 1 мільярд доларів країнам-членам Паризького клубу, а також 280 мільйонів доларів боргу Туркменистану. Кінах відмовився прогнозувати результати переговорів. “З української сторони робиться все, щоби було прийнято позитивне рішення, що є складовою частиною нашого прагнення відновити співпрацю з МВФ і Світовим банком. З українського боку виконуються всі необхідні процедури і шукаються оптимальні шляхи вирішення цього комплексу проблем”, – сказав він.

МОЛДАВСЬКІ ВИНА РОБИТИМУТЬ В УКРАЇНІ

Україна і Молдова домовилися про створення спільних підприємств на базі молдовських заводів, розташованих у містах Київ, Одеса і Львів. Про це повідомив прем’єр-міністр Республіки Молдова Василе Тарлев на підсумковій прес-конференції за результатами роботи змішаної міжурядової українсько-молдовської комісії з питань торгово-економічного співробітництва. Тарлев відзначив, що обидві сторони розглядають створення таких СП як один із напрямків співробітництва України і Молдови у сфері агропромислового комплексу.

ВЕБ РОЗРАХУЄТЬСЯ З ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ ЩЕ ЦЬОГО ТИЖНЯ

“Внешэкономбанк” (ВЕБ) до кінця цього тижня обіцяє повністю розрахуватися за заборгованостями колишнього Радянського Союзу, сума яких становить 1,5- 2 мільйона доларів, перед громадянами Україниповідомив голова ВЕБ Андрій Костін. “ВЕБ і “Укрексімбанк” підписали протокол, відповідно до якого найближчими днями ми завершуємо розрахунки стосовно погашення заборгованості ВЕБ перед громадянами України. Ця тема буде закрита протягом тижня”, – сказав Костін. За його словами, весь обсяг заборгованості становив 17,5 мільйона доларів.

НАСЕЛЕННЯ ДОВІРЯЄ “ОЩАДБАНКУ”

Внески населення у ВАТ “Державний ощадний банк України” (“Ощадбанк”) за п’ять місяців цього року зросли на 17,3%, або на 221,606 млн. грн., повідомила прес-служба банку. За її інформацією, обсяг внесків фізичних осіб в установах “Ощадбанку” становив 1 502,805 млн. грн. Найбільш активно протягом травня 2001 року кошти в установи банку розміщували вкладники-пенсіонери. Загальна сума розміщених ними коштів на “терміновий пенсійний” внесок протягом цього місяця збільшилася на 35,5%. У цілому, станом на 1 червня 2001 року вона становила 21,814 млн. грн. Найбільший обсяг коштів на “термінових пенсійних” внесках було розміщено у Головному управлінні банку в Києві та Київській області, Одеському, Львівському, Донецькому, Черкаському і Запорізькому обласних управліннях.

POSTUP - ПОСТУП
№106 (764),
13 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Україна заробляє на війнах?
·В очікуванні нової газової кризи
·В НОМЕРІ
·Учителі погрожують новим страйком

ПОГЛЯД
·Ви у футбол граєте?
·вибори починаються...

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Яворівський полігон очікує миротворців
·Удар у відповідь
·Затримано 22 тонни неякісних курячих стегенець
·Побито газетярів
·У Львові знову з'являться дерев'яні дахи
·Відділ приватизації житла досі не працює
·Студзагони реанімують
·На Личаківському цвинтарі знову неспокійно
·Квартири підпалюють задля ремонту?
·Депутати не хочуть виконувати своїх обов'язків
·На дорозі не до жартів
·Зводять порахунки з життям

ПОСТУП З КРАЮ
·Прибутковий електрострум
·Україна заробляє на війнах?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Скандал iз вiдеоплiвкою ООН триває
·Російські вояки визнають свої злочини
·Полювання на відьом у ІІІ-у тисячолітті
·Кінець світу - не за горами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·край
·Гривня - сила, долар - могила
·Український космос приватизують
·Усе має свій кінець. І ремонти теж
·Об'єднана сила
·еконовини

НАС 800 ТИСЯЧ
·Віртуоз перукарської справи
·Сходження до Єрусалиму
·Вітання з Лінкольна

АРТ-ПОСТУП
·Дивовижі середньої статі
·Боб Ділан уже 30 років архангел Михаїл
·Режисер запрошує глядачів в туалет
·Автор "Гаррі Поттера" віддала премію починаючим письменникам
·Малюнок Мікеланджело все-таки піде з молотка
·Париж опинився в Азії
·Відвідувачі виставки відірвали Мадонні свинячу голову

АВТОПОСТУП
·НОВИНКИ
·Молодший брат великого Хаммера
·В Україні вироблятимуть джипи
·Любиш кататися - люби проходити техогляд

СПОРТ-ПОСТУП
·СКА - "Олімпія" не гратиме серед найкращих
·Традицію збережено. На жаль...
·Битва чемпіонів-2
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Tool пропонує "терапію сліз"