BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 13 ЛИПНЯ 2001 року |

НОВИНКИ

Небезпечні Овни

Народжені під знаком Овна найнебезпечніші автомобілісти, тому що з їхньої вини стається найбільше нещасних випадків на дорозі. Цю думку астрологів підтверджують статистичні дані автомобільної страхової компанії з міста Борнмут (Південна Англія).

Як вважає директор компанії Пітер Аблетт, Овни, опинившись у критичній ситуації, цілком виправдують своє ім’я. Ніхто інший так часто не їздить на червоне світло і не обганяє усупереч усім правилам, як вони. Послідовність найнебезпечніших на дорозі знаків зодіаку виглядає так: Овен, Риби, Діва, Водолій, Терези, Близнюки, Скорпіон, Лев, Тілець, Рак, Козеріг і Стрілець.
На думку деяких учених, не слід надто скептично сприймати залежність між датою народження і здібностями до водіння автомобіля. Однак відомий психолог доктор С’юзан Блекмур бачить причину дорожньо-транспортних випадків скоріше в погодних умовах, ніж у розташуванні зірок при народженні. Статистичні дані свідчать про те, що хоча Овни і є причиною найбільшого числа ДТП, такі події, як правило, не завдають значної матеріальної шкоди.

Небезпечне протистояння

Безпеці руху загрожують саме ті водії, які вважають, що вони найкращі. До такого несподіваного висновку прийшов фінський психолог Тімо Лайєнер. Він опитав 800 осіб, що сідають за кермо автомобіля щодня, в основному – чоловіків у віці до 30 років. В опублікованому ним звіті підкреслюється, що великий вплив на стиль їзди має особистість водія. А в 99 випадках зі 100 людина переоцінює свої здібності і можливості, вказує фінський учений.

Психолог виділив дві основні групи водіїв, які протистоять один одному на дорозі. Перша – це фанатики швидкості, власники потужних спортивних автомобілів. Головне для них – швидка їзда і технічні переваги автомобіля, а пішоходи для них перетворюються в прикрі перешкоди їх задоволенню від їзди на максимально можливій швидкості. Друга група, на жаль, не настільки численна – це водії, що цінують насамперед безпеку руху. Вони дуже шанобливо ставляться не тільки до пішоходів, але й до інших водіїв.

Що можна робити за кермом?

Статистика знає все! Провівши загальнонаціональне опитування, соціологи з’ясували, що, перебуваючи за кермом, повністю приділяє увагу руху тільки половина водіїв. 42% опитаних чесно зізналися, що часто використовують поїздки для розваги чи самоосвіти, уважно прослуховуючи касети з записами різних книг і довідників. Половина опитаних жінок не приховують, що під час руху вони досить часто накладають макіяж, використовуючи при цьому дзеркало заднього огляду. Але найбільше вразили люди, що люблять подовше поспати: 8% чоловіків, спізнюючись зранку на роботу, примудряються навіть голитися під час руху.

Нав’язливе хобі

“Нічого не можу із собою зробити”, – неодноразово скаржився журналістам колекціонер з Нової Зеландії Дункан Разерфорд. Він не в силах зупинитися навіть після того, як зібрав уже більш 200 (!) автомобілів. Не один раз він клявся зупинитися, переключитися на філателію, але багаторічна пристрасть 80-річного колекціонера щоразу перемагала. “Це вам не марки в альбоми збирати”, – роз’ясняє містер Разерфорд. Навколо його будинку в місті Нельсон на мальовничому березі затоки Тасман стоять 54 його улюблені автомобілі, більше сотні розміщені в одному з приватних музеїв, а решта – виставлені в двох інших новозеландських містах. Всі експонати ретельно відреставровані і знаходяться в ідеальному стані, причому більшість з них на ходу. Для своїх щоденних поїздок поважний містер Разерфорд користується автомобілем Mazda 121, а в далекі поїздки відправляється на потужніших моделях. Найстарший екземпляр його колекції – це автомобіль Aldays & Onions 1906 року випуску, який юний Дункан одержав на своє 12-річчя. Власне з цього авто і почалося нав’язливе хобі.

POSTUP - ПОСТУП
№106 (764),
13 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Україна заробляє на війнах?
·В очікуванні нової газової кризи
·В НОМЕРІ
·Учителі погрожують новим страйком

ПОГЛЯД
·Ви у футбол граєте?
·вибори починаються...

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Яворівський полігон очікує миротворців
·Удар у відповідь
·Затримано 22 тонни неякісних курячих стегенець
·Побито газетярів
·У Львові знову з'являться дерев'яні дахи
·Відділ приватизації житла досі не працює
·Студзагони реанімують
·На Личаківському цвинтарі знову неспокійно
·Квартири підпалюють задля ремонту?
·Депутати не хочуть виконувати своїх обов'язків
·На дорозі не до жартів
·Зводять порахунки з життям

ПОСТУП З КРАЮ
·Прибутковий електрострум
·Україна заробляє на війнах?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Скандал iз вiдеоплiвкою ООН триває
·Російські вояки визнають свої злочини
·Полювання на відьом у ІІІ-у тисячолітті
·Кінець світу - не за горами

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·край
·Гривня - сила, долар - могила
·Український космос приватизують
·Усе має свій кінець. І ремонти теж
·Об'єднана сила
·еконовини

НАС 800 ТИСЯЧ
·Віртуоз перукарської справи
·Сходження до Єрусалиму
·Вітання з Лінкольна

АРТ-ПОСТУП
·Дивовижі середньої статі
·Боб Ділан уже 30 років архангел Михаїл
·Режисер запрошує глядачів в туалет
·Автор "Гаррі Поттера" віддала премію починаючим письменникам
·Малюнок Мікеланджело все-таки піде з молотка
·Париж опинився в Азії
·Відвідувачі виставки відірвали Мадонні свинячу голову

АВТОПОСТУП
·НОВИНКИ
·Молодший брат великого Хаммера
·В Україні вироблятимуть джипи
·Любиш кататися - люби проходити техогляд

СПОРТ-ПОСТУП
·СКА - "Олімпія" не гратиме серед найкращих
·Традицію збережено. На жаль...
·Битва чемпіонів-2
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Tool пропонує "терапію сліз"