BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 10-11 ЛИПНЯ 2001 року |

"Карпати" показали обличчя

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Роман ДОРОШ

Закінчення. Поч. стор 1.
На жаль, так і не стали гравцями “Карпат” Філіпенко та Беженар. Від послуг першого відразу відмовилися. А от другий перебував у “Карпатах” майже місяць, проте майже річний брак ігрової практики не міг не датися взнаки.

Громом серед ясного неба стали слова Мирона Маркевича, що більше не гратиме у “Карпатах” Володимир Шаран. А от Павлюх та Закотюк залишаються у команді.

Хоча вже відомо, що вони у першому колі не зможуть допомогти команді через серйозні травми. Не стали гравцями “Карпат” і Монарьов із Ткаченком. На першого дуже розраховували у Львові, проте в останній момент керівництво київського клубу вирішило його продати у московський ЦСКА. А от з Ткаченком просто не домовилися. Незрозуміла ситуація і з африканцем Мутанбіквою. Він зараз є гравцем одного з польських клубів. Зараз тривають переговори керівництва “Карпат” із представниками польського клубу про перехід цього гравця до Львова. Сам зімбабвієць дуже хоче грати у Львові. Проте для цього треба вирішити усі фінансові питання між клубами.

В останньому матчі у Польщі увесь матч на воротах провів Богдан Стронцицький, і, за словами одного з тренерів “Карпат” Володимира Журавчака, вже у Сімферополі Стронцицький займе своє звичне місце у воротах. Сам голкіпер сказав усім уболівальникам, що зараз перебуває у гарному настрої і обов’язково допоможе команді здобувати великі перемоги.

Самі тренери не обіцяють уболівальникам відразу великих перемог. Усе буде робитися поступово. За словами Мирона Маркевича, зараз найголовніше вдало стартувати, а в зимове міжсезоння – ще більше укріпити команду. Олександр Єфремов також сказав, що найголовніше тішити львівських уболівальників перемогами.

Що ж, нам залишається лише дочекатися старту сезону. А там побачимо обличчя “Карпат”-2001. Усі будемо вірити в те, що тепер команда ставитиме великі завдання і тішитиме вболівальників перемогами. Поки що залишається лише чекати. Відкриття сезону відбудеться у Львові 15 липня о 19.00 на стадіоні “Україна”. “Карпати” прийматимуть “Металурга” із Запоріжжя.

Найбільше ж уболівальники задавали питання новому генеральному директорові Олександрові Єфремову та головному тренерові Миронові Маркевичу. Перший ще раз підтвердив, що одним із генеральних спонсорів команди стала НПК “Галичина”.

Офіційна заявка “Карпат” на перше коло

Голкіпери: Богдан Стронцицький, 1968, Андрій Тлумак, 1979. Захисники: Володимир Вільчинський, 1967, Олег Тимчишин, 1977, Андрій Донець, 1981, Сергій Даниловський, 1981, Михайло Гурка, 1975, Олександр Грановський, 1976, Валентин Грегуль, 1973, Артур Гриценко, 1979. Півзахисники: Роман Толочко, 1968, Любомир Вовчук, 1969, Ігор Лучкевич, 1973, Євген Михайлів, 1974, Андрій Чернов, 1979, Ярослав Хома, 1974, Михайло Луцишин, 1975. Нападники: Тарас Кабанов, 1981, Василь Швед, 1971, Андрій Покладок, 1971, Сергій Хоменко, 1977, Сергій Драголюк, 1982, Едвард Аньямке, 1978.

POSTUP - ПОСТУП
№104 (762),
10-11 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Юля хоче стати Жанною
·Хтось скуповує акції "Львівгазу"
·В НОМЕРІ
·"Карпати" показали обличчя
·Де гроші для українських німців?

ПОГЛЯД
·Вам воду часто відключають?
·НІЧна Купала

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Старі водоколонки знову запрацюють?
·Свято Івана Купала відзначили криваво
·Комунальні готелі приватизують
·КРИМІНАЛ
·Тотальне знеструмлення розпочалося

НАША СТОЛИЦЯ
·Облрада хоче побити рекорди працездатності
·Партії протестують проти корупції у вузах
·Один водій скоїв дві аварії
·Студентів одягнуть у середньовічні лати
·Студентів відзначили політики
·ЛАЗ переживає не найкращі часи
·Відмінено маршрут до Кривчиць

ПОСТУП З КРАЮ
·Парламент проти президента
·Політичний коктейль
·Юля хоче стати Жанною
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Відеокасета провокує нове напруження
·За права жінок і мігрантів
·Мілошевич, Чорногорія і глибока політична криза
·Де гроші для українських німців?

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Дітям - морозиво, дружині - ... горілку
·КРАЙ
·Дефолту знову не буде
·Німеччина потребує іммігрантів
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·Перша леді львівської скрипки
·Уродини Шульца без його фресок

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·ПОЛЕМІКА

СПОРТ-ПОСТУП
·Люк ван Велі - двічі тюльпановий чемпіон
·Іванишевич таки добився свого
·На чемпіонаті європейських країн усі кубки дісталися Україні
·"Карпати" показали обличчя
·Лідери розпочали по-чемпіонськи
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Таємниці Гаррі Поттера