BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 6 ЛИПНЯ 2001 року |

ЕКОНОВИНИ

Польща й Україна планують експортувати електроенергію в Європу

Як повідомив віце-прем’єр-міністр Польщі Януш Штайнхофф на прес-конференції, присвяченій результатам І засідання українсько-польської робочої групи з питань співробітництва в енергетичній сфері, Польща й Україна планують експортувати електроенергію в Європу. За його словами, на засіданні обговорювалися питання транспортування електроенергії, її виробництва, а також можливість підключення українських електромереж до європейських. Я. Штайнхофф відзначив, що експорт української і польської електроенергії в Європу “має велике значення для обох сторін”, оскільки й Україна, і Польща використовують свої енергетичні потужності тільки на 60%. При цьому польський віце-прем’єр підкреслив, що співробітництво України і Польщі в галузі електроенергетики не суперечить підписаному в лютому цього року договору між Україною і Росією про синхронізацію електроенергетичних систем. “Це (українсько-польський проект. – Ред.) може бути корисно і використане в комерційних цілях, беручи до уваги ситуацію, що може скластися в майбутньому”, – заявив Я. Штайнхофф.

Податкова інспекція для платників податків

Державна податкова адміністрація України планує відкрити інспекції для роботи з найбільшими платниками податків у Львові і Києві, повідомив заступник голови ДПАУ Володимир Росоловський. За його словами, це питання розглядатиметься сьогодні на засіданні колегії Державної податкової служби України. Росоловський також повідомив, що такі інспекції вже діють у Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Луганську і Харкові.

Столітні вкладники “Ощадбанку” отримали по 2 тис. грн.

Усі вкладники ВАТ “Державний ощадний банк України” (“Ощадбанк”) Івано-Франківської області, яким на 1 січня поточного року виповнилося 100 років і більше, отримали в рамках залишку проіндексованого внеску по 2 тисячі гривень за кожною ощадною книжкою. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів від 26 березня 2001 р. №275 “Про виплату в 2001 р. грошових заощаджень і страхових внесків громадян України, вкладених до 2 січня 1992 р. в установах Ощадного банки СРСР, які діяли на території України, і установах “Укрдержстраху”. У Прикарпатті в установах “Ощадбанку” такі рахунки мали 9 найстарших вкладників, які мешкають в Івано-Франківську, Калуському, Коломийському, Богородчанському, Косовському і Снятинському районах.

Стратегічний космос

Обсяг виробництва промислової продукції підприємствами космічної галузі України за січень-травень 2001 року досяг понад 124,97 млн. грн., що на 20% перевищує показник аналогічного періоду минулого року, повідомила прес-служба Національного космічного агентства України. При цьому за травень 2001 року обсяги виробництва промпродукції сягли 20,49 млн. грн., що на 8% більше порівняно з підсумками травня минулого року. За січень-травень цього року промислові підприємства галузі реалізували продукції на суму 118,97 млн. грн. НКАУ особливо відзначає зростання обсягів виробництва продукції ДП “ВО ПМЗ ім. О. М. Макарова” – на 21,6% порівняно з показниками відповідного періоду 2000 року, ДП ВО “Київприлад” і ВО “Комунар” – на 3-5% кожного місяця.

Видано уже 1,5 млн. держактів на землю

На сьогодні 1,5 млн. власників земельних ділянок (паїв) уже оформили свою власність на них державними актами, ще близько 5,4 млн. – уклали договори оренди. Торік селяни-орендодавці отримали 1,6 млрд. грн. за оренду своєї землі. Приблизно 1,2 млн. га земель було приєднано власниками земельних ділянок (паїв) до особистих підсобних господарств, у результаті їх середній розмір зріс до 5,2 га. Середній розмір майнового паю становить 3,6 тис. грн.

POSTUP - ПОСТУП
№102 (760),
6 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Сенчук пішов у відставку
·В НОМЕРІ
·Кінець трансферів
·Юдофоби проти патріотів

ПОГЛЯД
·Дипломат мимоволі
·Ющенко у "Поступі"
·Вас газети ображали?
·Ті, що питають

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Тотальне знеструмлення
·Кльозет біля святилища
·Від блискавок гинуть люди
·Представники водоканалів зберуться у Львові
·Юдофоби проти патріотів
·Вартість торгових патентів зросте
·"Українську книгарню" мало не виселили
·За невиплату платні керівників шахт чекає лава підсудних
·Чиновника звинувачують у фальсифікації
·Місто будуватимуть львів"яни для себе

ПОСТУП З КРАЮ
·Президентські жарти
·Новий свідок у справі Гонгадзе
·Кінець депутатських трансферів
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Скандал навколо сім"ї Ширака
·Міністр звинуватив прем"єра і спецслужби
·Коль збереже свої таємниці

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Обличчя Львова - базар
·Депутати зменшують податки
·Польща виборює енергетичну незалежність від Росії
·Менеджмент як умова успіху
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Україна: глобалізація та новий символ Ялти

АРТ ПОСТУП У СВІТ
·Концерти. для яких тісна сцена
·У Лондон привезли третину усього Вермеєра Делфтського
·Жоржі Амаду госпіталізований
·Копиця сіна за 15 мільйонів!

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·BMW - "сімка": нове обличчя
·Не забувайте про фільтр!
·ДАІшники здали іспит Папі

СПОРТ-ПОСТУП
·Зідан переїжджає до Іспанії
·Відродження Іванишевича, народження Анен
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Дежа-вю по-британськи