BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 6 ЛИПНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Замах на журналіста

Прокуратура м. Слов’янськ Донецької області порушила кримінальну справу за фактом замаху на життя керівника місцевої телерадіокомпанії “ТОР” Ігоря Александрова. Група депутатів Верховної Ради має намір створити неофіційну слідчу комісію з розслідування замаху на життя журналіста, яка також займатиметься публічним контролем за ходом слідства та перешкоджатиме втручанню у справу кримінальних авторитетів Донеччини. Нагадаємо, що Ігор Александров був жорстоко побитий 3 липня: після нападу невідомих осіб журналіста привезли до лікарні з відкритим переломом черепа й пошкодженням мозку. Лікарі констатують, що шансів вижити у потерпілого практично немає. Начальник донецької міліції В. Малишев розповів про те, як було скоєно злочин. За його словами, вранці 3 липня о 7 год.45 хв. на першому поверсі будинку, в якому знаходиться Слов’янська телерадіокомпанія “ТОР”, на Александрова напали злочинці, які побили його бейсбольними битами. Слідство передбачає, що злочинців було двоє, оскільки на місці злочину було залишено дві бити.

З Україною можна судитися за кордоном

Верховна Рада ухвалила закон про визнання в Україні рішень іноземних судів. Рішення іноземного суду може бути пред’явлено до примусового виконання в Україні протягом 3 років від дня набрання ним законної сили. Винятком є рішення про стягнення періодичних платежів, яке може бути пред’явлено до примусового виконання протягом усього періоду проведення стягнення з погашенням заборгованості за останні три роки.

Україна і НАТО

Генсек НАТО Джордж Робертсон вважає, що співпраця України з Росією не суперечить стратегії розвитку НАТО. За його словами, трикутник НАТО-Україна та НАТО-Росія є дуже ефективним і дуже корисним для забезпечення стабільності в регіоні”. На думку Робертсона, Україна вже продемонструвала, що політика поступової інтеграції до Європи та добрі взаємини з Росією можуть розвиватися паралельно. Генсек також заявив, що НАТО прихильно ставиться до співробітництва у межах ГУУАМ, але Альянс не вважає своїм завданням впливати на розвиток чи активність ГУУАМ. Крім того, Генсек НАТО заявив, що оборонна реформа для України є особливо нагальним питанням, оскільки погано структуровані збройні сили з надмірною кількістю особового складу не лише не можуть впоратися з завданнями, що на них покладені, але є тягарем для економіки й ускладнюють досягнення реформ в інших галузях оборонної політики.

БОДЕЛАН ЗАПРОСИВ АЛЕКСІЯ ІІ ДО ОДЕСИ

Одеський міський голова Руслан Боделан запросив главу Російської православної церкви Алексія II відвідати Одесу наприкінці 2001 року – після завершення будівництва Свято-Преображенського кафедрального собору. Однак на відкритті сесії міськради Руслан Боделан, відповідаючи на депутатський запит щодо правомірності запрошення іноземного гостя для освячення кафедрального собору, відновлюваного на кошти віруючих одеситів – громадян України, заявив: “Такого запрошення я не робив”. А поширене місцевою телекомпанією “РІАК” інформаційне повідомлення про запрошення пояснив просто журналістською творчістю. Однак наприкінці сесії міський голова Одеси зробив короткий звіт про візит офіційної делегації міськради 2-3 липня до Москви і спростував власну заяву: “Я маю право запросити гостя, і дорікати мені неетично”.

ПРОВООХОРОНЦІ ЗАХОПИЛИ БАНК

Працівники міліції в Дніпропетровській області здійснили захоплення приміщень Південного комерційного банку (ПКБ). Правоохоронці роззброїли охорону й виставили законне керівництво та представника тимчасової адміністрації НБУ в банку. Як повідомляє агентство УНІАН, під прикриттям ЗМОПу в ПКБ повернувся колишній керівник банку Олександр Решотка, раніше звільнений із посади рішенням зборів акціонерів ПКБ за підозрою у зловживанні.

POSTUP - ПОСТУП
№102 (760),
6 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Сенчук пішов у відставку
·В НОМЕРІ
·Кінець трансферів
·Юдофоби проти патріотів

ПОГЛЯД
·Дипломат мимоволі
·Ющенко у "Поступі"
·Вас газети ображали?
·Ті, що питають

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Тотальне знеструмлення
·Кльозет біля святилища
·Від блискавок гинуть люди
·Представники водоканалів зберуться у Львові
·Юдофоби проти патріотів
·Вартість торгових патентів зросте
·"Українську книгарню" мало не виселили
·За невиплату платні керівників шахт чекає лава підсудних
·Чиновника звинувачують у фальсифікації
·Місто будуватимуть львів"яни для себе

ПОСТУП З КРАЮ
·Президентські жарти
·Новий свідок у справі Гонгадзе
·Кінець депутатських трансферів
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Скандал навколо сім"ї Ширака
·Міністр звинуватив прем"єра і спецслужби
·Коль збереже свої таємниці

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Обличчя Львова - базар
·Депутати зменшують податки
·Польща виборює енергетичну незалежність від Росії
·Менеджмент як умова успіху
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Україна: глобалізація та новий символ Ялти

АРТ ПОСТУП У СВІТ
·Концерти. для яких тісна сцена
·У Лондон привезли третину усього Вермеєра Делфтського
·Жоржі Амаду госпіталізований
·Копиця сіна за 15 мільйонів!

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·BMW - "сімка": нове обличчя
·Не забувайте про фільтр!
·ДАІшники здали іспит Папі

СПОРТ-ПОСТУП
·Зідан переїжджає до Іспанії
·Відродження Іванишевича, народження Анен
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Дежа-вю по-британськи