BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 6 ЛИПНЯ 2001 року |

Чиновника звинувачують у фальсифікації

Уже два тижні залишається паралізованою робота відділу приватизації житла Франківської райдержадміністрації

ЗЛОВЖИВАННЯ

Ірина БЖЕЗІНСЬКА

21 червня прокуратура Франківського району порушила кримінальну справу проти завідувача відділу приватизації житла Франківської райдержадміністрації Ігоря Дутки. Підставою для порушення справи є висновки перевірки працівниками прокуратури роботи відділу. Два наступні дні працівники прокуратури проводили обшук у цьому відділі Франківської райдержадміністрації, вилучивши документацію та техніку.

Наразі Ігор Дутка звинувачується у тому, що “будучи посадовою особою, зловживав посадовим становищем, всупереч інтересам служби протягом 1998-1999 років оформляв та затверджував звіти про експертну оцінку вартості нежитлових приміщень, занижуючи при цьому вартість оцінюваних приміщень із метою зниження розміру орендної плати суб’єктами підприємницької діяльності.

Внаслідок цього управлінню ресурсів департаменту економічної політики та ресурсів Львівської міськради було завдано матеріальної шкоди у розмірі 269 тисяч 792 гривні”. Це наразі попередня сума, остаточну визначить ревізія.

Поза тим, робота відділу, який лишився без техніки та документації, була повністю паралізована. Голова Франківської райдержадміністрації Богдан Колос, який від імені керівництва району подав скаргу на неправомірні дії працівників прокуратури, зауважив, що “справа, яку відкрила прокуратура конкретно проти Ігоря Дутки, не має ніякого стосунку до відділу приватизації і справ із приватизації. По-друге, дії працівників прокуратури містять порушення ряду законів, зокрема, закону про інформацію.” Стверджуючи, що вилучена техніка та документація не мають жодного відношення до справи, керівництво району вимагає їх негайного повернення.

Юрій Масляний, юрист відділу приватизації і адвокат Ігоря Дутки, наголошує, що обшук був проведений неправомірно, без достатніх підстав: “Під час обшуку було вилучено системні блоки до всіх комп’ютерів відділу, а саме на цій техніці проводиться оформлення приватизації житла. У цій техніці є база даних заборон на приватизацію. Було вилучено всю фінансово-бухгалтерську документацію відділу”. До речі, відсутність техніки зумовлює затримку у виплаті заробітної плати працівникам відділу, адже вся бухгалтерія зберігається на конфіскованих жорстких дисках. Як повідомив Юрій Масляний, Ігор Дутка після інциденту потрапив до лікарні, де перебуває і зараз.

Тепер конфліктну ситуацію між райдержадміністрацією та прокуратурою вирішуватиме суд. Ще з лютого 2001 року у провадженні Франківського районного суду є справа за скаргою Ігора Дутки на неправомірні дії прокуратури Франківського району щодо ненадання інформації та порушення терміну розгляду заяв. А 25 червня, після обшуків, Ігор Дутка подав скаргу у Франківський районний суд, в якій вимагає визнати дії прокуратури Франківського району неправомірними. Зокрема, там вказано, що “22-23 червня 2001 року слідчою групою прокуратури Франкіського району на чолі з помічником прокурора М. Цеікілевичем з санкції прокурора району В. Гураля було проведено обшук приміщень відділу приватизації житла та мого житла за адресою с. Чишки, вул. Боберського. На початку проведення обшуку особами, які його проводили, мені не було запропоновано видати конкретні документи, які мають значення для справи, фактично вилучалося все підряд і без жодної потреби.” Ігор Дутка також зазначив, що працівники прокуратури не склали опису предметів, які вилучили при обшуках, що є порушенням ч. 2 ст. 186 КПК України.

Як повідомили у прокуратурі Франківського району, розслідування кримінальної справи займе щонайменше два місяці. Проте повернення техніки, як запевнили кореспондента “Поступу”, вже почалося.


POSTUP - ПОСТУП
№102 (760),
6 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Сенчук пішов у відставку
·В НОМЕРІ
·Кінець трансферів
·Юдофоби проти патріотів

ПОГЛЯД
·Дипломат мимоволі
·Ющенко у "Поступі"
·Вас газети ображали?
·Ті, що питають

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Тотальне знеструмлення
·Кльозет біля святилища
·Від блискавок гинуть люди
·Представники водоканалів зберуться у Львові
·Юдофоби проти патріотів
·Вартість торгових патентів зросте
·"Українську книгарню" мало не виселили
·За невиплату платні керівників шахт чекає лава підсудних
·Чиновника звинувачують у фальсифікації
·Місто будуватимуть львів"яни для себе

ПОСТУП З КРАЮ
·Президентські жарти
·Новий свідок у справі Гонгадзе
·Кінець депутатських трансферів
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Скандал навколо сім"ї Ширака
·Міністр звинуватив прем"єра і спецслужби
·Коль збереже свої таємниці

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Обличчя Львова - базар
·Депутати зменшують податки
·Польща виборює енергетичну незалежність від Росії
·Менеджмент як умова успіху
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Україна: глобалізація та новий символ Ялти

АРТ ПОСТУП У СВІТ
·Концерти. для яких тісна сцена
·У Лондон привезли третину усього Вермеєра Делфтського
·Жоржі Амаду госпіталізований
·Копиця сіна за 15 мільйонів!

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·BMW - "сімка": нове обличчя
·Не забувайте про фільтр!
·ДАІшники здали іспит Папі

СПОРТ-ПОСТУП
·Зідан переїжджає до Іспанії
·Відродження Іванишевича, народження Анен
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Дежа-вю по-британськи