BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 6 ЛИПНЯ 2001 року |

BMW - "сімка": нове обличчя

ПРЕМ"ЄРА

Віктор КОРБУТ

17 листопада в продаж надійде нова BMW 7-ої серії. За словами розробників, ця модель встановить нові стандарти в автомобілебудуванні. Утім, подібні речі про свої автомобілі говорять практично усі. А от у тому, що нова “сімка” складе реальну конкуренцію Mercedes S-класу, можна не сумніватися.

Після того, як восени 1998 року був показаний новий Mercedes S-класу в 220-му кузові, конкурентів у нього за великим рахунком не було. Звичайно, ніхто не скидав з рахунків BMW 7-серії, але... Не треба забувати, що “сімка” – це модель 1994 року. З S-класом у кузові W140 вона ще могла реально конкурувати (і навіть вигравати в нього), то от з W220 їй було змагатися вже доволі важко.

Ніхто не сумнівався, що нова BMW 7-серії буде набагато кращою за стару. Так воно і є. Якось конкретно оцінювати зовнішність “сімки” досить складно – пропорції автомобіля зберегли риси попередника, але говорити про те, що стара і нова “сімки” схожі між собою, не можна. Передня частина автомобіля виконана в стилі концепту BMW X-coupe, що був показаний у січні цього року в Детройті.

Багато змін і під капотом. Перший час BMW 7-серії буде продаватися тільки з двома типами двигунів – об’ємом 3,6 і 4,4 літри (на автомобіль, що зараз випускається, встановлюють 6 різних двигунів). Нові мотори 8-циліндрові, бензинові. 3,6-літровий, який буде встановлюватися на модель 735i, має потужність 272 к.с. Він прийде на зміну 3,5-літровому мотору (238 к.с.). Другий двигун має об’єм 4,4 літри і потужність 333 к.с. Цей двигун прийде на зміну 4,4-літровому мотору потужністю 286 к.с.

Привертає увагу той факт, що потужності обох двигунів при збереженні об’єму стали значно більшими. Цього вдалося домогтися шляхом застосування новітньої системи газорозподілу, безпосереднього впорскування палива, регулювання висоти підйому клапанів тощо. Унаслідок цього потужність двигунів не лише підвищилася, але і на 14 відсотків скоротилися витрати палива (10,7 л. на 100 км у двигуна об’ємом 3,6 і 10,9 л – у двигуна об’ємом 4,4). З новими двигунами максимальна швидкість “сімки” складає 250 км на годину (традиційно на цій цифрі швидкість обмежується). Що стосується розгону 0-100 км/год., то він займає 7,5 і 6,3 секунди відповідно.

Інший величезний інтерес викликає автоматична трансмісія нової BMW 7-серії (іншої і не буде), точніше, її місце розташування. На цьому автомобілі відсутній звичний важіль переключення передач – вибір руху можна буде робити відповідним важелем на кермовому колесі чи клавішами. Також не буде і звичного ключа запалювання, який замінить електронний брелок з вмонтованим іммобілайзером. На центральній консолі з’явиться великий монітор, на якому буде з’являтися різноманітна інформація. Крім того, невеликим джойстиком типу комп’ютерної миші з правої сторони торпедо можна буде керувати показниками монітора, мікрокліматом, навігаційною системою, телефоном з функцією WAP тощо.

Підвіска нової BMW 7-серії має пневматичні елементи, які забезпечують вражаючу плавність ходу і систему активного керування підвісками, що дозволяє значно знизити крени кузова на поворотах.

POSTUP - ПОСТУП
№102 (760),
6 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Сенчук пішов у відставку
·В НОМЕРІ
·Кінець трансферів
·Юдофоби проти патріотів

ПОГЛЯД
·Дипломат мимоволі
·Ющенко у "Поступі"
·Вас газети ображали?
·Ті, що питають

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Тотальне знеструмлення
·Кльозет біля святилища
·Від блискавок гинуть люди
·Представники водоканалів зберуться у Львові
·Юдофоби проти патріотів
·Вартість торгових патентів зросте
·"Українську книгарню" мало не виселили
·За невиплату платні керівників шахт чекає лава підсудних
·Чиновника звинувачують у фальсифікації
·Місто будуватимуть львів"яни для себе

ПОСТУП З КРАЮ
·Президентські жарти
·Новий свідок у справі Гонгадзе
·Кінець депутатських трансферів
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Скандал навколо сім"ї Ширака
·Міністр звинуватив прем"єра і спецслужби
·Коль збереже свої таємниці

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Обличчя Львова - базар
·Депутати зменшують податки
·Польща виборює енергетичну незалежність від Росії
·Менеджмент як умова успіху
·ЕКОНОВИНИ

ДИСКУРС ПОСТУПУ
·Україна: глобалізація та новий символ Ялти

АРТ ПОСТУП У СВІТ
·Концерти. для яких тісна сцена
·У Лондон привезли третину усього Вермеєра Делфтського
·Жоржі Амаду госпіталізований
·Копиця сіна за 15 мільйонів!

АВТО-ПОСТУП
·НОВИНКИ
·BMW - "сімка": нове обличчя
·Не забувайте про фільтр!
·ДАІшники здали іспит Папі

СПОРТ-ПОСТУП
·Зідан переїжджає до Іспанії
·Відродження Іванишевича, народження Анен
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Дежа-вю по-британськи