BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 3-4 ЛИПНЯ 2001 року |

ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!

Повідомлення про злочин

Відкритий лист до Генеральної прокуратури України, Верховної Рада України, ЗМІ

Уряд Віктора Ющенка – перший уряд України, який домігся припинення спаду виробництва і скоротив зовнішній борг держави на два мільярди доларів США, що рівне 20% державного бюджету України. Це був перший уряд, який обійшовся без зовнішніх позик, які до цього “щезали”, оскільки пересічний українець при них не відчував полегшення, так як життєвий рівень його постійно погіршувався, заборгованість по пенсіях та заробітній платі в бюджетній сфері зростала практично при усіх попередніх урядах.

Тому демарш пропрезидентських партій СДПУо, Трудова Україна, НДП, КПУ щодо незадовільної оцінки діяльності уряду В. Ющенка з метою його відставки, інакше, як помста за втрату можливості розкрадання таких коштів в особливо великих розмірах назвати годі. За наслідками такого голосування стало очевидно, де належить шукати крадіїв, які за таку злочинну діяльність ще й отримують з державного бюджету заробітну платню, як народні депутати.
Голосування за усунення В. Ющенка від керівництва урядом на очах усього народу України стало демонстрацією крадіями їх готовності розкрадати державні кошти цинічно та у відкритому порядку.

Враховуючи наведене, керуючись вимогами ст. ст. 95, 97, 98 КПК України, прошу за цим фактом розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах порушити кримінальну справу за ознаками ст. 82 КК України, адже на часі питання – за кого ці крадії мають народ України, розраховуючи при цьому на мандати на майбутніх виборах до Верховної Ради України

Юрій Козій, Львів

Викрали хлопчика. Можуть викрасти дівчинку

Ще 23 травня з Бориславської спецшколи-інтернату зник Іван Гузій. У липні йому має виповнитися дев’ять років. У школі стверджують, що вихователь залишив дитину буквально на хвилинку, чим скористалися зловмисники.

Батько покинув сім’ю декілька років тому, поїхав кудись на заробітки, тепер місце його перебування невідоме. Мама на заробітках в Італії, їй повідомили про зникнення сина, але вона досі не приїхала. Хлопчика на вихідні забирала бабуся. Уявіть собі її розпач, коли їй сказали, що Івасика викрали.

Правоохоронні органи зосередилися на версії, що хлопчика могли викрасти цигани, які використовують його у ролі жебрака. Він інвалід із явно вираженими ознаками хвороби, виглядає молодшим, як на дев’ять років, не може сформулювати думки. Одним словом, ідеальний кандидат у жебраки, який просто не здатний видати своїх зверхників.

Дирекція школи вважає, що Івасик Гузій незабаром знайдеться, що він жебракує у Львові. Мені видалося, що тут просто захищають честь мундиру. Ніхто не звернувся до редакцій газет, не виступив по радіо й телебаченню, не дав фотографій хлопчика, щоби мас-медіа посприяли у пошуках.

У Бориславській спецшколі-інтернаті майже нічого не змінилося, хоча, можливо, кожен зробив для себе висновки. Проте в такій ситуації ніхто не застрахований від повторення подібного. До того ж екстрасенси, до яких звернулися за допомогою, стверджують, що з цієї ж школи мають незабаром викрасти дівчинку.
Добре, якщо Івасик Гузій знайдеться. Про це вголос не говорять, але думають, що він міг стати жертвою людців, які спеціалізуються на трансплантації органів...

Анатолій ВЛАСЮК, Борислав

Як підписувати пам’ятники

Напис на пам’ятнику “Львівським орлятам, оборонцям приналежності Львова до Польщі, які воювали в листопаді 1918 р...”

Хочу через вашу газету передати разом з фотографіями привітання для міської ради. Бо поки вони чемно вирішують, яке слово має бути написано на Личаківському пам’ятнику полякам, хай в межичассі подивляться на dzielo їх колег по роботі з Вроцлава. У тих не було жодних застережень щодо напису. І ніхто скандалу там з того не робив, а пам’ятник спокійненько собі стоїть.

М. Залондинський, м. Вроцлав
moormak@hotmail.com

З приводу спектаклю “У. Б. Н.” у Києві

Коли кіт починає паскудити у квартирі, застосовують старий надійний спосіб, як відучити його. Міцно беруть його за шкірку і тикають мордою в лайно. Саме це зробили з нами львів’яни за допомогою п’єси “У. Б. Н.”

І ми заслужили це – було куди тикати. Уже десять років ми не можемо навести лад у своїй державі. Комуністи разом з малоросами тягнуть назад до Москви, інтер-демократи на чолі з олігархами і за участю перевертнів хочуть будувати самостійну Україну без української культури, хохли вперто твердять: моя хата скраю... І тільки 20 % свідомих українців пробують тягти воза держави вперед. І це при тому, що 80% людей в Україні визнають себе українцями. Постійні посилання на обставини, схожі на скарги поганого танцюриста, якому завжди заважає щось танцювати. Винні не президенти і депутати, винні ми самі, бо ми їх обрали.

Після розпаду Совєцького Союзу ми мали найкращі перспективи розвитку, але злигались з комуністами і почали турбуватись більше про меншини, ніж про себе. От і маємо те що маємо. В Естонії було лише 60% естонців. У Латвії латишів ще менше, але вони сміливо обмежили своїх “рускоязичних” у громадянських правах і швидко навели лад.

Микола Костомаров писав: “На дні кожного думаючого і не думаючого українця сидять Виговський, Дорошенко і Мазепа – і прокинуться, коли настане слушний час”. Слушний час уже прийшов, політична картина в Україні прояснилась – створився антиукраїнський комуно-олігархічний блок і стало зрозуміло хто є хто. Пора прокидатись.

Генріх Дворко, Київ

Редакція застерігає за собою право скорочувати листи читачів. Публікація листів можлива лише за умови вказаних зворотної адреси або телефону.

POSTUP - ПОСТУП
№100 (758),
3-4 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Віртуальний лідер
·Мілошевичеві зачитають список гріхів
·В НОМЕРІ
·З Дрогобича зникли решта малюнків Шульца?

ПОГЛЯД
·Ви праві чи ліві?
·Втрачені покоління

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Обленерго - під контролем
·Важкий початок липня
·Понтифік поїхав, вимкнення відновилися
·КІЛЬКА СЛІВ
·Квітковий годинник ще забавлятиме туристів
·Через карбід злетіла у повітря гуртовня
·Відселено мешканців з аварійного будинку
·Вісімдесятирічний убивця
·Збитки від приїзду Папи поділять порівну?
·Напідпитку не тільки двоїться
·До кантора - з обрізом
·"Якщо лихо тебе не вб"є, воно зробить тебе сильнішим"
·Львів належно прийняв та вшанував Папу

ПОСТУП З КРАЮ
·Чистка Києва від скверни
·Віртуальний лідер Ющенко
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Мирні потуги колишнього яструба
·Іран боїться американської помсти
·Антиглобалісти атакували економічний форум
·Замість весілля - три похорони

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Пірати руйнують економіку Східної Європи
·"Дружба" увіллється в "Нафтогаз"
·Кінець "полтавської битви"?
·Космічний супутник для Єгипту
·Експорт ікри не заборонили
·ЕКОНОВИНИ
·Київ домовився з туркменбаши не стягувати ПДВ

АРТ-ПОСТУП
·Компакт "Страстей" Олександра Козаренка
·Вино у шкіряній оправі
·Колекція Митрополита Андрея

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·ПОЛЕМІКА

СПОРТ-ПОСТУП
·СПОРТ-БЛІЦ
·Ювілейна перемога Міхаеля Шумахера
·Ананд: чим швидше - тим краще
·Чемпіонат світу з південноафриканцями та камерунцями, але без бразильців?
·Чемпіонат світу: без Європи і Бразилії
·Календар 11-го чемпіонату України з футболу у вищій лізі

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Художник виклав Мону Лізу з тостів