BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 3-4 ЛИПНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

ПРЕЗИДЕНТ НАКЛАДЕ ВЕТО НА ЗАКОН ПРО ВИБОРИ

Представник президента у Верховній Раді Роман Безсмертний повідомив, що для глави держави вже підготували всі матеріали для накладання вето на прийнятий нещодавно новий закон про вибори народних депутатів. Довідка. 7 червня. Нагадаємо, що парламент ухвалив Закон “Про вибори народних депутатів”, згідно з яким 335 депутатів (75%) обиратимуться за партійними списками, а 115 депутатів (25%) – у мажоритарних округах. Тим часом партія “Батьківщина” заявила, що ініціюватиме блокування всіх законопроектів від президента, поки він не підпише закону про вибори. Лідер цієї фракції Олександр Турчинов вважає, що лише через введення в дію нового закону удасться уникнути масштабних фальсифікацій на виборах 2002 року та нейтралізувати використання адміністративного ресурсу в процесі виборчої кампанії. На думку Турчинова, цю ініціативу повинні підтримати всі партії, які збираються чесно брати участь у виборах.

У Молдові знайшли зниклого депутата

Зниклого увечері 24 червня депутата Одеської міської ради Вадима Меремса співробітники правоохоронних органів знайшли на території Республіки Молдова. За неофіційними даними, правоохоронці знайшли В. Меремса в одному з населених пунктів Молдови ще в суботу, 30 червня. Його відразу ж привезли до Одеси, де проводиться опитування за порушеною Одеським міським управлінням міліції розшуковою справою. За словами начальника УМВСУ в Одеській області Володимира Жураковського, поки що міліція не отримала чітких відповідей щодо причин та обставин відбуття громадянина Вадима Меремса з Одеси; належить також встановити, хто і чому погрожував йому по телефону.

Хаосу в судовій системі не буде

Президент вже підписав більшість ухвалених парламентом змін до судового законодавства. Нагадаємо, що минулого четверга завершився п’ятирічний термін дії перехідних положень Конституції, а тому тепер рішення про арешт чи обшук мали би ухвалювати суди, а не прокуратура. Тим часом учора на Погоджувальній раді депутати більшості домовилися, що 5 липня парламент розгляне проекти нових законів щодо судочинства: “Про визнання та виконання рішень іноземних судів”, а 12 липня – три книги Цивільного кодексу (перші три книги Цивільного кодексу з 6 були ухвалені 21 червня).

Листи до СБУ

За рік, що минув від дня створення веб-сайту Служби безпеки України в комп’ютерній мережі Інтернет, до нього звернулися користувачі 37 тисяч вузлів Інтернет ыз 70 країн світу. Найчастіше набирали адресу www.sbu.gov.ua користувачі з України, США, Росії, Німеччини, Канади, Польщі, Чехії, Ізраїлю і Франції. Зареєстровано 2 мільйони 200 тисяч звернень до Інтернет-ресурсу спецслужби, відібрано 5 гігабайтів інформації, яку можна розмістити майже на 2 мільйонах аркушів друкованого тексту. Крім того, електронною поштою до СБУ надійшло 530 листів, в яких адресати пишуть здебільшого про проблеми, що стосуються до компетенції Служби безпеки: повідомляють про загрози життю, прояви контрабанди, корупції, інші протиправні дії, а також висловлюють прохання допомогти у розшуку родичів тощо.

НАВЧАННЯ “СІ БРИЗ-2001”

Комп’ютерне командно-штабне навчання за участю військово-морських сил України та США у програмі “Партнерство заради миру” “Сі Бриз-2001” відбудеться, згідно з планом двосторонніх контактів у військовій галузі на 2001 рік, з 6 до 16 липня на базі штабу Західного морського району ВМС України (м. Одеса), на одному з навчальних полігонів неподалік від Одеси та у північно-західній частині Чорного моря. Темою навчань є проведення миротворчої операції, спрямованої на підтримання миру та надання гуманітарної допомоги. Загалом, у “Сі Бриз-2001” візьмуть участь до 1400 військовослужбовців із 13 країн, близько 10 кораблів та суден, 7 літаків, 3 вертольоти, 33 одиниці техніки.

POSTUP - ПОСТУП
№100 (758),
3-4 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Віртуальний лідер
·Мілошевичеві зачитають список гріхів
·В НОМЕРІ
·З Дрогобича зникли решта малюнків Шульца?

ПОГЛЯД
·Ви праві чи ліві?
·Втрачені покоління

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Обленерго - під контролем
·Важкий початок липня
·Понтифік поїхав, вимкнення відновилися
·КІЛЬКА СЛІВ
·Квітковий годинник ще забавлятиме туристів
·Через карбід злетіла у повітря гуртовня
·Відселено мешканців з аварійного будинку
·Вісімдесятирічний убивця
·Збитки від приїзду Папи поділять порівну?
·Напідпитку не тільки двоїться
·До кантора - з обрізом
·"Якщо лихо тебе не вб"є, воно зробить тебе сильнішим"
·Львів належно прийняв та вшанував Папу

ПОСТУП З КРАЮ
·Чистка Києва від скверни
·Віртуальний лідер Ющенко
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Мирні потуги колишнього яструба
·Іран боїться американської помсти
·Антиглобалісти атакували економічний форум
·Замість весілля - три похорони

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Пірати руйнують економіку Східної Європи
·"Дружба" увіллється в "Нафтогаз"
·Кінець "полтавської битви"?
·Космічний супутник для Єгипту
·Експорт ікри не заборонили
·ЕКОНОВИНИ
·Київ домовився з туркменбаши не стягувати ПДВ

АРТ-ПОСТУП
·Компакт "Страстей" Олександра Козаренка
·Вино у шкіряній оправі
·Колекція Митрополита Андрея

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·ПОЛЕМІКА

СПОРТ-ПОСТУП
·СПОРТ-БЛІЦ
·Ювілейна перемога Міхаеля Шумахера
·Ананд: чим швидше - тим краще
·Чемпіонат світу з південноафриканцями та камерунцями, але без бразильців?
·Чемпіонат світу: без Європи і Бразилії
·Календар 11-го чемпіонату України з футболу у вищій лізі

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Художник виклав Мону Лізу з тостів