BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX ЧЕРВНЯ-1 ЛИПНЯ 2001 року |

Що таке квантова медицина?

ЗДОРОВ"Я

Дмитро ДУБАНЕВИЧ

В основі квантової медицини лежить синтез древніх традицій і сучасної науки. Вона поєднує тисячолітні знання східної медицини із сучасними уявленнями квантової фізики. Використання цих знань, сучасних комп’ютерних технологій і новітніх досягнень оборонної техніки призвело до створення серії унікальних апаратів, які здатні допомогти при багатьох захворюваннях.

Апарати квантової медицини можуть замінити собою добре обладнану клініку. Вони генерують постійне слабке магнітне поле, інфрачервоний спектр сонячного випромінювання і його видиму частину, а також імпульсне низькоенергетичне інфрачервоне лазерне випромінювання. Ці чинники, діючи на певні ділянки тіла, дозволяють забезпечити ефективне та безболісне лікування більше, ніж
200 захворюванням.

Застосування методик квантової медицини позбавляє хворого необхідності тривалого прийому високих доз токсичних препаратів, які дорого коштують, або принаймні дозволяє знизити їх дози і тривалість прийому. На відміну від будь-яких ліків, апарат квантової терапії купується раз і назавжди, і його використання не завдає організмові шкоди у вигляді ускладнень та побічних ефектів.

Нерідко спостерігаються випадки, коли за допомогою апарату квантової терапії вдається зняти питання про необхідність проведення хірургічних операцій, які, зазвичай, не минають для організму безслідно. Квантова медицина допомагає позбутися інтоксикації та алергічних реакцій, синдрому відміни і дисбактеріозу. І, що важливо, від необґрунтованих грошових витрат і розчарування.

Необхідно розуміти, що внаслідок розвитку цивілізації людина все більше віддаляється від природних умов життя і все більше оточує себе високотехнологічними об’єктами, такими як телевізори, стільникові телефони, комп’ютери, які генерують сильні електромагнітні поля, що спотворюють процес необхідного інформаційно-енергетичного обміну між організмом людини і Всесвітом.

Про необхідність такого обміну ще шість тисяч років тому знали китайські філософи і лікарі. На основі практичного досвіду і багатовікових спостережень вони створили теорію, яка говорила, що тілесне здоров’я людини залежить від обміну інформацією та енергією між організмом і навколишнім світом. Порушення цього закону неминуче потягнуло би за собою проблеми зі здоров’ям.

Що допомагає людині вижити в нових умовах? Ліків, які допомагають налагодити природні процеси, немає, але є квантова медицина, народжена зусиллями кращих інженерів і лікарів і здатна ефективно, швидко і безболісно нормалізувати спотворений інформаційно-енергетичний статус організму і поліпшити стан хворого. В багатьох випадках можливе навіть повне зцілення від недуг.

При використанні методик квантової медицини вже отримано прекрасні результати при лікуванні гаймориту, отитів, тонзилітів, гастритів, виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки, хронічних холециститів і панкреатитів, пневмоній, коліту, артритів, остеохондрозу хребта, серцево-судинних захворювань, ендокринних порушень, неврозів і невритів.

Цей список далеко не повний. Квантова медицина чудово зарекомендувала себе в дерматології, імунології, косметології, педіатрії, психіатрії, урології, гінекології, у спортивній медицині, в лікуванні і профілактиці інфекційних хвороб, у проведенні реабілітаційних заходів. Квантова медицина, звичайно, не панацея, та в умілих руках вона стає могутньою зброєю проти хвороб.

POSTUP - ПОСТУП
№99 (757), 30
ЧЕРВНЯ-1 ЛИПНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Пенсії зросли
·В НОМЕРІ
·Президент збирає бонуси

ПОГЛЯД
·Вам культ особи подобається
·Пам"яті Олега Невелюка

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львівські Рухи обіцяють не сваритися. Принаймні публічно
·У Львові святкуватимуть День біженця
·Лічильники зекономлять гроші
·Вода спричинилася до спалаху жовтяниці
·Факультет наших мрій
·Нагороди для ерудитів
·Шахтарі перевиконали план
·Де відпочиватимуть діти?

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Усіх заарештованих випустять?
·Око за око, ПДВ за ПДВ...
·Протести до Дня Конституції
·Президент збирає бонуси

ПОСТУП У СВІТ
·Остарбайтери можуть не поспішати
·Образа через 600 років
·Мілошевич вже в Гаазі
·Медаль за вбивства опозиціонерів
·СВІТООГЛЯД

РЕПОРТАЖ У ПОСТУПІ
·Він ніколи більше не приїде до нас

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Супутник, ровер і бумеранг - в одному літаку
·Чудовисько з Лох-Несу - звичайна "бульбашка"
·Озера на Марсі?
·Таксі їздитимуть без водіїв
·Бактерія продукує... жінок

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·НОВИНКИ
·Міфи про гомеопатію
·Що таке квантова медицина?

ПОСТУП В ІСТОРІЮ
·Акт 30 червня 1941 року: Україна проти Німеччини
·Юрій ЦЕГЕЛЬСЬКИЙ

АРТ-ПОСТУП
·НАША АФІША
·Дивне вариво кольорів Криму
·Імпресіоністичні барви Анни Ковалко

СПОРТ-ПОСТУП
·З Аньямке, Грановським і Беженаром, але без Хоми
·Україна пакує валізи
·Несподіванки вільної практики
·Дощ вносить корективи

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ