BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 22 ЧЕРВНЯ 2001 року |

У парку городину не садитимуть

ЗНЕСІННЯ

Маріанна РОМАНЕНКО

Регіональний ландшафтний парк “Знесіння” стане першим у Львові, який нарешті матиме свої, затверджені сесією міськради, межі.

Зовнішня межа зараз становитиме 312 га, а межі охоронної зони – 473 га. З отих 321 га сам парк матиме тільки 153 га, спільно з Львівською обласною дитячою клінічною лікарнею – менше одного гектара. А більшу частину – 158 га – буде залишено за іншими землекористувачами та землевласниками. Проте ці ділянки інших землекористувачів, розміщені у межах парку, матимуть певне обмеження функціонального, охоронного та планувального характеру.

Згідно з цією ухвалою, територія парку зменшилася на автостоянки, гаражі, військові, промислові та інші технічні об’єкти, що не відповідають режиму й функціональному призначенню парку.

Начальник управління земельних ресурсів міськради Володимир Кузьмак каже що парк отримав чіткий правовий статус і затвердження меж дасть можливість зняти соціальне напруження, що виникало між громадянами, які там мешкають і хотіли би приватизувати свою ділянку, та службовцями, які в силу об’єктивних причин не змогли надати їм такої допомоги. Окрім того, в межах парку були об’єкти й інших форм господарювання, як-от спортивний комплекс “Динамо”, “Львівські електромережі”, горілчаний завод та інші. “Зараз реальні межі парку скоротилися, а поза цими межами мешканці можуть приватизовувати помешкання та ділянки,”– пояснює Кузьмак.

З наявних у Львові парків тільки 5 відсотків подали документи на затвердження їхніх меж. Тому зараз, за словами Ігоря Кузьмака, департамент міського інженерного господарства дав замовлення “Західгеодезкартографії” виготовити відповідну документацію.

Як пояснив “Поступу” заступник директора парку “Знесіння” Володимир Ткачук, ця ухвала дає парку можливість нарешті законно зберегти свої території та зупинити наступ міста на зелену зону. Такої ж думки дотримується і голова паркової комісії Тетяна Крушельницька. Вона ж каже, що зараз у своїх межах парк зможе спокійно працювати з інвесторами, пропонуючи їм під свої проекти майданчики для відпочинку.

Директор вищезгаданого парку Олесь Завадович, який після семилітньої праці зі встановлення меж приймав вітання із закінченням такої важливої справи для регіонального ландшафтного парку, сказав, що зараз він очікує надходження коштів з фонду підтримки малого підприємництва і має намір у першу чергу вкласти їх у розробку економічного плану розвитку території.

POSTUP - ПОСТУП
№95 (753),
22 ЧЕРВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Православ"я або смерть
·В НОМЕРІ
·Заборонити смертну кару у всьому світі
·Дитячій лікарні відімкнуть воду

ПОГЛЯД
·Що для вас Велика вітчизняна війна?
·ЛІТО

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Плата за електроенергію наразі не зросте
·До нас їде терорист
·Акції "Гаряча вода Львову" не буде
·Воєнізована охорона - для цвинтарів
·За борги полетять голови
·Львів"яни далі житимуть у "Глухому куті"
·Влада навела останній штрих
·У переддень візиту Папи звучатиме українська музика
·Шахти закривають, проблеми залишаються
·Пострілами обірвано чотири життя
·Гуртом і з відходами боротися легше
·Влада відмовляється реєструвати ініціативні групи
·Дитячу лікарню попередили про вимкнення водопостачання
·У парку городину не садитимуть

ПОСТУП З КРАЮ
·Нова експертиза "таращанського" тіла
·Пограбування у кабінеті Мороза
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·СВІТООГЛЯД
·Поганенький мир вагітний війною
·США готувалися бомбардувати СРСР?
·Белфаст знову у вогні
·Заборонити смертну кару у всьому світі
·ФБР втрачає довіру

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·ТЛУМАЧНИК
·Гривня сильніша, ніж євро
·Велика приватизаційна змова
·McDonald^s залишиться без м"яса
·СВІТ

НАС 800 ТИСЯЧ
·Незгасний слід учительки Володимири Купчик
·Перепис населення - добре, але недостатньо

АРТ-ПОСТУП У СВІТ
·Грабіжники вкрали не ту картину
·Третій Райх випередив трилобітів
·Скитські скарби древньої України
·За відомості про Шагала дають 25 тисяч доларів
·Французькі статуї накрили афганськими бурками
·Оголошено претендентів на Тернерівську премію
·З"явиться парк для гоббітів

АВТОПОСТУП
·НОВИНКИ
·У тимчасове користування - без головного болю
·Десять заповідей нічної їзди

СПОРТ-ПОСТУП
·Жовтий дракон не підкорився українським козакам
·Французи повертаються
·Чергові скандали напередодні "Тур де Франс"
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Альбом, приречений на успіх