BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 16-17 ЧЕРВНЯ 2001 року |

Ви Ющенкові вірите?

Після відставки з посади прем’єр-міністра Віктор Ющенко встиг розчарувати багатьох: опозиційних політиків, котрі сподівалися, що він очолить ФНП, журналістів, котрі сподівалися на різкі заяви... Ющенко пообіцяв “повернутись у велику політику”, однак його останніх кроків не розуміють ані політики, ні журналісти, ні пересічні українці. Він формує якусь дивну правоцентристську коаліцію, уникає відповіді на запитання, чи готовий він стати наступним президентом... Є міф про Ющенка, та чи є міфом Ющенко?

Михайло БАРБАРА
вокаліст групи “Мертвий півень”:

– Цей чоловік нарешті робиться політиком. Тому я починаю до нього ставитися як до політика. Період секс-символу української опозиції, по-моєму, закінчився. І в нього почався період підготовки до наступних виборів. Найближчим часом я не буду йому вірити чи не вірити, я буду просто аналізувати, що він говорить і що він робить.

Орест СОХАР
заступник головного редактора тижневика “ПІК”:

– З одного боку, вірю як людині, котра займається поліпшенням життя “маленького українця”, людині, котра хоче щось зробити для покращення життя держави. Та з іншого боку, не вірю, що він стане сильним політичним бійцем. Адже це передбачає конфлікти – незалежно від особистих симпатій. А Ющенко болісно та чутливо ставиться до побажань гаранта. Якби він зараз очолив якийсь блок чи навіть уламки блоку, то зміг би підтримувати свій високий рейтинг. А те, що зараз він перебуває в тіні, означає, що Ющенко не хоче дратувати гаранта і його оточення. Усе це мені дуже прикро говорити про Ющенка, адже я йому симпатизую.

Андрій САДОВИЙ
директор Інституту розвитку міста:

– Після останньої розмови з ним я для себе прийняв рішення, що йому треба не просто довіряти, а ще й максимально помагати. Віктор Ющенко – це людина, котра знає, чого хоче, його наміри – моральні, він чи не єдиний у державі, хто володіє великим обсягом інформації та знає, як зробити так, аби наша держава була такою, якою ми її бачимо – розвинутою, демократичною. Щоби ми були горді за нашу державу.

Ірина МАЛА
директор туристичної компанії “Трайдент“:

– Він справляє на мене враження людини, котра заслуговує на довіру. У той час, який він провів на посаді всі заходи, ініційовані ним, були спрямовані на поліпшення добробуту в Україні. Я людина далека від політики, я просто думаю, що усунення його з посади, – це “заслуга” всіх нас. Ми маємо те, що маємо, а він просто повівся коректно. Можливо, йому треба якийсь час перечекати, а не кидатися відразу в бійку. Не засуджую його за пасивність.

Олександр ГОЛУБ
перший секретар Львівського обкому КПУ, народний депутат України:

– Я абсолютно не вірю. Його програма “Реформи задля добробуту” маскувалася гаслом покращення життя громадян, нібито було виплачено заборгованості з пенсій і зарплатні, а насправді ніхто не помітив, на скільки за час прем’єрства Ющенка було піднято платню за комунальні послуги, ціни на основні продукти. Усе це маскувалося як піар-акція, насправді ж були зовсім інші результати, ніж ті, які декларувалися. Тому підстав вірити Ющенкові у мене немає.

Богдан КАРПЛЮК
директор друкарні “Армія України”:

– Я вірив йому як людині, як доброму спеціалістові у своїй галузі. Він справді був на своєму місці. Зараз він не має можливостей проявити себе як велика людина. Я сподіваюся, що він повернеться у велику політику, та зовсім на іншу посаду... Й очевидно, що він набагато більше зробить, аніж устигнув зробити досі. Я продовжував би в такому разі йому довіряти.

Михайло КОРОПЕЦЬКИЙ
директор фірми “Сігма”:

– Як до працівника, котрий працював у сфері банківського бізнесу, як до економіста, я ставлюся дуже позитивно до його дій. Дуже позитивно ставлюся до його кроків як керівника вищої банківської сфери, до економічних реформ, які він робив, обіймаючи посаду прем’єр-міністра... Як до політика? Також позитивно. Йому досвіду не вистачає. Він більше економіст, аніж політик.

Дмитро СОБОЛЬ
начальник аналітичного відділу Львівської тютюнової фабрики:

– Я довіряю йому як людині, а наскільки він сформований як політик, сказати важко. Він, мабуть, і сам ще досі для себе це не визначив, але це лише питання часу.

АВГУСТИН
Архієпископ Львівський УПЦ МП

– Як духовній особі мені некоректно відповідати на це запитання. Священик не може агітувати на виборах. Адже мої вірні зважають на мою думку. Особисто в мене ця особа викликає змішані почуття.

Ярослава КИРИЛЮК
голова правління банку “Львів”:

– Вірю. Можливо, бо він тричі був у нас у банку, й після зустрічі з ним склалося враження, що він дуже проста і порядна людина. На жаль, у нього зараз немає своєї команди, але вже незабаром це зміниться.

Записали Наталя ПАВЛЮКОВА й Ольга ЯЦЕНКО

POSTUP - ПОСТУП
№92 (750),
16-17 ЧЕРВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Буш і Кваснєвський допоможуть Україні
·B HOMEPI
·Нагороду поєднання вручить Папа Римський

ПОГЛЯД
·Ви Ющенкові вірите?
·фах політика

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·ЛТБ: верхи не можуть, а низи не хочуть. Жити по-старому
·Зимові канікули розпочнуться восени?
·Комісії з Києва та Львова об'єднають дії
·Потреби неповносправних враховано
·Травматологам роботи не бракує
·Звинувачують... кіно
·ОРТПЦ можуть знеструмити
·Який був одяг на вбивці?
·У медиків - свято

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Леся Ґонґадзе вимагає провести ще одну експертизу
·Щасливий день судді Миколи Замковенка
·Олег Заверуха: В Україні існують правозахисні організації, але відсутня правозахисна система

ПОСТУП У СВІТ
·Як поживають Мілошевичі?
·Монархістам пророкують перемогу
·Пекін озброює Фіделя Кастро
·У Білорусі діяв "ескадрон смерті"
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·НАША АФІША
·Повернути викрадені пам'ятки мистецтва!
·Постмодерний цілунок Вайльду
·Культура потребує захисту

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·НАСА не потребує точки опори
·Створено рятувальний жилет для пілотів
·Відтепер кіно можна... понюхати
·Земля ще й світиться
·Скільки зірок на небі?
·Свічки забруднюють середовище

ДИСКУРС У ПОСТУПІ
·Подібних ікон в Україні вже небагато
·Архистратига Михаїла не ображали

ДУХОВНИЙ ПОСТУП
·Православні церкви в Україні
·Рік Маркіяна Шашкевича

ЗДОРОВИЙ ПОСТУП
·Цей неприємний "мозольний діагноз"
·Сонце буває небезпечним
·Сальєрі не винен?!

СПОРТ-ПОСТУП
·Чемпіона України визначить "Дніпро"
·Гончара таки дискваліфікували
·Збірна України на Чемпіонаті світу
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР