BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
ADVERTISEMENT
LvivArt.com
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 12-13 ЧЕРВНЯ 2001 року |

Правий уряд починає роботу

ІТАЛІЯ

Євген ГУЛЕВИЧ

Медіа-магнат Сільвіо Берлусконі, якого місяць тому вдруге в Італії обрали прем’єр-міністром, нарешті оголосив імена членів свого нового коаліційного уряду. Вчора члени кабінету дали присягу. Тож після довгої перерви в Італії знову почав діяти правий уряд.

Міністром закордонних справ став колишній глава Всесвітньої торгової організації, прихильник євроінтеграції Ренато Руджеро, віце-прем’єром став глава Національного альянсу Джанфранко Фіні, відомий своєю, інколи навіть надмірною, прихильністю до правої ідеології. Посаду міністра з проблем автономії займе головний прихильник сепаратизму, глава Північної ліги Умберто Боссі. Італійський президент Карло Азеліо Ч’ямпі, який, за конституцією країни, виконує головно представницько-церемоніальну роль, у неділю вранці офіційно погодився на представлений Берлусконі список. Самого Берлусконі обрали на прем’єра місяць тому, проте через конституційні формальності процедура формування уряду забрала так багато часу.

Медіа-магнат прем’єрує вже вдруге – його перший термін припав на 1994 рік і тягнувся сім місяців, що, як на Італію, не так уже й мало, оскільки нинішній уряд уже 59-й за 56 років із часу завершення Другої світової війни. Шість років тому Берлусконі не поталанило тому, що уряд покинула сепаратистська Північна ліга, однак цього разу, здається, у прем’єр-міністра є шанс набрати необхідну кількість голосів в обох палатах. Тепер Берлусконі обіцяє досить багато. Зокрема, він задекларував, що протягом перших ста днів біля керма влади пожвавить італійську економіку за рахунок зменшення податків, реформує державний бюрократичний апарат, запровадить нові обмеження на імміграцію, а також створить більше нових робочих місць. Для багатьох італійців постать 64-річного Берлусконі – харизматична і є предметом для наслідування, це людина, яка створила свої мільйои з нічого. Він є одним із найбагатших бізнесменів у країні, володіє трьома провідними комерційними телеканалами, найбільшим в Італії видавничим центром, рекламним агентством та кількома газетами, а його гаманець оцінюють в 11 мільярдів доларів. Крім того, 1993 року він заснував свою партію Forza Italia і є власником футбольного клубу “Мілан”.

Закордонні партнери Італії обережно відреагували на обрання Берлусконі прем’єр-міністром. Їх головно занепокоїв отой “правий” присмак політики членів нового кабінету.

POSTUP - ПОСТУП
№89 (747),
12-13 ЧЕРВНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Удвічі швидше
·В НОМЕРІ
·Війна наближається до Скоп’є
·Бензиновий синдикат на заході України

ПОГЛЯД
·Айріс Розенберг: Чому вони тепер не кажуть правди?
·Чи потрібні нам фрески Бруно Шульца?
·містер Ґейтс із балалайкою

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Україну очікує судовий колапс
·Рухівці хочуть миру, але готуються до війни
·Допомога зі Страсбурга
·У “Ляльці” стріляли
·Обрано керівництво “Молодь за реформи”
·Знов населення не платить?
·Видала неграмотність
·Львів не повинен розвиватися за радянськими схемами
·Анатолій Зленко: Ваше місто може "дати фору" Києву

ПОСТУП З КРАЮ
·Удвічі швидше
·А чи був мільярд?
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·світоогляд
·Хатамі отримує чергову перемогу
·Правий уряд починає роботу
·Війна наближається до Скоп’є
·Техас та Луїзіану щндро накрило водою

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·ТЛУМАЧНИК
·Бензиновий синдикат на заході України
·Російська експансія в Україну
·"Обличчя міста" напрокат
·СВІТ

АРТ-ПОСТУП
·І миші, і коти
·Духовна музика сучасності
·Світ музичних образів Юрія Лисиченка

ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ
·ШАНОВНА РЕДАКЦІЄ!
·ЛИСТИ ДО ІВАНА ПАВЛА ІІ

СПОРТ-ПОСТУП
·"Шахтар" "ховає" сам себе
·Куертен і Капріаті - тріумфатори Парижа
·Три титули "Мотора" та путівка українців на Чемпіонат Європи
·Волокитін - найкращий серед львів"ян
·"Рома" зберігає інтригу до останнього туру
·Український бокс до "золота" ще не "дотягує"
·Молодший Шумахер переміг брата
·"Колорадо" - володар Кубка Стенлі

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·Першу "сучасну" Біблію проілюструє Клаудія Шиффер